Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nepamenu tiksliai, už metusn dvim kelis dolerius pernai mokėjau.

Atsakyti

Bandziau apmoket , bet as kaip nevykele nei paypal turiu , ir auksine kortele pasibaigusiu galiojimu . Gal galiu kazkam imest i saskaita pinigu ir padarysit is saves

Atsakyti

24$ ten gaunas

Atsakyti

24$ ten gaunas

O as turiu pasiulyma. Blueta kadangi jau mokejo ir zino kas kaip, tai gal pasidalinam ir susimetam jai i saskaita?

Atsakyti

Terezza, tu, tik grizusi is keliones, rasei, kad turi nauja drauga - pitbuli. Tai tu ji parsivezei ar as kazko nesupratau? Tada norejau paklausti, bet pamirsau.

 

 

Issiploviau galva su linu semenu naturaliu muilu (ranku darbo, pirkau is moteriskes vienos). Kokie stori plaukai atrodo, suemus i uodega😀 Matyt apsinesa kazkuom. Bet neatrodo sulipe.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 18 vasario 2017 - 17:55

Oi, ne ne ne, aš taip nenoriu, baikit. Juk tai reikštų visoms siuntinėt savo vardą pavardę, kad man ten vedinėtų po pora eurų, tikrai nesiruošiu viešint tapatybės.

Jei neatsiras turinčios galiojančią kortelę ar norinčios apmokėt, nu tai apmokėsiu aš vėl, tikrai ner ta suma didelė, kad mestis. 

Atsakyti
Aciu,merginos 4u.gif Nu patinka jam tais miskais lakstyt biggrin.gif Siandien buvo zygis 15km.Nakti dar 5km laukia.Vis kazkokio vyriskumo,istvermes bernui priduoda.

Neturiu jokiu auksiniu korteliu,prisidet sutinku

Terezza,laukiam laukiam thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi neturiu nei paypal, nei kazkokiu kitokiu. ...

Idėjau save su dviem šuniukais. Viena mano, kita - vyro giminaičių biggrin.gif Įspūdinga kalytė wub.gif O gerumas, mielumas, ramumas.... Apskritai šalia jos būti, su ja kartu eiti kažkas nerealaus biggrin.gif
Atsakyti
Feja,kokia cia veisle?Laabai didelis bus,koks vilkogaudis😀
Atsakyti
QUOTE(sambuka** @ 2017 02 18, 23:03)
Feja,kokia cia veisle?Laabai didelis bus,koks vilkogaudis😀

Taip, vilkogaudis smile.gif Ji jau metų, tai daugiau neaugs...

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
ir taip puse arklio biggrin.gif Kur ten dar augti.Koks vardas?
Atsakyti
QUOTE(sambuka** @ 2017 02 19, 09:24)
Labas rytas,
ir taip puse arklio biggrin.gif Kur ten dar augti.Koks vardas?

Nila ax.gif
Atsakyti