Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

labites! Sveikinasi nuvargus mamasa. Nu siaubas kazkoks antra davaite nepasveikstu, jauciu, kad reikia pailset bet nera kaip :/ mergiote nesustabdoma biggrin.gifsakiau samdysim valandine aukle, nes noriu ir darbus dirbti ir kojas sugebet pavilkt. Vakar uzmigau 8 vakaro su vaiku, atsikelem puse 9 ir vel pavargus unsure.giftokia bloga mama jauciuos del tos aukles, nors suprantu, kad nera cia ko...

 

Radai del ko blogai jaustis :huh2:  Jeigu mama nepailsejus, neissimiegojus, niekam to malonumo salia but nebus.

 

Vaio , viskas gerai ! Skrydi isvis lengvai , o cia nesiplesau , jei tik silpnokai jauciuos tai gulineju , skaitau knyga . Kazkaip po vakarykscios ilgos keliones siandien sunkiau , lyg pilva tempia tai visa diena ramiai praleidau . O siaip vazinejam , pramogaujam , kasdien einu i masazus ir puikiai apvaleju  :nestuke

 

Kai man tempdavo, gydytoja buvo israsius magnio milteliu.

 

 

 

Terezza, aciu uz pasiulyma, paziurejau ebay, bet yra tik viena priemone ir $85. Ai kazka susirasiu, visai gal nenupliksiu :D

 


 

Atsakyti

Rasytee... koks nuostabus pas tave dabar metas... wub.gifsaugok save...

Kiek imanoma saugau , aisku sunkoka man ipratusiai begt ir lekt , primazinus tempa dabar visiskai . Del to ir apvaleju gerai 😁Is pasiimtu 3 maudomuku tik i viena telpu  :mega_shok:  bet kai toks maistas tai kaip nevalgyt . Nukrito po 2 nukris ir po trecio  :flirt2: 

Atsakyti

Rasytee - uztat gauni tikrai naturaliu darzoviu, vaisiu. Juros gerybiu kokybisku ir pan.👍

Atsakyti

Aha tas tikrai taip 👍! Net negeriu vitaminu  , ka siulo gyd daryt tokiu metu laiku . Nes kraujas geras , o cia vitaminu tikrai gaunu  :rolleyes: 

Atsakyti

Tai va. LT nebent is papildu kazka gautum. Nes is plastmasiniu darzoviu nieko nesurinksi.

Kazkur skaiciau, kad pirmais menesiais gaunami vitaminai ypac svarbus. Svarbiau gauti ju pacioj nestumo pradzioj,  nei velesniais menesiai.

Atsakyti
Labuka,

Buvau mieste,ieškojau kuom pasipuošt savaitgaliui,nes varysiu i baby shower party.Dress codas-rožinė spalva.
Radau labai gražią bliuskutę rolleyes.gif bent jau man ji lb patiko rolleyes.gif užsidėsiu juodas skinny kelnes ir kablus.Bus ok.
Įkėliau bliuskos foto į albumą,kam įdomu biggrin.gif
Nors žiūriu,kad jūs visai aptingot su nuotraukytėm rolleyes.gif

Ką veikiat?
Papildyta:
QUOTE(katee @ 2017 03 01, 16:24)
<p>Dar viena mergyte (7menesiu) mire po motinos sumusimo unsure.gif Kosmaras. Kas darosi tiems zmonems....</p>

Man tai siaubas ima....neturiu žodžiu....
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 01, 19:19)
<p>Aha tas tikrai taip 👍! Net negeriu vitaminu  , ka siulo gyd daryt tokiu metu laiku . Nes kraujas geras , o cia vitaminu tikrai gaunu  rolleyes.gif </p>

Super,Rasyt👍❤
Atsakyti
Labas rytas nuo 6 smile.gif tyloj geriu kavą biggrin.gif
Lėksiu šian į kirpyklą. Kodėl kai augini plaukus, atrodo - visai neauga, o kai noriu palaikyt trumpesnius, tada atrodo auga kaip pasiutę! Žodžiu,reiks vėl pakirpt, ne tik dažyt biggrin.gif

Vaio,gal vaikšto damutė jau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 02 kovo 2017 - 07:03

Laba.

gaily - jau nebenori ilgu plauku?

Atsakyti

Labas rytas..

Aš gavau šnd laišką,kad mažojo mokykla organizuoja kitais metais vasario mėn kelionę į Maskvą,mokiniams kurie mokosi rusų kalbą,smagu,bet va kaina 5 dienų kelionės biškį gąsdina,1090£...nežinau ką daryti.

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 03 02, 09:17)
<p>Laba.</p><p></p><p>gaily - jau nebenori ilgu plauku?</p><p></p><p></p>

Šiuo metu ne smile.gif)
Atsakyti

Labas rytas. 

Rodausi trumpam:

 

[attachment=240850:Tango.jpg]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 02 kovo 2017 - 11:23
Labas rytas ax.gif

Oho PATRANKA blink.gif
Maniškis vasara su klase čia vietoj varys,savaitei į Cornwell'į,tai beveik 300 £ bet čia vietoj,kelios valandas autobu važiuos.Prabangiai vaikams,ane?😎😎😎
Mes pernai,su šeima buvom Cornwell'į savaitę laiko.Keturi asmenys ir išleidom 700-800 £ su visom pramogom.O čia vienam vaikui 300.
O neleidžia dalimis mokėt jums?🤔
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 02 kovo 2017 - 12:14