Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Dekui, dekui uz sveikinimus! ☺


Neseniai  grizom namo. Reiki eiti marskinius lyginti rytojui. Tyyyngiu. Nemegstu sio reikalo.



Rasytee - kaip smagu jums! Geros keliones!

Atsakyti
Labas rytas! Tyliai ramiai su kava, kol mažiukė miega smile.gif 11 manikiūras laukia, tai dar reiks S pas tėtį nuvežt..

Sveikinimai Katee dvynukams!

Rasytei gerų atostogų!

Drugeliui sveikatos!
Atsakyti

Dekui, gaily☺

As siandien irgi i lakavima eisiu. 15val. O iki to laiko mieste malsiuos.

Mano teciui siandien peti operuos. Tai jaudinuosi.

 

Laba.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 vasario 2017 - 07:17

Katee sūnaitėliams sveikinimai! Mamkai irgi 😘

Nesijaudink dėl tėčio, viskas bus ok. Kas pečiui nutiko?

labryt. Pašalo 👍

Atsakyti

Katee sūnaitėliams sveikinimai! Mamkai irgi 😘 Nesijaudink dėl tėčio, viskas bus ok. Kas pečiui nutiko? labryt. Pašalo 👍
Dekui☺ Tai kad tiksliai net neaisku. Jis jaunystej kazkada issisukes buvo. Ir vis paskaudedavo. O dabar jau net ranka skaudedavo pakelti. Todel chirurgas, kuris jam koja operavo, patare operuoti. Nes nei masazai, nei proceduros, nei kakokie suleidziami vaistai nepadedavo, arba labai trumpam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 vasario 2017 - 08:32

Mano vyrui abiejų pečių sausgyslės operuotos poros metų intervalu. Irgi skaudėjo jau labai, miegot negalėjo, tai paėmė ir operacijai ryžosi. Bet pas jį štangų tampymo pasekmė.

Atsakyti

Mano vyrui abiejų pečių sausgyslės operuotos poros metų intervalu. Irgi skaudėjo jau labai, miegot negalėjo, tai paėmė ir operacijai ryžosi. Bet pas jį štangų tampymo pasekmė.

O dabar viskas tvarkoj? Nebeskauda?

Mano teciui po avarijos. Jam mazdaug 40m tada buvo. Ne jis uz vairo buvo. Vaziavo su autobusiuku kompanija ir nuslido nuo kelio (ziema buvo).  Ir issisuko. Bet kol jaunas buvo, nesijaute taip. Sportavo ir pries ir po visa gyvenima. Gal tas kruvis ar irgi turejo itakos. Bet pasijaute tik dabar viskas. Ir dabar juk dar treniruokliu sale lanke. Tik kad jau spaudimu krutinei su stanga negalejo daryti paskutiniu metu. Ir kai nugarai pratimus darai, irgi peciai isijungia. Zodziu, diskomfortas. Po keleno operacijos salej tik susinervindavo. Nes nei kojom galedavo daryti kazka normaliai, nei nugarai/krutinei. Bet vistiek ejo. Lengvai kazka padarydavo, dvirati pamindavo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 vasario 2017 - 09:07

Jo, maniškiui viskas gerai po op.,gerai sugijo. Bet reabilitacija ilga atsimenu buvo, keletą mėnesių sportuot negalėjo, jokio krūvio pečiams. 

Bet maniškis, žinai diedai, po mėnesio jau biškį treniravosi. Jis po op.kitą dieną iš ligoninės Kaune pats parmynė. 😠 Kategoriškai atsisakė, kad aš parvežčiau, viena ranka vairą laikė, nes operuotos judint negalima buvo, parišta su visu pečiu kaip sužeisto karvelio 😃

Atsakyti

Dabar kalbejau su teciu. Su raisciais jam ten beda. Ir, pasirodo, implanta des😮 Iki siol nieko nesake apie implanta. Gyd ispejo, kad sudetinga operacija nusimato. Tai pries 11val jau ves i operacine. Rytoj namo paleis. Vaziuosiu parsivezti.

Jo, mano tetis irgi negali ramiai pabuti. Reikia jam tai i sale, tai dar kur. Bet ner ko tokiam amziuj issidirbinet. Svarbu, kad sugytu.  O jis vis sneka, kad, va, net 5-6men negales sportuoti. Sakau jam, kad maziau galvotu apie tai dabar ir neskubetu. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 vasario 2017 - 10:08

Sveikos  :) Su kava jungiuos  :wub: 

katee - sveikatos tėčiui Tavo ir kad greitai ir sėkmingai viskas  :4u: 

Fėja - dabar aš susikoncentravus labai į vairavimą važinėju  :D  :D  :D Ne, jei rimtai - pakeliui kol kas nelabai į ką yra kreipt dėmesį, o savaitgaliai vis užimti, tai ir nežinau, kas ten per situacija su tais žydėjimais už lango  :) Namie pas mane tulpanai beveik visad žydi  :D​ 

Atsakyti
Almost, tai reik susikoncentruot vairuojant. biggrin.gif Rimta tai labai smile.gif As siandien garantuotai buciau patyrus, ka reiskia, kai sustabdo policija, bet buvau gera vairuotoja biggrin.gif Mazai truko, kad nebuciau pėsciojo praleidus. Gerai, kad paziurejau i pėsciuju sviesofora sukdama i desine biggrin.gif Buvau stebima, vėliau pamaciau 😊


Katee, tevukui sveikatos. 4u.gif
Atsakyti

Almost, tai reik susikoncentruot vairuojant. biggrin.gifRimta tai labai smile.gifAs siandien garantuotai buciau patyrus, ka reiskia, kai sustabdo policija, bet buvau gera vairuotoja biggrin.gifMazai truko, kad nebuciau pėsciojo praleidus. Gerai, kad paziurejau i pėsciuju sviesofora sukdama i desine biggrin.gifBuvau stebima, vėliau pamaciau 😊

Uoj, čia irgi tokių stebėtojų būna karts nuo karto - gaudo dviratininkus važiuojančius per raudoną šviesoforą. Nu vieną iš kokio tūkstančio pagauna, tik nežinau, kaip ten nubaudžia  :rolleyes:  :D  :D 

O kad atidi esi ir laikais taisyklių - šaunuolė!  :4u: 

Atsakyti