Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Siaubas, aš niekada neprisimenu tos priemonės pavadinimo, teko eit į antrą aukštą pažėt. nežinau ar bus, bet pabandyk paieškot.

Atsakyti

Aciu labai :4u:  Ner pas mus :unsure: .

Atsakyti

Aciu labai :4u:  Ner pas mus :unsure: .

Siųskis iš ebay.

Atsakyti

Laba.

Pagaliau pavasaris atejo! :ploja2: Bent jau kalendorinis :huh2: 

Atsakyti

Tai su tuo kalendoriniu ir sveikinu :D

Atsakyti

[attachment=240786:IMG_8289.JPG]

 

Labas rytas...ir aš sveikinu visas su pavasariu!!!...nepamirškit palepinti naminukų snd😉

Atsakyti

Mano bernui vakar nepasiseke. Tiksliau kitam nepasiseke dar labiau :huh2: 

Per fizini mokytoja paprase atnesti kamuolius, kurie randasi sales kambariuke tokiam. Tai mano R ir kitas jo klasiokas puole begti - kas greiciau. Pribego abu iki kambariuko tarpdurio. Pradejo stumdytis alkunemis - kas pirmas prasibraus ir paims kamuolius. Tai anas bernas paslido ir trenkesi i siena su galva. Guzas didziausias, kraujas is nosies :blink: Maniskis kaltas liko. O as skaitau, kad abu kalti. Juk cia ne mustynes buvo, o rungtyniavimas. Bet kam galejo taip nutikti. Nu sudas...

Bet aciu D klasiokui viskas ok. Mokykloj jau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 kovo 2017 - 08:48

Nu tikrai, kavilyste cia kaltu ieskoti.

Atsakyti

Nu tikrai, kavilyste cia kaltu ieskoti.

Kas krauju apsipila, tas ir auka, matyt :huh2: O kitas - kaltas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 kovo 2017 - 08:50

Oi, buna visko su tais vaikais. Uzgis.

Jau kaip smagu pavasario sulaukt! aisku, silumos dar ne kazka, bet uztenka saulei pasviest kaip vakar ir visai kita nuotaika, visi vaiksto, sypsosi. Ot daug saule reiskia. Paukstukai vis garsiau ciulba, tas ypac jaucias, kai mes misku su lazdom zygiuojam, geraaaa.

Ta proga atsinaujinau terasas, naujus baldus nupirkau.  Vakar popiete jau pasedejom su arbatos puodais.

Labu.

Atsakyti

Man jau baisu kas nus, kai paauglyste ateis :huh2: Bernai ir susimusa ir visko buna. Brrr...

Cirkas su ta mokykla. Viena mamasa atejo aiskintis su mokytoja, kodel ji jos dukra "nachalka" pavadino. Atejo draskyti akis mokytojai. O kad jos dukra 100 ispejimu nepaiso, tai nieko tokio. Gan nafla yra, duok pirsta, tai tanka nukas. Mat, apsiverke dukra, stresas jai. Nu juokinga man, nu. Tokia jautruole, bet mokytojos neklauso. Manipuliacija gryna tos asaros. Neiciau ne uz ka aiskintis del tokio s....

Nepavydziu as tom mokytojom.

Atsakyti

Kiekvienoj klaseje yra tu padykusiu vaiku ir "aklu" mamyciu , dazniausiai pasizyminciu naglumu 😁! Pas sunu klasej viena persona yra , kaip Katee ir sako net gaila mokytojos...

Atsakyti