Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas vakaras,
nematau nei batu nei tasiuko g.gif

Katees batai labai patiko
Atsakyti

Blueta, zmogui cia. Nepavyko mums pagaut niekad su turkais, trumpiausia skrydi, trumpiausiu laukimu jungiamajame uz 400euru. 

 

Su finnair nepatiko stiuardesai, nu, tokie nemalonus buvo ir dingo bagazas. Nezinau, daugiau nesirinksiu ju.

Geriausi tai emiratu linijos, bet is zemiskesniu tai turkai.

 

Aga, uzsakiau issiuvinet. 😊

 

Beje skaiciau kai laukiau oro uoste new york times, rase, kad viesbuciu kainos soktelejo vidutiniskai 22%. Tai tikrai labai pasimate, kitur ir zymiai daugiau. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Attic: 13 vasario 2017 - 22:02

Imeciau dabar i turkus lapkricio men atsitiktinei datai , tai meta 539 . Kai keliauji su vaikais susidaro tos sumos , tai tikrai verta pirkt is anksto

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 13 vasario 2017 - 22:39

Jergus, kai paskutiniu metu tiek visi apie tą Tailandą kalba ir keliauja ten, tai jau kyla ir man noras apsilankyt. Nors niekad seniau kažkaip netraukė..  :unsure: 

Nors šįmet norėčiau nulėkt kur į Italiją - žemiški tie norai mano vis dar  :D Tikiuos, kad pavyks išpildyt ir gimtadienį atšvęsiu toj pusėj :wub:​ 

Atsakyti

Ai, as ir I Tailanda, ir Indonezija ir Filipinus noriu. Mano ir MB geri draugai ir kursiokai ten gyvena, tai prasinestumem su MB kaip reikalas. Pas mane atostogu tam ner (zliumbiantis veidukas).

Beje, merginos, 900 EU man net labai normali kaina. As visad i LT ploju po 1100-1400 doleriu.

Galvojau siandien vaziuosiu i sporta, bet po nemigo naktu tai noriu tik kristi ant sofkes ir nieko nedaryt. Net MB juokimasis sestadieni kai as issijuosus tempiau dzinsus ant saves ir jo komentaras, kad sporto klubas mano problema issprestu, neveikia dabar kaip motyvas :D :D

Atsakyti
Labas rytas. Valentino dienos pusryčių tortukas suvalgytas, kava išgerta biggrin.gif reik eit ruoštis į gimnastiką mažės.

Nematau foto unsure.gif tik Katee suknelę, tai man faina smile.gif
Atsakyti
Labas...

Pas mus tikras pavasaris... wub.gif
Atsakyti

gaily - dekui☺

tigriuss - ne tas zodis, koks siandien oras😍 Pavasariu kvepia tikrai!

Atsakyti

Sveikos,

visos su Valentinais laika leidzia  :D ?

As uzmigdziau dukra, pasiprase pati ji pries miega pianino muzikos klasikines (nuo kudikystes taip ja migdydavom, kai nerami budavo)  :blink: 

Sedziu, ryju ekologiskas braskes uzgerdama prosecco, Valentinas - sporto klube  :D 

Atsakyti

Nežinau kaip kitos, bet aš tai leidau su saviškiu. Pračekinom  Bizzare restoraną, paskui koncertas kongresų rūmuose, Milius ir Prudnikovaitė visokias senas Beattles, U2 ir t.t.dainas apie meilę dainavo. Su simfoniniu orkestru beigi Rinkevičium priešaky 😍

Žo, vakarą užskaitau.

labas rytas.

Atsakyti

Sveikos.

Valentinke man ne svente, bet geliu gaunu visada.

[attachment=240003:20170214_172708.png]

 

As siandien su tokiais pusryciais☺

[attachment=240004:20170215_085332.png]

 

Vakar buvau pas dantista. Tai, blecha, eado 3 dantis su kariesu :huh2: Pirma karta per 35metus toks bajeris. Nors pries puse metu tikrinausi, nieko dar nebuvo. Teks gydyti.

Atsakyti

Ai, svente ne svente, bet lysna proga iseit i restorana ar pasipramogaut. Svenciu ir demesio moterims nebuna per daug.

Ziuriu nuo...iki kartojima, kaip Kalpokaite ir ta kita aktore numete po 18-24 kg, kaip jos maitintis kitaip eme.Nu bet *****, ka jos valge!!! kaip paklausau...sakociai, bulves su spirguciais, bulves, bulves, bulves, vedarai ir pan.

100 sveciau jei nuolat tokias nesamones valgyciau. Cia kiekviena nusipenetu.

Atsakyti