Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rasytee cia neseniai ligu maratona turejo. Ir visa seima jos. Tai irgi turejo isizeisti, kai jai sake "uzpuole cia jus ligos paskutiniu metu".

Tai aš neįsižeidžiau - kad sureagavau vienaip ar kitaip, o paskui pasakei, jog filosofuoju, dar nereiškia, kad įsižeidžiau  :)​ 

Atsakyti

Nu bet žinai, čia vos ne kaip pasakytų kas nors, kad per dažnai vaikai serga  :D​ 

Bet buna ir taip. Jei daznai serga, tai daznai. Ko cia pykti. 

Atsakyti

Kaip graudu ir juokinga..."...mano vyrą su manim išskyrė jo motina,jis jos klausė,klauso ir klausys...jis visiškas degradas neturintis savo nuomonės..."

Ar taip gali būti?!...kam kaltinti kitus,jei tavo skirybos įvyko..nieko nesuprantu,absurdo teatras.

Atsakyti

Tai aš neįsižeidžiau - kad sureagavau vienaip ar kitaip, o paskui pasakei, jog filosofuoju, dar nereiškia, kad įsižeidžiau  :)​ 

Nu ir gerai.

Atsakyti

Bet buna ir taip. Jei daznai serga, tai daznai. Ko cia pykti. 

Nu tai va, kad niekas nesupyko. Aš tai nesupykau, tiesiog sureagavau į pasakymą ir tiek. Visko būna visiems ir viskas. Nu pasitaikė, kad mums taip nutiko po du kartus ir viskas, ką dabar.

Atsakyti

Kaip graudu ir juokinga..."...mano vyrą su manim išskyrė jo motina,jis jos klausė,klauso ir klausys...jis visiškas degradas neturintis savo nuomonės..."

Ar taip gali būti?!...kam kaltinti kitus,jei tavo skirybos įvyko..nieko nesuprantu,absurdo teatras.

O man atrodo gali taip buti. Yra mamyciuku visokiu, luzeriu. Ir mamkos isprotejusios buna. Lenda i gyvenima savo sunaus, neduoda ramybes. Visos marcios blogos joms buna :D Gal ir pasieja tuos nesutarimus seimoje.

Atsakyti

Nu tai va, kad niekas nesupyko. Aš tai nesupykau, tiesiog sureagavau į pasakymą ir tiek. Visko būna visiems ir viskas. Nu pasitaikė, kad mums taip nutiko po du kartus ir viskas, ką dabar.
Nu tai ir as siaip tik pastebejau. Be garbanuotu minciu kazkokiu apie tai , kad kazkas blogesnis pasidare ir pan. :D Taip pat, kaip zmones pasako, kad "ligos jus uzpuole paskutiniu metu" ir pan. Nu niekaip neatsakyciau zmogui "tai ka cia tas pastebejimas pakeis".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 vasario 2017 - 15:25

Almost...tušinukai ir tie lūžta,nusitrina dekorai,nors ir rodos,savo rankose laikai...saugai,niekam neduodi,o čia ....niekis palyginus,su ramiu miegu.💃

Atsakyti

Nu ir viską išsiaiškinom, viskas ok. Yra kaip yra, tiesiog buvo nemaloni situacija, nemalonus įvykis viską stebėti prieš akis. Nebenorėčiau to patirti  :)​ 

Atsakyti

Nieko panašaus....man tai skamba absurdiškai,kaip ir TA kuri įleido ale į darnią šeima. Niekas nieko negali sugriauti,jei tai stovi tvirtai.

Atsakyti

O man negraži. Ir tai bene vienintelė šventė, kurios nei švęst noriu, nei pažymėt ten kaip.

blogos asociacijos su tarybine santvarka.

bet kiekvienam savo, tsakant.

koks nuostabus oras lauke, kaip pavasariška 😍

Tai, spėju, Rasyte, jau paplūdimy guli 😊

Pajuri , bet kolkas lietuviskam 😎

Atsakyti

Nu ir viską išsiaiškinom, viskas ok. Yra kaip yra, tiesiog buvo nemaloni situacija, nemalonus įvykis viską stebėti prieš akis. Nebenorėčiau to patirti  :)​ 

Tai to ir linkiu☺

Atsakyti