Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Va, FB tokiu foto yra:  

[attachment=240085:13407102_1143862668993070_5405400991081858410_n.jpg]  

matavausi ir siuos, bet pasirinkau su siek tiek storesniu ir labiau traktoriniu padu. Ikeltoj foto kaip trikampiukais padas, o pas mane kvadratais. Virsus ju tai vienodas - kaip kojine, priglunda gerai (tamposi). Bet kokiai blauzdai tiks.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 17 vasario 2017 - 14:48

Va, FB tokiu foto yra:  

attachicon.gif13407102_1143862668993070_5405400991081858410_n.jpg

matavausi ir siuos, bet pasirinkau su siek tiek storesniu ir labiau traktoriniu padu. Ikeltoj foto kaip trikampiukais padas, o pas mane kvadratais. Virsus ju tai vienodas - kaip kojine, priglunda gerai (tamposi). Bet kokiai blauzdai tiks.

Labai faini. Kad dar oda ne lakinė būtų...

Atsakyti

Ten tik su lakine, man atrodo, buvo. 

Atsakyti
Labas vakaras,
mes vakar buvom Vasario 16 minejime.O jau zmoniu kiek daug.Ir jaunu seimu su vaikais ir senjoru.Pilnas karo muziejaus sodelis.Vyko jaunesniuju karininku priesaikos ceremonija.Musiskis dalyvavo.Imeciau nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(sambuka** @ 2017 02 17, 21:13)
Labas vakaras,
mes vakar buvom Vasario 16 minejime.O jau zmoniu kiek daug.Ir jaunu seimu su vaikais ir senjoru.Pilnas karo muziejaus sodelis.Vyko jaunesniuju karininku priesaikos ceremonija.Musiskis dalyvavo.Imeciau nuotrauka


Sambuka, wub.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas. 

Šeštadienis, 6 ryto, o man akys stačios  :oh: 

P.s. Jei kam įdomu, fotoreportažą jau pradėjau dėliot. :ax:​ 

Atsakyti
Labas rytas,

Aciu,Feja 4u.gif

Ir as daznai Drugeli prisimenu.Kaip jums sekasi?Paziurejau TB darytas nuotraukas-super.
Atsakyti


 

P.s. Jei kam įdomu, fotoreportažą jau pradėjau dėliot. :ax:​ 

Kaip fainiai! Laukiau ir vis paziuredavau fotoreportazu temoje! 

 

sambuka, koks grazus ir vyriskas tavo sunus😍

Atsakyti

[attachment=240127:IMG_8271.JPG]

 

Labas rytas...gražaus savaitgalio. Pas mus šiandiena darbadienis,poilsiui tik sekmadienis.

Atsakyti

Pasmalsavau ir aš...labai gražus Sambukos vyras...koks tvirtas.Sesuo mano irgi buvo karo muziejuje,sakė patiko. Aš paskutinį kartą ten buvau maža,dažnai lankydavausi kai kieme neturėdavau ką veikti..

Atsakyti

Sambukas 👍

Ziūriu, baigiasi metinis apmokėjimas už albumą, jau užsidegė raudonas užrašas. 

Gal dabar kuri kita norėtų sumokėti už sekančius metus?

labas savaitgalinis.

Atsakyti

Kiek ten reikia mokėti Blueta?

Atsakyti