Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee, sveikinimai bernams :4u:

Rasytei geros kelionės :lietuva:  

(Nu man kažkodėl vėliava labiau patinka, nei balionas  :D ).

Atsakyti

Terezza, Feja - dekui!

A tai jau prieme LT istatyma del vaiku? Tik siandien isgirdau, nes TV neziurejau nzn kiek laiko. Dabar turiu siek tiek laiko, tai isijungiau Nuo...Iki... pakartojima. 

Atsakyti
Jo, vakar isigaliojo, as taip supratau...
Kazin, kaip tai veiks, ar tai veiks, kas is viso to gausis....
Valdzios tikslas panaikinti vaiku namus, bent jau toks buvo, kazi, ar neprireiks statyt nauju... Blyn, skaudi tema, kaip gaila, kad taip yra....
Atsakyti

Linkejimai ! 

Skrydis buvo lengvas ! oras ,vanduo fantastiskas . Musu mylimas viesbutis vel nenuvyle . Buvom uzsisake namuka , bet kadangi visi buvo uzimti pakeite i brangiausia varianta  :rolleyes: tai gyvenam karaliskai su savo kiemu , baseinuku ir tt

Atsakyti

Laba.

Rasytee - nu smagumelis!😍 Lepinkites. Tu ypac☺

Atsakyti

Rasyte, saules ir siltos juros pavydziu iki menulio ir atgal!

papasakok daugiau apie skrydi kas kaip kiek. O jus paprastus ar kokius pagerintus lektuvo bilietus perkat? Ar ir "paprastos" vietos yra patogios pakankamai, kad miegot nakti?

labas rytas. Fui, vel dangus sikna :(

Atsakyti

Rasyte, saules ir siltos juros pavydziu iki menulio ir atgal!

papasakok daugiau apie skrydi kas kaip kiek. O jus paprastus ar kokius pagerintus lektuvo bilietus perkat? Ar ir "paprastos" vietos yra patogios pakankamai, kad miegot nakti?

labas rytas. Fui, vel dangus sikna :(

Mes paprastus , kadangi pirkom nedaug laiko likus tai ir taip suplojom brangiai . O verslo klase x3 , kolkas dar negalim sau leist 😊

Skrydis is vilniaus i stambula nepilnai 3val , tada 3val laukimo ( spejau pardas pereit ir papietaut , kavos isgert) ir tada skrydis i Bankoka 8.45val . Turku lektuvai tikrai patogus , mano mb aukstas , daznai perkam padidintas vietas , bet dabar rezervavomies priekyje ( kiek zinau jos buna siek tiek platesnes) tai visai normaliai . As miegojau visus skrydzius , bent atsimiegojau gerai 😁! Mb kazkiek zaide zaidimukus , ziurejo filma . Ten dar ir maitina labai daznai 😁

Man toks skrydis geresnis nei seniau skrisdavo certeris is Vilniaus , nes lektuvai mazi ir tu valandu daug gaudavosi ir dar leisdavosi kuro uzsipilt . O dabar Turkijoj kazkaip pailsi , prasivaikstai ir toliau tos 9val bent man juokas .

lengvesnis skrydis nei Seyselai ar Mauricijus . Bet Maldyvai irgi puikus ! Dar maziau tu valandu 

Atsakyti
Labas😘

Pasiilgau🤗

Dar nepaskaičiau jūsų,bet po truputi po truputi pavysiu😉

Pas mane nieko naujo smile.gif tai dirbu,tai kuičiuos namie smile.gif
Vaikams ši savaitė atostogų,tai savaitgaliui biški buvom pavažiavę prasiblaškyti😉
Įkėliau nuotraukų ir šeimos ir nagų😎😃nu o kaip kitaip😃
Papildyta:
RASYT,kaip faina!😍🌴🍹🍸
Atsakyti
KATES berniukams sveikinimai birthday.gif birthday.gif

DRUGELI,sveikit😘😘😘

ALMOST, na būna tų dienų kaip tyčia....lai kuo greičiau tas bardakas atšoka nuo jūsų😘

PATRANKIAU,nu nieko sau sviedinys pasipjovė 😥
Gerai ir greitai sugyt😉

Blyn.....neatsimenu ką norėjau rašyt dar....

Ai.Sambukos bernas gražus😊😄
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 24 vasario 2017 - 00:24
Labas rytas,
Rasyte,tikrai baika toks skrydis.Posma nusnaudi ir jau Bankoke biggrin.gif O kaip iki viesbucio vaziuojat?
Atsakyti

Labas rytas,
Rasyte,tikrai baika toks skrydis.Posma nusnaudi ir jau Bankoke biggrin.gifO kaip iki viesbucio vaziuojat?

Taxi , cia labai geras servisas . Jokiu isankstiniu neapsimoka financiskai imt , nes ka per agentura uzsisakyt tai realiai per puse kaina cia

Atsakyti

kaip nuostabu, tokiu bjauriu oru pabėgt iš LT. Kiek šilumos pas jus? O vandens?

deginies ar pasisaugai?

Papasakok apie viešbutį daugiau. Kokioj vietovėj esat? Ramu/triukšminga? 

Visas atostogas ten pat būsit ar pervažiuosit?

labas šlapias ir šaltas rytas, brrrr.

Atsakyti