Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Mrs. - o kaip TB šiandien ta ranka?  :blink: 

Žinai, su tom gerklėm tai turbūt žmonės tiesiog visiškai šaltakraujai ir niekas nerūpi jiems. Tai ir susitvarko, susisuka ir bėdos nemato.. :unsure:​ 

Atsakyti

Atsiradusi kita moteris ir mamka skirtingi dalykai, manau. Nes su nauja moterim kaip ir viskas aisku. Atsirado - reiskia kazkas ne taip seimoje. O vat mamka vyro gyvenime nuo pat kudikystes. Ir ja taip lengvai is gyvenimo neismesi. Ne visi sugeba atsiriboti nuo mamuko. Juk kiek vyru-mamyciuku. Ir cia moteris (mama) kalta, nes toki uzaugino ir mano, kad sunus jos nuosavybe. Tokia mamasa jei ir neisskirs seimos, tai gali gerokai apkartinti kasdienybe, kol vyras susipras kas prie ko. Jei susipras. O kitas taip ir liks nuo mamos priklausomas. Man taip atrodo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 vasario 2017 - 16:46
QUOTE(katee @ 2017 02 15, 16:45)
<p>Atsiradusi kita moteris ir mamka skirtingi dalykai, manau. Nes su nauja moterim kaip ir viskas aisku. Atsirado - reiskia kazkas ne taip seimoje. O vat mamka vyro gyvenime nuo pat kudikystes. Ir ja taip lengvai is gyvenimo neismesi. Ne visi sugeba atsiriboti nuo mamuko. Juk kiek vyru-mamyciuku. Ir cia moteris (mama) kalta, nes toki uzaugino ir mano, kad sunus jos nuosavybe. Tokia mamasa jei ir neisskirs seimos, tai gali gerokai apkartinti kasdienybe, kol vyras susipras kas prie ko. Jei susipras. O kitas taip ir liks nuo mamos priklausomas. Man taip atrodo.</p>

Va čia tai rimta priežastis emigruoti būtų biggrin.gif

Laba dienelė 4u.gif

Almost 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Rytoj bus lygiai dvi savaitės, kai aš teises gavus. Važiuoju kiekvieną dieną. Jau antrą baką pripylė man MB biggrin.gif Taigi,.... kiekvieną kartą baiminuosi, kad galiu kažką kely pridirbt tfu tfu tfu bar bar bar. Aisku, kad bet kam tai gali nutikti.
Baisu, kai motociklininkams kas nutinka. Ačiū Dievui, viskas ok jums.... 4u.gif
Atsakyti

Man aciuD,  neteko to patirti. Bet yra mamos viena pazistama nuo jaunystes laiku, va ten tai niekam boba gyvenimo neduoda. Nei sunui savo, nei marcioms. Bet kokia merga visada bloga jai budavo. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 vasario 2017 - 17:34

Ai, žinokit aš dar ir kitą dalyką pagalvojau.

Lietuvoj ir Airijoj (čia tik kaip pvz.) lyginti tokį dalyką, kaip važinėjimą motociklu ar bet kokia kita dvirate transporto priemone labai sunku.

Čia yra labai palankios sąlygos (tiek oro, tiek eismo) ir KET būtent dviratėms transporto priemonėms, todėl tie įvykiai, avarijos, kur dalyvauja dviratis transportas (ar motociklas, ar dviratis) gal ir atrodo kaip nu labai jau čia dažnai. Bet čia tai - kasdienis transportas, kurio vairuotojai kartais, kaip ir mašinų, primiršta taisykles ar piktybiškai jų nesilaiko, nesutelkia tinkamai dėmesio, neturi pakankamai patirties ir t.t. 

Net ir tas dalykas, kad pvz. šitoj šaly nedraudžiama lenkti mašinų tarp juostų (kitaip tariant lane filtering - kai savo rizika važinėji tarp automobilių norėdamas aplenkti eismą) gi sukelia daugiau rizikos, nei kad Lietuvoj leidžiamas važinėjimas tik sezono metu (čia sezonas nuolat) ir tik su eismu kartu, negalima apvažiuoti jo. Tai iškart ir kitas rizikos lygis susidaro.

