Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

O pas mus sniego kalnai!😍😍😍

Anila - dekui!

Laba.

Prikepiau cirviniu blynu. Idejau trintu agieciu i indeli. Nes i mokykla bernai. Siandien blynu svente sves mokykloj😄 O vakare gimtadieni savo su draugais. Tai teks palakstyti siandien.

Atsakyti

kaip nuostabu, tokiu bjauriu oru pabėgt iš LT. Kiek šilumos pas jus? O vandens?

deginies ar pasisaugai?

Papasakok apie viešbutį daugiau. Kokioj vietovėj esat? Ramu/triukšminga? 

Visas atostogas ten pat būsit ar pervažiuosit?

labas šlapias ir šaltas rytas, brrrr.

Dienos metu 29-31 , vakare 27 . Kaip ryte apsirengi suknute tai jokiu svarkeliu vakare ir nereik , tuo man cia patinka . Vandens net nezinau, bet maudaisi kiek nori , kol nusibosta , tai kiek cia gali but ? 25 ?

kadangi as beveik niekada nesideginu tai problemos man ner ir dabar , guliu tai po skeciu , tai po medziu  .

dabar esam visu peikiamoj Patayoj bet mes cia turim mylima viesbuti paciam miesto kraste , visiskai ramu , mazas 5zv viesbutukas . Veliau vaziuosim dar i dvi salas , kuriose nesam buve .

Atsakyti

Lt kaip Rusijoj, nu, kur Maskva klesti, o aplink "nišita". Siaubas.

http://m.delfi.lt/ak...php?id=73848346

Atsakyti
Labas damos mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas :rolleyes: 

Atsakyti

Laba. Vaisinam☺

[attachment=240581:20170224_212543.png]

[attachment=240582:20170224_212616.png]

Atsakyti
Sveikos,
oho koks tortas thumbup.gif
Atsakyti

Sveikos, oho koks tortas thumbup.gif

Lazeriu kambary svente bernai, tai r toks tortas i tema buvo☺

 

 

Terezza - nuostabus tavo reportazas ir foto!!!!!!!!👍👍👍 Kelias dienas palaukiau, kad daugiau prirasytum. O tai nervas ima po trupineli skaityti. Norisi tesinio tuoj pat😃

Labai man patiktu tokio tipo keliones👍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 25 vasario 2017 - 16:44

Lazeriu kambary svente bernai, tai r toks tortas i tema buvo☺

Terezza - nuostabus tavo reportazas ir foto!!!!!!!!👍👍👍 Kelias dienas palaukiau, kad daugiau prirasytum. O tai nervas ima po trupineli skaityti. Norisi tesinio tuoj pat😃

Labai man patiktu tokio tipo keliones👍

Ačiū :4u: 

Tortas nerealus.  :bigsmile:​ 

Atsakyti
Fainas tortas labai essen.gif thumb_yello.gif
Papildyta:
Nesuprantu,kur TEREZZOS fotoreportažas? 🤔😔nerandu....nors atrodo ir viską skaičiau....
Atsakyti

Fainas tortas labai essen.gifthumb_yello.gif
Papildyta:
Nesuprantu,kur TEREZZOS fotoreportažas? 🤔😔nerandu....nors atrodo ir viską skaičiau....

Kelionių temoj  :D​ 

Atsakyti

Fainas tortas labai essen.gifthumb_yello.gif
Papildyta:
Nesuprantu,kur TEREZZOS fotoreportažas? 🤔😔nerandu....nors atrodo ir viską skaičiau....

Eik i kelioniu skyreli. Tada pasirink kelioniu fotoreportazai. Ten rasi Terezzos niku atidaryta tema.

Atsakyti