Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rytas.

Nuo sveitimo prasidejes :D Kleckas ryte vienas svetainej karaliavo, tai ispaise melynu flomiku sviesu kedziu gobelena :blink: Kas cia jam uzejo, niekada taip nedare :hmm: 

Sveiciau su kempine ir Ajaxu😄 Svaru, kaip nieko nebuvo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 19 vasario 2017 - 11:01

Labas rytas, 

Labai daug reikalų ir rūpesčių, dėl to truputį prapuolus...   :4u:  Smagu, kas pasigedot :)

Dar neišsikraustėm į naujus namus, nes užstrigo reikalai su dujų bei vandentiekio pajungimu  :huh2: Viskas vėluoja... tai mums jau stresas didelis, nes reikia išsikelti iki kovo mėn....

O šiaip tai viskas beveik įrengta, rytoj kabins šviestuvus, dar liko sumontuot spintas - irgi žadėjo savaitės pabaigoje. Čiužiniai užsakyti, užuolaidos taipogi.  :rolleyes: 

Rankos apsitvarkė kažkiek,  dabar man dar lašalinę stato su įvairiais preparatais, jog sustiprint organizmą, bet kažkaip neveikia kol kas, nes va šiandien su temperatūra, žiauriu gerklės skausmu atsikėliau, mąstau nedarbingumą imti nuo ryt. Merginos mano irgi serga - didelė sloga, kuri dar komplikavosi į akių uždegimą  :huh2:  Tai būsim visos trys namuose. 

Atsakyti

Labas rytas...

drugelis,malonūs rūpesčiai...

Dalinuosi nuo savo stalo

 

[attachment=240209:1DC70519-DC53-43A7-B59A-9E4BD6B5431B.jpg]

Atsakyti

drugelis. - nu smagu! Ir vietos daugiau ir viskas nauja!👍

Atsakyti
Patranka,kokia ryski nuotrauka.Su kuo fotkinai?
Drugeli,smagu kraustytis i naujus,erdvesnius namus wub.gif
Atsakyti
Drugeli, baltai pavydziu nauju namu wub.gif

Patranka, gardziai atrodo bigsmile.gif

Katee, suprato kleckas, kad nereiktų daugiau pakartoti piesiniu ant baldu? unsure.gif Kaip gerai, kad issiplovė viskas unsure.gif Ot tie vaikai duoda biggrin.gif
Atsakyti

Feja - nzn,  ar suprato☺ Bet kai paklausiau,  sake, daugiau taip nedarys😄 

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 02 19, 16:40)
<p>Feja - nzn,  ar suprato☺ Bet kai paklausiau,  sake, daugiau taip nedarys😄 </p>

biggrin.gif
Atsakyti

Ačiū, merginos.  :4u:

 

Aš irgi kaip ir džiaugiuosi, bet ne iki galo, mane labai neramina tas būsimas gyvenimas su uošviu  :huh2:  Taip, namai nauji, baldai, erdvė didesnė - viskas labai puiku, bet dabar pati sau esu šeimininkė, prie nieko nereikia taikstytis, darai, kaip nori ir ką nori.. Baugu man išties ir kuo toliau, tuo labiau  :blink: Pradžioj tai atrodė, kad viskas ok.

Ir prie visokių rakandų reikės įprasti, pvz. jam dabar per žemai tualetas, tai pirksim specialų dangtį su rankenom, kad galėtų sėsti, dar jo tie visi tepalai sąnarių, visur pridėlioja tų skudurėlių kompresų, kvapai ne iš maloniausiųjų. Negali žmogaus įpročių iš esmės pakeisti, o be to tam ir teisės neturiu jokios. Tikiuosi, kad nenukvaksiu.  :oh: Taip, kad Fėja, nepavydėk dar, kad ir baltai :D

Atsakyti

Sambuka,iPhone 6S😉,tiek ir tereikia tokiom foto...savo aparato jai senai nejudinu😏

Atsakyti

Ačiū, merginos.  :4u:

Aš irgi kaip ir džiaugiuosi, bet ne iki galo, mane labai neramina tas būsimas gyvenimas su uošviu  :huh2:  Taip, namai nauji, baldai, erdvė didesnė - viskas labai puiku, bet dabar pati sau esu šeimininkė, prie nieko nereikia taikstytis, darai, kaip nori ir ką nori.. Baugu man išties ir kuo toliau, tuo labiau  :blink: Pradžioj tai atrodė, kad viskas ok.

Ir prie visokių rakandų reikės įprasti, pvz. jam dabar per žemai tualetas, tai pirksim specialų dangtį su rankenom, kad galėtų sėsti, dar jo tie visi tepalai sąnarių, visur pridėlioja tų skudurėlių kompresų, kvapai ne iš maloniausiųjų. Negali žmogaus įpročių iš esmės pakeisti, o be to tam ir teisės neturiu jokios. Tikiuosi, kad nenukvaksiu.  :oh: Taip, kad Fėja, nepavydėk dar, kad ir baltai :D

Na taip, supratama. Man butu sunkoka gyventi su uosviu/anyta. 

Atsakyti

Sveikos,

Blueta, as apmokesiu albuma simet, bet negaliu prisijungti kazkodel. Meta, kad neteisingas arba prisijungimo vardas, arba slaptazodis. Per telefono apps'a esu prisijungus. Galvoju gal darbe narsykle kita bandyt (jau bandziau su Safari ir Firefox). 

Vakar apturejau sopinimosi maratono. Pasiemiau batus, dvejus dzinsus, striuke ir marskinius. Nusikaliau kaip nezinia kas. Reikejo dar ofisiniu kelniu, bet patingejau eiti. Plius mano pana isvargino, su ja apsipirkinet tai aciu, nebenoriu. Visai neklauso, jokie gasdinimai nebaisus. Su MB suvargom.

 Katee, tavo dvimetis ispiese, o stai mano keturmetei (be penkiu minuciu penkiametei) praeita savaite tas susisviete. Ispiese MB brolio baldus. Siryt - pinigus. Zino, kad piesti galima tik ant baltu lapu, ka cia sumaste nezinau. 

Drugeli, nera lengva gyventi su niekuom (juk daznai net mylincios poros nemazai metu gludina kampus). Kantrybes linkiu  :4u:  As pati metus gyvenau su anyta ir co., kol ieskojom namo. Ir nors ji -nuostabiausias zmogus pasaulyje, tai kartais nuo proto norejau nusokti. Pvz. mane erzina, kai kas liecia mano rubus, o ji ieidavo i kambari, paimdavo rubus skalbti (na noredama padet), bet man toks jausmas kaip kazkas kesinasi i mano privatuma. Perlipdavau per save,nieko nesakydavau, paskui ir nustojau galvot apie tai. 

Atsakyti