Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Na dar neteko man higienos su nuskausminimu darytis...

Almost,va mane or žudo tokie savaitgaliai,paskui ir reikia poilsio,nuo puodų,valgymo ir tv😂

Atsakyti

Siandien dariausi burnos higiena. Teko paprasyti nuskausminima. Nes taip skaudejo, kai vale 2 apatinius priekinius😯 Anksciau kazkaip ne nuskausminimo prasisukdavau. Taip ir nesupratau, kame cia reikalas.

O jus su nuskausminimu darotes?

Ne, jokių nuskausminimų. Neįsivaizduoju, kam jo reikia. Man tik kutena labai, tai ištisai žvingauju.

Atsakyti

Labas  :)

 

Nėr ko ilsėtis - nieko nenuveikiau ypatingo savaitgalį, tai nėr ko ir pasakot  :D Tik pirkom visko (maisto ir ne tik), tvarkėmės, gaminom, žiūrėjom filmus ir va  :D​ 

 

As irgi nesiilsejau. Tai siandien oi kaip sunkiai is lovos verciaus. NA dar savite, ir man - atostogos!

 

Siandien dariausi burnos higiena. Teko paprasyti nuskausminima. Nes taip skaudejo, kai vale 2 apatinius priekinius😯 Anksciau kazkaip ne nuskausminimo prasisukdavau. Taip ir nesupratau, kame cia reikalas.

O jus su nuskausminimu darotes?

 

As niekad su nesu darius.

 

Laba,

 

mieguista kaip nezinia kas esu. Einu kavos darytis.
 

Atsakyti

Nu keistai man si karta  :hmm: Gal kad daugiau laiko praejo, nei visada (metai), ir del to daugiau akmenu buvo. Bet butent du apatiniai priekiniai jautrus buvo. Kiti ne. Priekiui tik ir suleido vaistus.

Atsakyti

Silpna tu katee...pagimdei tris ąžuolus,o higienos neištempi :D 

Atsakyti

Silpna tu katee...pagimdei tris ąžuolus,o higienos neištempi :D

Kiekvienam savas achilo kulnas  :D​ 

Atsakyti

Silpna tu katee...pagimdei tris ąžuolus,o higienos neištempi :D

A pries tai kodel istempdavau? Nes neskaudedavo. Tai kas si karta buvo kitaip? Va, kame klausimas.

O gimdymas man is tiesu maziau skausmingas buvo, nei siandien burnos higiena😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 27 vasario 2017 - 21:57

Tikiuosi nesusipykę su humoro jausmu,juokas gi..man irgi kartais erzina tai,kas anksčiau keldavo juoką,ar antakius issipesioti reikia vos ne kaip i karą drąsos prisisemti😂

Valgau chipsus ir geriu gira....uch kaip skanu💃

Atsakyti
Be nuskausminamuju ir as mirksiukas.gif bet visumoj man labai nemaloni procedura blink.gif o va TEREZZA zvygauja sau is smagumo biggrin.gif

Lovoj jau wub.gif
Atsakyti

Labas rytas...

Pas mane vakar ir žaibavo ir griaustinis dundėjo,aš maniau pavasaris atėjo...o ne,vistiek snd šalta kaip žiemą....

Snd vakare eisiu i mokyklą,vyks apdovanojimai,mano mažylis nominuotas...

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 02 27, 20:50)
<p>Siandien dariausi burnos higiena. Teko paprasyti nuskausminima. Nes taip skaudejo, kai vale 2 apatinius priekinius😯 Anksciau kazkaip ne nuskausminimo prasisukdavau. Taip ir nesupratau, kame cia reikalas.</p>
<p>O jus su nuskausminimu darotes?</p>

Niekada rolleyes.gif

QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 02 27, 23:39)
<p>Tikiuosi nesusipykę su humoro jausmu,juokas gi..man irgi kartais erzina tai,kas anksčiau keldavo juoką,ar antakius issipesioti reikia vos ne kaip i karą drąsos prisisemti😂</p><p>Valgau chipsus ir geriu gira....uch kaip skanu💃</p>

Aš visada žliumbiu, kai man antakius pešioja. O va pagimdyt galėjau be epidūro biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 28 vasario 2017 - 09:23

Pas mane su antakiais taip,dešnys nereaguoja,o va kairė pusė tai jomajo kaip skauda..

Atsakyti