Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ai, svente ne svente, bet lysna proga iseit i restorana ar pasipramogaut. Svenciu ir demesio moterims nebuna per daug. Ziuriu nuo...iki kartojima, kaip Kalpokaite ir ta kita aktore numete po 18-24 kg, kaip jos maitintis kitaip eme.Nu bet *****, ka jos valge!!! kaip paklausau...sakociai, bulves su spirguciais, bulves, bulves, bulves, vedarai ir pan. 100 sveciau jei nuolat tokias nesamones valgyciau. Cia kiekviena nusipenetu.

Ai, svente ne svente, bet lysna proga iseit i restorana ar pasipramogaut. Svenciu ir demesio moterims nebuna per daug. Ziuriu nuo...iki kartojima, kaip Kalpokaite ir ta kita aktore numete po 18-24 kg, kaip jos maitintis kitaip eme.Nu bet *****, ka jos valge!!! kaip paklausau...sakociai, bulves su spirguciais, bulves, bulves, bulves, vedarai ir pan. 100 sveciau jei nuolat tokias nesamones valgyciau. Cia kiekviena nusipenetu.
Tai jo. Sakau, kad bet kokia kita diena ta pati gali daryti - gauti demesio, eiti pietauti, vakarieniauti ir pan. Todel ta diena visiskai ne kitokia, ji nesiskirs nuo kitu. O ne tai, kad gyveni kaip suo su kate, o per Valentinke gauni geliu, demesio ir pan. Bet rytoj vel tas pats :D Ta svente tokia nenaturali man.  Naujodara. Komercine. Vat Kovo 8d tikrai svente grazi. Nuo senu laiku. Tarptautine. Kai visi vyrai moterims geles nesa.  

 

Reikes ir man pakartojima paziureti veliau.  Nieko nuistabaus, kad tiek svere, jei toki slamsta valge.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 vasario 2017 - 09:52

Varau saknis dazyti.

Atsakyti
Laba ryta...

As ruosiuosi pas kosmetologe, o vakare i Klaipeda leksim, i svecius...
Atsakyti

O aš į sportus grįžau. Tai dabar kaip sulaužyta  :D​ 

Atsakyti

 Vat Kovo 8d tikrai svente grazi. Nuo senu laiku. Tarptautine. Kai visi vyrai moterims geles nesa.  

O man negraži. Ir tai bene vienintelė šventė, kurios nei švęst noriu, nei pažymėt ten kaip.

blogos asociacijos su tarybine santvarka.

bet kiekvienam savo, tsakant.

koks nuostabus oras lauke, kaip pavasariška 😍

Tai, spėju, Rasyte, jau paplūdimy guli 😊

Atsakyti

Laba diena...nesureikšminu nei vienos šventės. Man svarbu kiekviena akimirka,pragyventi diena.

pas mus irgi gal jau pavasaris beldžiasi. Saulutė šviečia,nešalta.

Tinginys pas mane paskutiniu metu dažnai apsilanko,tik knygas skaityti yra noras ,daugiau nieko..net skalbinius sunku išimti iš sklabenkes...

Atsakyti

Laba diena...nesureikšminu nei vienos šventės. Man svarbu kiekviena akimirka,pragyventi diena.

pas mus irgi gal jau pavasaris beldžiasi. Saulutė šviečia,nešalta.

Tinginys pas mane paskutiniu metu dažnai apsilanko,tik knygas skaityti yra noras ,daugiau nieko..net skalbinius sunku išimti iš sklabenkes...

Tai ir aš nesureikšminu, dzin išties, be abejo, daug svarbiau kiekviena diena. Kaip jauties kasdieną, kokia nuotaika ją nugyveni. Čia šiaip tik.

the same with me. Bliaka, kaip nekyla rankos niekam, aišku, eini ir darai. Bet bevelyčiau gulėt lovoj visą dieną. Vyrui vakar taip ir pasakiau, kai vakarieniaudami šnekėjomės. Sako, "tai paimk ir pagulėk, filmus pažėk, tiesiog patinginiauk. Bet žinant tave, daugiau poros dienų neisgulėsi, o kad žinau tave, tai drįstu tvirtint, bo pažįstu per 30 metų" 😃

Atsakyti

Sveikos  :) 

Po vakarykštės dienos tik ir džiaugiuos, kad šiandien darbe esu ir nereik niekuo kitu rūpintis  :D​ 

Atsakyti

Almost,why?

Atsakyti

O man negraži. Ir tai bene vienintelė šventė, kurios nei švęst noriu, nei pažymėt ten kaip.

blogos asociacijos su tarybine santvarka.

bet kiekvienam savo, tsakant.

koks nuostabus oras lauke, kaip pavasariška 😍

Tai, spėju, Rasyte, jau paplūdimy guli 😊

Bet politiniai reikalai cia ne prie ko visai. Be to Kovo 8d juk ne tik TS svente. Ji jau kaip ir tradicija patapo, nes vyrai nesdavo ta diena geles moterims daug daug metu. Ir nesa iki siol, nors LT tai ne svente. Keistai atrodo, kai bac ir nebenesam jau siais metais, nes jau nebe svente tipo  :hmm: Pats procesas idomiai irnkeistai atrodo.

O tos Valentinkes gyvenime nera buve. Ir cia bac vienais metais, tipo, svenciam, nesam geles.

Atsakyti

Almost,why?

ai, MB avariją padarė su motociklu, tai buvo reikalų. nu bet viskas stoja į vietas pagaliau  :)​ 

Atsakyti

Laba diena...nesureikšminu nei vienos šventės. Man svarbu kiekviena akimirka,pragyventi diena.

Bokalai. 

Man vat Kaledos patinka. Nes tai tradicija, kai visi artimiausi zmones susirenka. Toks jaukumas 😍 

Atsakyti