Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Gerai,kad pasaket.Pasilieku fotoreportaza rytui su kava ir sureliu smile.gif
Atsakyti
Supratau😎Ačiū😉
Atsakyti

Laba.

Tylit?

As namie viena, valgyti gaminu. Siandien save palepinsiu. Pasoviau i orkaite pjautas griezineliais bulves su kmynais. Apsirysiu :huh2: 

Vyras pasieme klecka ir kazkur isvaziavo. O dvyniai jau antra diena is eiles eina pas mano teti ir suleidzia jam vaistus i pilva :D (reikia po OP). Reikalas tame, kad jie bijo adatu. Kai reikia imti krauja ar skiepytis, tai biski streso turi vaikai :D  O R vis sako, kad uzauges bus "specnazovcu"😃 Nu tai tetis mano ir sako: "Kas tu per specnazovcas, jei adatu bijai? Specnazovcai ir vaisus sau suleidzia ir zaizda susiuva". 

Tai ir sugalvojo senelis, kad gal kai jam kelis kartus suleis bernai vaistus patys, dings ta adatu baime😃 Ziuresim. Ale eina su dideliu noru, lyg saldaini gautu tenai😂

Atsakyti

Laba.

Tylit?

Laba.

Nuotraukas tvarkau. Blyn, reikėjo čia man tuo reportažu užsiimt :oh: . Nors būčiau nuotraukas pirmiau sutvarkius. O tai dabar ir tvarkau, ir temoj dėlioju. 

Atsakyti

Laba.

Nuotraukas tvarkau. Blyn, reikėjo čia man tuo reportažu užsiimt :oh: . Nors būčiau nuotraukas pirmiau sutvarkius. O tai dabar ir tvarkau, ir temoj dėlioju. 

Tai kad lauke ne viena to reportazo su nekantrumu. Bet jo, atrinkti tas nuotraukas - nelengvas darbas. Nes visos grazios, tikriausiai, atrodo☺

Atsakyti

Kiek fotkiu "parsivezei" is sios keliones?

Man keista, kai zmones nefotografuoja, keliaudami. Juk kaip smagu paskui paziureti/prisiminti, draugams parodyti prie taures vyno! Ypac nuotraukas is tokio tipo kelioniu. Aisku, daug kas lieka galvoje. Bet foto - lyg sustabdyta akimirka😍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 vasario 2017 - 13:32

Tai kad lauke ne viena to reportazo su nekantrumu. Bet jo, atrinkti tas nuotraukas - nelengvas darbas. Nes visos grazios, tikriausiai, atrodo☺

Kad tik atrinkimas būtų reikalingas, tai dzin. Aš gi RAW fotografuoju, todėl turiu visas perleisti per DNG konverterį, o tada kiekvieną nuotrauką reikia kažkiek redaguoti ir išsaugoti kaip JPEG. Tada sukelti į flickr (nes tiesiai iš kompo jos per didelės SM), o jau iš ten kelti į temą. O kur dar aprašymai  :oh:​ 

Atsakyti

Kad tik atrinkimas būtų reikalingas, tai dzin. Aš gi RAW fotografuoju, todėl turiu visas perleisti per DNG konverterį, o tada kiekvieną nuotrauką reikia kažkiek redaguoti ir išsaugoti kaip JPEG. Tada sukelti į flickr (nes tiesiai iš kompo jos per didelės SM), o jau iš ten kelti į temą. O kur dar aprašymai  :oh:​ 

O, vargeli, trigubas darbas😮

Atsakyti

O, vargeli, trigubas darbas😮

Va va. O dar iš visų kampų rėkia - dar, kada, kur dingai, nesustok.... :D​ 

Atsakyti

O visa informacija/istorija tu jau pries keliaudama isstudijuoji? Pvz, apie kokias katedras (kelintais metais pastatyta ir pan), kapines (kada ikurtos), favelas (kaip keitesi padetis tenai) apie anu krastu zmoniu religija ir pan.

Atsakyti

O visa informacija/istorija tu jau pries keliaudama isstudijuoji? Pvz, apie kokias katedras (kelintais metais pastatyta ir pan), kapines (kada ikurtos), favelas (kaip keitesi padetis tenai) apie anu krastu zmoniu religija ir pan.

Didžiąją dalį info susirenku prieš važiuodama. Bet nemažai sužinau ir būdama ten. Kartais išgirstu tik kokią faktų nuotrupą, tada grįžus googlinu.

Atsakyti

Iskeisciau 5-kiu metu ramuji poilsi prie juros/vandenyno i viena tokio tipo kelione.

Atsakyti