Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Kaune irgi baisus oras , didelis vejas , lietus .

sedim namie ir kostim abi  :unsure: 

Atsakyti

Pas mus irgi ne kazka, dabar dar ir lyt eme ...
bet kai ryte misku ejom,tai buvo superinis oras, nes nera vejo, minkstas toks. Dviguba distancija nuvarem isigazave biggrin.gif
Net nugara suslapo, teko i dusa list gryzus.

Labas pirmadieninis.
Atsakyti
Jo, palis, o naktį -11 😇
Atsakyti
Labas...

Tai pasirodo visur oras fe bjaurus... tamsu taip lauke, niuru...
As ir vaziuosiu dovaneliu ieskoti... dar nieko neturiu... unsure.gif
Atsakyti
Labas grožiai😘

Kaip laikotes?
Aš tai atostogų laukime esu biggrin.gif
Atsibodo tas tempas...
Per visas šventes atostogas pasiemiau ir grįšiu darban tik Sausio pradžioj bigsmile.gif
Mažius koso😣savaitgalį ir tempos turėjo.Atėjo ligų metas....

Lapkričio gale atšventėm dičkio gimtadienį.Jau 11!Galit patikėt?😎Blyn laikas kad lekia...
Įkėliau vaikų ir nagų fotkes į nuotraukų trobelę mūsų😙

Papildyta:
Aš irgi dar neturiu niekam dovanų!
Kaip visad viskas paskutinę minutę pas mane!😥
Papildyta:
GAILY pupai 7 mėnesiai?!?!?! blink.gif wub.gif
Juk tik nėščia buvai!!!!!!
Nieko sau kaip greitai💋
Sveikinimai 4u.gif
Beje nagai tavo labai gražūs!
Bet juk čia nieko naujo ax.gif jie pas tave visada geruliai ax.gif
Atsakyti
Katee, kelis mėnesius, paskui kelis primaitinau ir nuo 4 baigiau visai pati.

Anila, dičkis jau tavo vaikis!

Žodžiu, aš dovanų neturiu. Sesei dovanosiu kuprinę (ne mokyklinę, laisvalaikio tokią), su mb susitarėm geriau kažkur dviese nulėkt į kokį spa, geriausia dovana smile.gif tėvams galvoju kažką valgomo. Ir mb mamai kažką. Daugiau niekam nedovanoju biggrin.gif dovanos vaikams ax.gif
Atsakyti
Nežinau kaip jūs,bet man tai labai nepatinka tas masinis dovanų dovanojimas😋bet niekur nuo to pabėgt negaliu... rolleyes.gif biggrin.gif yra žmonių kur privalau dovanoti biggrin.gif o va vaikams dovanoti smagu ax.gif nes jie tikrai nuošidžiai džiaugiasi rade dovanas po eglute❤🎅🎁turiu omeny ne tik savo vaikus,bet ir artimųjų draugų.Vien tas išpakavimas kiek emocijų jiems sukelia wub.gif

Ruošiuos į darbą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2016 12 05, 12:09)
Jo, palis, o naktį -11 😇

Nezada, jau"atšaukė" biggrin.gif matei? Tik kitą naktį -8 žada. Bent telefas taip rodo.

Anila, kur vis prapuoli tu, nenaudėle bigsmile.gif
Atsakyti

Nusivariau kaip suva.

Jo, Anila, nemazai islaidu gruodzio menesi. O kur dar laikas - viska supirkti ir pan.

Atsakyti

Ka papirkai ?

as tai kaip tikra namu seimininke siandien valgyt pridariau , namus aptvarkiau (sergu vadinasi  :hmm: ) tv paziurejau  :D 

Atsakyti

Rasytee, ai, visokiu dezuciu pirkau. Desiu savo gamintus sausainius dovanu ir dar viena skanesta darysiu - sokolado rutuliukus su bananu viduje. Dar dovanu popieriu pirkau. Siandien 50% nuolaida buvo. Zaisliuku kalediniu. I darzeli dar papuosimu paemiau visokiausiu (atsinaujinimui, bo ten caro maro papuosimai pas juos). Taures vandeniui paemiui. Nu, zodziu, visokiausiu suduku :D O kadangi sia savaite klecko gimse, tai papirkau mazu skaidriu maiseliu, visokiausiu skanestu, vaikams darzelyje padalinti. Supakavau 19 dovaneliu. Vienkartiniu lekstuciu, puodeliu ir t.t.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 05 gruodžio 2016 - 19:29

Anila - didelis bernas jau koks tavo. Lupos kaip padazytos. Mano permanentines blankesnes :lol:

Ikeliau ir as keleta foto.

Atsakyti