Šiaip sunkios dienos man kažkokios iš viso, tai į viską pajautrintai reaguoju. Aną savaitę sirgau stipriai, šią savaitę pokalbiai su bosu dėl darbo ir t.t., tai žodžiu viskas tiesiog susikrovė man. :)​ 

Atsakyti

Va, dar prisiminiau... Viena mano vaiku klasioko mam irgi sako, kad savo jaunesnelio nu jau niekam neatiduos ir  net neisivaizduoja, kaip jis su kazkokia merga gyvens. Nors vaikui dar 8 metai tik. Plaukai stojasi, klausant. Va ir prasau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 vasario 2017 - 17:43

Šiaip sunkios dienos man kažkokios iš viso, tai į viską pajautrintai reaguoju. Aną savaitę sirgau stipriai, šią savaitę pokalbiai su bosu dėl darbo ir t.t., tai žodžiu viskas tiesiog susikrovė man. :)​ 

💆💆💆💆

Cia galvos masaza tau darau. Atsipalaidavimui😍

Atsakyti
Almost... 4u.gif tikiuos TB jaucias gerai...
Mes ir judam link pajurio... smile.gif
Atsakyti

💆💆💆💆

Cia galvos masaza tau darau. Atsipalaidavimui😍

žinai dar ką supratau - aš pirmiau rašiau ir atrašinėjau per kompą, tai žinok nerodo šitų Tavo įdėtų veidukų normaliai  :D paskui pažiūrėjau per telefoną, ką ten dėjai, tai tikrai man masažo reik galvos ir ne tik  :lol:  :lol:  :4u: atsiprašau, kad per aštriai sureagavau  :4u: 

Atsakyti

As padariau jau beveik giminystes medi. Pradzioje galvojau, nu koki varga cia uzkrove. O dabar galvoju kaip faina😍 Nes vienas dalykas, kai pasakoji vaikams zodziu, o kitas - kai viska suklijuoji ir jie mato visas nuotraukas vienoj vietoj, kas kieno tevai ir pan.

Dziaugiuosi, kad mano vaikai gali pamatyti ne tik prosenelius bet ir pro-pro-senelius. Visas senas originalias foto esu issaugojusi. O ju vaikai matys jau pro-pro-prosenelius. Juk kaip idomu☺ 

Atsakyti

žinai dar ką supratau - aš pirmiau rašiau ir atrašinėjau per kompą, tai žinok nerodo šitų Tavo įdėtų veidukų normaliai  :D paskui pažiūrėjau per telefoną, ką ten dėjai, tai tikrai man masažo reik galvos ir ne tik  :lol:  :lol:  :4u: atsiprašau, kad per aštriai sureagavau  :4u:
Nu baik😙 As tai suoratau, kad per tel aplamai sunku suprasti kokiu tonu zmogus paraso. Todel priimam viska daznai pagal tuometine savo nuotaika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 vasario 2017 - 17:56

Mrs. - o kaip TB šiandien ta ranka?  :blink:

Žinai, su tom gerklėm tai turbūt žmonės tiesiog visiškai šaltakraujai ir niekas nerūpi jiems. Tai ir susitvarko, susisuka ir bėdos nemato.. :unsure: 

Nu belekaip...rankos pirštai perpjauti,sunkiai lenkia ir dar sprandą susuktas,kai visas kaip robotas,jei sukt galva,tai visas kūnas turi suktis...sakau byra mano vyras,brokuotas,reikia naujo😂🙈

Bet tikrai net kraujo visur prisitaikė,kad siaubas...

Kas dėl dviračių,tai man pyktis ima,kai žmonės važiuoja su jais ir nedėvi nei šalmų,nei liemenių,nekalbu apie atšvaitus,sakau tokiems dėtų baudas tokias kaip ir be diržo automobily ,tada gal dasiprotėtų...va Londone,ana sav net trys dviratininkai žuvo,baisu...o motociklai,tokie jau jie,ir visada turi būti kaip sakoma na čeku,kad nenustumtum kurio...man tam ir yra veidrodėliai. Ir bendrai,eidamas gatve,šaligatviu,gali papulti po masina...

Atsakyti