Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nu belekaip...rankos pirštai perpjauti,sunkiai lenkia ir dar sprandą susuktas,kai visas kaip robotas,jei sukt galva,tai visas kūnas turi suktis...sakau byra mano vyras,brokuotas,reikia naujo😂🙈

Kas dėl dviračių,tai man pyktis ima,kai žmonės važiuoja su jais ir nedėvi nei šalmų,nei liemenių,nekalbu apie atšvaitus,sakau tokiems dėtų baudas tokias kaip ir be diržo automobily ,tada gal dasiprotėtų...va Londone,ana sav net trys dviratininkai žuvo,baisu...o motociklai,tokie jau jie,ir visada turi būti kaip sakoma na čeku,kad nenustumtum kurio...man tam ir yra veidrodėliai. Ir bendrai,eidamas gatve,šaligatviu,gali papulti po masina...

mes namie tai sakom, kad jau pensikai daromės  :D  :D 

jooo, šiaip dviratininkai ir pėstieji, kuriems nerūpi niekas, tik ausinukai ausyse (net ir jų gyvybė nerūpi) mane labiausiai erzinantys eismo dalyviai. nu tikrai kartais rodos norisi sustot ir gerai papurtyt..

o prie motociklininkų turbūt čia gyvendamas šitoj pusėj tiesiog jau pripranti, nes jie vis tiek turi laikyti pagrinde tų pačių KET, bet dėl būtent transporto privalumų (kad mažesnis) gali naudotis keliom papildomom taisyklėm ir tai sudaro šiek tiek trukdžių ir nepatogumų mašinų vairuotojams

Atsakyti

mes namie tai sakom, kad jau pensikai daromės  :D  :D

jooo, šiaip dviratininkai ir pėstieji, kuriems nerūpi niekas, tik ausinukai ausyse (net ir jų gyvybė nerūpi) mane labiausiai erzinantys eismo dalyviai. nu tikrai kartais rodos norisi sustot ir gerai papurtyt..

o prie motociklininkų turbūt čia gyvendamas šitoj pusėj tiesiog jau pripranti, nes jie vis tiek turi laikyti pagrinde tų pačių KET, bet dėl būtent transporto privalumų (kad mažesnis) gali naudotis keliom papildomom taisyklėm ir tai sudaro šiek tiek trukdžių ir nepatogumų mašinų vairuotojams

Senstam,senstam..tuoj rūdys lyst pradės 🙈

O taip...tie su ausinukais išviso neprognozuojami...pernai vos vieno neišsokdinau iš batu..kaip ėjo,taip ir praėjo,net nesureagavo....

Aš asmeniskai,nepernešu ausinių,man reikia girdeti kas vyksta aplinkui,kai einu,o ne būti "kurčiai"...aš net muzikos garsiai neklausau mašinoje,man turi būti ryšys su aplinka,na išskirtiniai dalykai autostrada,trafikas...

Atsakyti

O taip...tie su ausinukais išviso neprognozuojami...pernai vos vieno neišsokdinau iš batu..kaip ėjo,taip ir praėjo,net nesureagavo....

Aš asmeniskai,nepernešu ausinių,man reikia girdeti kas vyksta aplinkui,kai einu,o ne būti "kurčiai"...aš net muzikos garsiai neklausau mašinoje,man turi būti ryšys su aplinka,na išskirtiniai dalykai autostrada,trafikas...

aš va irgi nesuprantu, kaip jie taip ne tik, kad savęs, savo gyvybės nevertina, bet ir aplinkinių..

man šita tema tai tik pyktį sukelia b l e m b a  :D  :D​ 

Atsakyti

aš va irgi nesuprantu, kaip jie taip ne tik, kad savęs, savo gyvybės nevertina, bet ir aplinkinių..

man šita tema tai tik pyktį sukelia b l e m b a  :D  :D 

Jei sau neturi pagarbos,meilės,tai kur jau tau kitam bus...čia net nepavadinsi egoistiskumu,o tikrais paprasčiausiu bukumu..aš ir esu labai pikta ir griežta,kas liečia eismą...mėgstu palakstyti,bet su 

protu kaip sakoma ir laiku...

Nusipirkau snd meliną orhideją ir dar prigriebiau yankee žvakę puslitrinę...nusivylus belekaip,jokio kvapo,fui...

Atsakyti

Labas rytas...kur visos dingę?

Atsakyti

Labas rytas. Su švente  :lietuva: 

Atsakyti

:lietuva:  :lietuva:  :lietuva:​ 

Atsakyti

 Atvežiau vaikus į kiną, pati knygyno kavinukėj pačilinsiu.  Jetus, kaip gerai,kad jie dviese ir gali abu į kiną eit, man nereik žiūrėt visų iš eilės vaikiškų filmukų. 😃

My time.

Atsakyti

Labas rytas ! Su tikra svente !

maniskiai jau keli metai eina i kina kartu 👍

Atsakyti

Laba. Su svente! Ir man patinka, kad galiu bernus palikti kine ir daryti ka noriu 1,5-2val. Butu kankine sedeti kartu😮

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 16 vasario 2017 - 13:04

Laba,

pas mus visu pirma nesaugu vienus vaikus kine palikinet  :unsure:, visu antra - as ar MB visai nieko pries multikus ziuret :D

Vakar gavau "mini" dovana. Perziurinejau sutartis vienam zinomam vyno ir maisto festivaliui, tai gavau bilietu i ivairius festivalio renginius. Bilietai tai nuo 250 iki 350 doleriu vienam zmogui, gyvenime siaip nepirkciau, kad i izymybes paspoksot :huh2:  :D

Einu dirbti, kavos pasidarysiu. Darbu tiek, kad naktimis iseinu. Vaika jau miegantti susirankioju....

Atsakyti
Labukas wub.gif

Su lithuania.gif

As savo mergytes irgi palieku kine jau keli metai. MB kai veda, tai jis nori i tuos multikus eit, jam patinka biggrin.gif
Atsakyti