Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Iskeisciau 5-kiu metu ramuji poilsi prie juros/vandenyno i viena tokio tipo kelione.

 

Aš tave labai gerai suprantu.

Negi vyras neišleistų porai savaičių?

 

Va, pvz. ta Cafeitairia Colombo. Nebuvau girdėjus apie ją prieš važiuodama. Mano svečių namų šeimininkė rekomendavo. Nuėjau, pasigrožėjau, o googlinau jau grįžus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 26 vasario 2017 - 13:47

Aš tave labai gerai suprantu.

Negi vyras neišleistų porai savaičių?

Va, pvz. ta Cafeitairia Colombo. Nebuvau girdėjus apie ją prieš važiuodama. Mano svečių namų šeimininkė rekomendavo. Nuėjau, pasigrožėjau, o googlinau jau grįžus.

Net nzn. Cia jau daugiau zmoniu reikia pajungti, kad man isvykti... O tos keliones ilgos, iki 30dienu uztrunkancios.

Ir, zinoma, gaudytis viskame reikia labai. Tu taip drasiai jautiesi. Viska pati susidelioji, o ir ne viena kalba susikalbi.

Atsakyti

Net nzn. Cia jau daugiau zmoniu reikia pajungti, kad man isvykti... O tos keliones ilgos, iki 30dienu uztrunkancios.

Ir, zinoma, gaudytis viskame reikia labai. Tu taip drasiai jautiesi. Viska pati susidelioji, o ir ne viena kalba susikalbi.

 

Oi ne, nebūtina keliauti 30 dienų. Yra ir gerokai trumpesnių kelionių. Savaitės ar pusantros. Čia jau pagal norus ir galimybes dėliojiesi.

 

Pasižiūrinėk čia: https://www.gadventu...k/destinations/

 

Pasirenki norimą regioną, paskui gali filtruotis pagal šalį, kainą, trukmę ir aktyvumo lygį. Pačiai planuotis irgi nieko nebūtina. Ten viskas sudėliota nuo iki - viešbučiai, transportas, tam tikra veika ir dar pridedamas galimų veiklų sąrašas. 

O aš jau dėliojuosi papildomai, kas man įdomu. Dažniausiai tai googlinu top 10 attractions tam tikram mieste bei jo apylinkėse ir iš ten renkuosi, ką noriu nuveikti/pamatyti. Paskaitinėju Trip Advisor. Būna gerų patarimų/nuorodų aptinku.

 

Aišku, anglų kalba čia privaloma. Bet jei tai problema, tikrai yra kitų agentūrų, kur gidai kalbės rusiškai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 26 vasario 2017 - 14:10

Dekui.

Galu gale vaikai auga, vietoj nestovi. Tai ateis dar tas laikas, manau.

Atsakyti

Saunuole tu Terezza , smagu akis paganyt ir akirati praplest . Sveikintina , kad randi tam laiko !

permeciau dar kelis mane sudominusius fotoreportazus ir supratau , kad ir pati tureciau labai daug ka papasakot , nes kelioniu metu mes ir daug keliaujam , daug aplankom . Keliones musu ilgos ir tikrai yra nepakartojamu ispudziu... bet nei rasyt graziai as moku , nei to laiko rast ....  :hmm: 

dabar prisiminem su MB savo patirtis ir vietiniu vestuvese ir laidotuvese , safyru kasyklose , palikti dziuglese su vaikais ir tt. Mes ir panasiai kaip tu keliaujam...patys . Tik mes dazniausiai su motoroleriu zemelapiu rankoj  :yahoo: 

Atsakyti
Ku ku😉
Labas😉

Oras baisuma....
Tai ir nuotaika tokia pati😔

Labai fainos nuotraukos TEREZZOS👍👍👍Ir pasakojimas👍
Šaunuolė tu!
Atsakyti
Oho,kaip ramu!🤔
Atsakyti
Pamečiau temą iš favoritų ir galvoju ko taip tylu smile.gif))
Atsakyti

Tylu,tylu...visos ilsisi po savaitgalio...na bent jau aš :) 

Atsakyti

Labas  :) 

Nėr ko ilsėtis - nieko nenuveikiau ypatingo savaitgalį, tai nėr ko ir pasakot  :D Tik pirkom visko (maisto ir ne tik), tvarkėmės, gaminom, žiūrėjom filmus ir va  :D​ 

Atsakyti

Labai fainos nuotraukos TEREZZOS👍👍👍Ir pasakojimas👍
Šaunuolė tu!

Ačiū :4u:​ 

Atsakyti

Siandien dariausi burnos higiena. Teko paprasyti nuskausminima. Nes taip skaudejo, kai vale 2 apatinius priekinius😯 Anksciau kazkaip ne nuskausminimo prasisukdavau. Taip ir nesupratau, kame cia reikalas.

O jus su nuskausminimu darotes?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 27 vasario 2017 - 19:51