Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee, prisiminiau, o molinę vazą jau pirkai? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Ner niekur tos sudinos vazos :huh2: Visur ieskojau. Nzn kur dar ieskoti.

Atsakyti
Labas rytas su kava...

Siandien oras pas mus jau geresnis...

Kazko depresuoti pradejau... nervas vis kyla del maziausio menkniekio... galva daznai skauda... sunkus man sis menuo...
Atsakyti

Labas rytas ,

tupim toliau namie  :unsure: inhaliacijas abi darom , slog iki keliu . Bet akys jau geriau , po piet bent trumpam isleksiu iki darbo  :hmm: o ryt jsu reik but sveikai  :D 

Tigriau , auksciau nosi  :rolleyes: niekas kitas uz tave nuotaikos nepagerins . Gal kokio darbuko vel pasidairyk ? Nuo namu tau gal cia ta nuotaika tokia  :unsure: 

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2016 12 06, 09:18)
Tigriau , auksciau nosi  rolleyes.gif niekas kitas uz tave nuotaikos nepagerins . Gal kokio darbuko vel pasidairyk ? Nuo namu tau gal cia ta nuotaika tokia  unsure.gif </p>


Siaip veiklos pakanka man... sportuoti iseinu kiekviena diena, vyrui darbe kartais padedu... po svenciu vel kibsiu i darbo paieskas... reikia praeiti si momenta... gruodis man dabar turbut visad bus niuriausias menuo...
Atsakyti
Laba 4u.gif

QUOTE(Blueta @ 2016 12 05, 16:56)
Anila, kur vis prapuoli tu, nenaudėle  bigsmile.gif

Ai žinok brangioji,kuičiuos kuičiuos ir kuičiuos biggrin.gif
Tai tingiu,tai paskendus darbuose,tai tiesiog ilsiuos....
Bet jus visada atsimenu ir pasiilgstu 😉 ir dingti net nežadu😎 vo tėp😎

KATE,oho kad šauniai dovanėlių pripakavai bigsmile.gif

Aš žinokit savaitgalį darysiu irgi antakius😎 ir jaudinuos ir noriu biggrin.gif

RASYT,sveik😚 4u.gif
Papildyta:
TIGRIUK😚 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 06 gruodžio 2016 - 12:18

tigriuss - stiprybes tau :4u: 

 

As problemu neturiu, bet vat erzelys kazkoks viduje jau kuri laika. Viskas nervina. Atsiribojau nuo zmoniu konkreciai, bo kaip katusas esu. Nzn, menulis lyg geras, pms dar anksti ir siaip viskas gerai. Tai galvoju, gal is ispindejimo cia man taip :lol: Praeis.

 

Dabar atvaziavau pietauti. Nes namie nieko ner. Reikia gaminti. Tai kai pati pilva prikimsiu, tada grisiu ir gaminsiu seimos nariams :D As po trenkes, tai ner laiko laukti, kol pagaminsiu :D 

Siandien vos trenke atlaikiau. Silpnumas kazkoks. Net i skaiciavima negalejau susikoncentruoti. Minciu pilna galva.  

 

 

Anila - nebandai dingti ir pasirodai "su antakiais", kai padarysi :D  

As 13d i lupu korekcija varau  pasidarysiu ir ramu kuriam laikui.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 06 gruodžio 2016 - 12:38
Uoj tai kas be ko,KATE kad antakius parodysiu mirksiukas.gif nėr kalbų mirksiukas.gif

Kur PATRANKIUKS ? unsure.gif

Davai panos be nėrvų! 4u.gif
Man irgi fazėm būna nevaldomų visai nuotaikų kaita ir pikčio pilni balionai blink.gif
Bet aš jau pripratus prie tokios būsenos laugh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Tigriau, laikykis, gruodis kaip tik man super menuo - sninga (dazniausiai biggrin.gif ), kaledomis kvepia, visi skuba namo... Lapkricio va nepakesdavau.

Rasytee, sveikit 4u.gif

Dovanu neperku ax.gif Tevams viska sesuo supirks, tik pinigus pervesiu, o MB savo pusei supirks biggrin.gif

Imesiu kelias fotkes i albuma smile.gif
Atsakyti

Rodausi savo naują sukienką  :rolleyes:

 

[attachment=237591:31344130216_5ca7689249_c.jpg]

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2016 12 06, 22:21)
<p>Rodausi savo naują sukienką  rolleyes.gif</p>
<p> </p>
<p>[attachment=237591:31344130216_5ca7689249_c.jpg]</p>

Nieko nerodo unsure.gif

Aš vis perku ir perku skūdurus blink.gif Maniškis klausia ar spinta kartais ne guminė? bigsmile.gif biggrin.gif
Nu bet užėjus man kažkokia pirkimo manija.Reikia tai to,tai ano tai dar ko nors biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas ,

Terezza, puikiai atrodai , tiek suknele , tiek figura 😍

Atsakyti