Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

O va pagimdyt galėjau be epidūro biggrin.gif

Ir as. Nei sekunde nebuvau apie epidura pagalvojus.

Antakiu pesiojimas - irgi zuikio dainos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 28 vasario 2017 - 11:12
Labas...

Gryzau is manikiuro, kavyte geriu... vaziuosiu kapus biski apsitvarkyti, oras puikus...

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ziema ziema,lauk is kiemo😎😄
Saulute sviecia😎bet man i darba😂

PATRANKIAU,maladiec vaikas!Uz ka gavo nominacija? mirksiukas.gif

Antakiai mano nebijo nei vaško,nei pinceto😎 biggrin.gif epiduro irgi nereikejo😄
Atsakyti

Anila,pusmečio geriausiu studentu tarp Year7...praeita men gavo apdovanojimą nuo direktorės kaip labai paslaugi asmenybė,nebijanti sunkaus darbo ir atliekanti visas užduotis idealiai.

Atsakyti
Patranka... koks saunuolis... wub.gif

Man netgi patinka kai pesioja antakius... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 02 28, 13:16)
<p>Anila,pusmečio geriausiu studentu tarp Year7...praeita men gavo apdovanojimą nuo direktorės kaip labai paslaugi asmenybė,nebijanti sunkaus darbo ir atliekanti visas užduotis idealiai.</p>

Opapa!Koks šaunuolis! thumbup.gif didis.gif medalis jam!🏅
Atsakyti

Dėkui...man net kartais gaila jo,kad nepervargtų . I mokykla eina geru pusv abksčiau,kad padėti mokytojams su kokias nors darbeliais prieš pamokas,per lunch time būna bibliotekoj nes ten "dirba" padėjėju,po pamokų kas diena dar eina i gym..žodžiu visur randa reikalų ir visur reikalingas 🙉

Atsakyti

Sveikos  :) 

Mrs.  - sveikinu, šaunuolis sūnus!  :4u: 

katee - man tai nėra reikėję nuskausminamųjų higienai, o bet tačiau MB kai padarė higieną vieną kartą, tai jis keikės ir burnojo paskui gal pusmetį, nebegalėjo normaliai karštos arbatos gert ar labai šaltų gėrimų  :D prakeikė mane  :D  :D 

man antakius pešiot labai skauda, depiliacijas daryt skauda, viską skauda, nes mano oda labai jautri visam kūne, tai nestebina aišku  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 02 28, 13:37)
<p>Dėkui...man net kartais gaila jo,kad nepervargtų . I mokykla eina geru pusv abksčiau,kad padėti mokytojams su kokias nors darbeliais prieš pamokas,per lunch time būna bibliotekoj nes ten "dirba" padėjėju,po pamokų kas diena dar eina i gym..žodžiu visur randa reikalų ir visur reikalingas 🙉</p>

Veiklus vaikis didis.gif mirksiukas.gif
Atsakyti

Mrs., saunuolis vaikas :4u:

As tai depiliacijas, pesiojimus ir visa kita nemirktelejus galiu atlikti. Epidura gimdant man dare :D

Kazkoks kosmaras kaip man plaukai slenka, einu ieskot kokiu nors serumu/ampuliu internete.

Atsakyti

Nusipirk tą kur rekomendavau, nustos. Visom nustojo.

labu.

Atsakyti

Nusipirk tą kur rekomendavau, nustos. Visom nustojo.

 

labu.

 

Sakai bus pas mus? Priminkit kas pavadinima, panarsysiu. nes jau visa masina apveliau savo plaukais. Sedynes vos ne kaip Adamsu pusbrolis It'as atrodo :D

Atsakyti