Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***


ai, MB avariją padarė su motociklu, tai buvo reikalų. nu bet viskas stoja į vietas pagaliau  :)​ 

Bet nesiseka jums kazkaip su tais motociklais😯

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 vasario 2017 - 14:48

Bet nesiseka jums kazkaip su tais motociklais😯

Kasdien kažkam nepasiseka kelyje ar apskritai, deja. Ne kasdien tai būnam mes, visa laimė  :)​ 

Atsakyti

Kasdien kažkam nepasiseka kelyje ar apskritai, deja. Ne kasdien tai būnam mes, visa laimė  :)​ 
Ai, nu cia jau filosofuoji.  Tiesiog per trumpa laika tai tau (2kartus berods) su motoroleriu kazkas nutiko, dabar TB. Todel ir sakau, nesiseka kazkaip. 

Bet svarbu, kad patys sveiki☺

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 vasario 2017 - 14:57

Ai, nu cia jau filosofuoji. 

Tiesiog per trumpa laika tai tau (2kartus berods) su motoroleriu kazkas nutiko, dabar TB. Todel ir sakau, nesiseka kazkaip.

Ne nu tai o ką šitas pastebėjimas pakeis? Įvyko ir įvyko, ir viskas. Nemanau, kad tai kažką parodo - kad blogesnis kažkas pasidarė iš mūsų?  :) 

Man per pusantrų ar du metus įvyko du įvykiai. Jis vairuoja motociklą dar tik pusmetį gal, tai nenuostabu, kad patirties pas žmogų nėra. Net ir patyrę patenka į avarijas  :)​ 

Atsakyti

Almost,nesmagu,nors svarbiausiai nesužaloti,sveiki visi..o čia,metalo gabalas ir tiek,uždirbama..

Atsakyti

Mano Sviedinys užvakar kaip varė sau per du dešnės rankos pirštus,net man pasidarė silpna,kol kraujus sutvarkiau...dar paskui valanda kokia kuičiauai virtuvėj,visur pilna kraujo buvo,bevalydama galvoju,o kas būna tada kai gerklę perpjauna,kaip reikia paslėpti įkalčius...O vakar sprandą pasitempė,kreiva visas,subintuotas,zodžiu ...

Atsakyti

Ne nu tai o ką šitas pastebėjimas pakeis? Įvyko ir įvyko, ir viskas. Nemanau, kad tai kažką parodo - kad blogesnis kažkas pasidarė iš mūsų?  :)

Man per pusantrų ar du metus įvyko du įvykiai. Jis vairuoja motociklą dar tik pusmetį gal, tai nenuostabu, kad patirties pas žmogų nėra. Net ir patyrę patenka į avarijas  :)​ 

 

Kas sake, kad tai kazka parodo? As net galvoje neturejau, kad kazkas blogesnis pasidare is jusu. Is kur tokios mintis. Kazkaip ne ta linkmen pagalvojai. Nu tu, motin, duodi!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 vasario 2017 - 15:06

Mano aliuras irgi nubrozdintu šonu dabar,laukiu eilėj pas meistrus...fui,bele čia bėda,tik nesmagu tuo momentu,o paskui...

Atsakyti

 As net galvoje neturejau, kad kazkas blogesnis pasidare is jusu. Is kur tokios mintis. Nu tu, motin, duodi!

Ne nu tiesiog žinai tas pastebėjimas toks, nežinau net. Aišku, man vis dar šokas, tai gal per giliai kapstau, bet kažkaip nežinau, nu man toks pastebėjimas, kad pastoviai nesiseka su tais motociklais kažkaip iškart atstumia  :D Nu nemoku paaiškint  :) 

Nepriimk asmeniškai, jau tokį pastebėjimą turėjau šįryt. Man atsakius lygiai tą patį vėlgi pasakyt nebuvo ką. Tiesiog nu taip jau nutinka. Kam su transportu, kam su sveikata, kam su daiktais. Visko būna  :) Ne, tai neatmušė noro jam važinėt ir toliau motociklu, tik dabar neturi su kuo važinėt  :D​ 

Atsakyti

 gal per giliai kapstau, bet kažkaip nežinau, nu man toks pastebėjimas, kad pastoviai nesiseka su tais motociklais kažkaip iškart atstumia  :D  Nepriimk asmeniškai, jau tokį pastebėjimą turėjau šįryt. 
Ai, nu tai cia jau ne mano problema, kad kazka ten kapstai giliai ir izvelgi tai, ko nera.   
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 vasario 2017 - 15:13

Ai, nu tai cia jau ne mano problema, kad kazka ten kapstai giliai ir izvelgi tai, ko nera.

Nu bet žinai, čia vos ne kaip pasakytų kas nors, kad per dažnai vaikai serga  :D​ 

Atsakyti

Nu bet žinai, čia vos ne kaip pasakytų kas nors, kad per dažnai vaikai serga  :D​ 

Rasytee cia neseniai ligu maratona turejo. Ir visa seima jos. Kai grizo is keliones.Tai irgi turejo isizeisti, kai jai sake "uzpuole cia jus ligos paskutiniu metu".

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 vasario 2017 - 15:15