Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Dubliuojasi :tomato:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 13 vasario 2017 - 17:19

Aticc,labai įdomus riudikiulis👍🏻

Atsakyti

Attic - saunuolis TB, kad lepina👍

As batus, zinok, pirkau Akropoly. O kokioj pardej, neprisimenu😕

Atsakyti
Labas...

Attic... kokia gera dovana moteriai nuo vyro... biggrin.gif

Blueta... grazus batukai ir spalva liux...

Vakariene orkaitej kepa, einu arbatos pasidaryti...
Nieko naujo mano fronte... Sudare nauja sporto programa, tai jau kelios dienos kaip esu skaudi... blink.gif Bet malonus tas skausmas... biggrin.gif
Atsakyti

Ne jokiu riziku , iskart imam jungtini skrydi , buna du per diena , emem brangesni naktini . Ta pati visad darom ir su vaikais . Mes busim 18naktu .

Dar lyg per dubaju buna   :hmm:

klausk kas domina 

Domina tai viskas. Kiek tie brangesni, kiek pigesni kainuoja, norėtųsi pasižiūrėt kokia ten sąmata mums 4-iems gautųsi.iš Vilniaus skrydis? O galutinis miestas koks (kad žinot ieškant skrydžio) ?   Vienas persėdimas?

O ten gyvenat viešbuty? Kap šiaip kainų lygis?

žo, papasakok kiek gali/nori ar čia ar až. Ačiū.

Vyras sako, nu su tavim tai nenuobodu, ką tik sumokėjai avansą už pavasario atostogas, ji jau rudeniui žiūri 😃

Attic, fainas tašiuks 👌O tu jam ką/ar dovanojai?

Atsakyti

Is anksciau perkant manau galima uz kokius 400-500 gaut , nes veliau kainos tik kyla, menesiui likus buna 800-1000.

yra ten tu pigesniu variantu su dideliais laukimas , isskridimu is lenkijos ir tt bet kadangi kelione ir taip ilga mes niekad neziurim tu variantu.

miesta jau reik issirinkt pagal norus , buna skydziai i Bankoka ir is ten galima vietiniais skrydziais skrist , vaziuot...yra skrydis ir i Phuketa ( cia jau kurortas)

persedimas vienas . Viesbuciu kainos tai zinai nuo iki , bet tikrai nera brangus . Man po paskutiniu kelioniu tai pasirode laaabai pigus  :D 

Atsakyti

Rasyt, iš Vilniaus skrendat? O kurį kurortą rekomenduotum žiūrėt?

attic, o jūs per kur skridot? Kas tas kayak.com? Negirdėta man visai kompanija. Mačiau, per Helsinkį siūlo.

Atsakyti

Siandien uzlekiau i geliu parduotuve tai taaaip grazu , tiek geliu ! Net svente pasijaute!

mes dazniausiai atostogaunam per sia svente , bet jei bunam lt svenciam pajuryje , tradiciju nekeisim  :rolleyes: 

Atsakyti

Rasyt, iš Vilniaus skrendat? O kurį kurortą rekomenduotum žiūrėt? attic, o jūs per kur skridot? Kas tas kayak.com? Negirdėta man visai kompanija. Mačiau, per Helsinkį siūlo.
Taip is Vilniaus . Net sunku rekomenduot kurorta , visur visko yra ...ten tuose centruose tai baisu , bet visur yra nuosalesniu vietu su puikiais papludimiais , ramybe ir tt. dar turit pasigalvot ar norit vienoj vietoj apsistot ir is ten pakeliaut , ar aplankysit kelias vietas.

 

tikriausiai naudojies Tripadvisor.com

paziurek lankytinas vietas , nuspresit ka norit pamatyt ir tada issirinksit patogiausia kurorta

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 13 vasario 2017 - 18:52

Rasyt, iš Vilniaus skrendat? O kurį kurortą rekomenduotum žiūrėt?

attic, o jūs per kur skridot? Kas tas kayak.com? Negirdėta man visai kompanija. Mačiau, per Helsinkį siūlo.

Mes skrendam per turkija, viena karta su finnair tai nepatiko. Bet perkam skrydi liepa, nes tada buna trumpiausi ir per turkija, paskui juos isperka. Niekad nesam pagave gero varianto pigiau nei uz 900eu. 

Visi tie puslapiai pardavineja skrydzius, mb pasitiki greitai.lt, nes tipo lietuviskas ir gali pasiskambint, damoket ir turet atsaukima likus 7dienom. Kainos tarp ju nesiskiria praktiskai.

Viesbuciai tailande nera brangus jei zemesnio lygio. Aukstesnio kaip ir visur vidurkis gaunasi dienai 180-250eu. Bet mes viesbucius perkam keliones eigoj, budami ten, nes nezinom kas patiks, kiek noresim but, todel kaina aukstesne. Dar priklauso nuo kurorto. Puketo pusej brangesni, Patajos pigesni.

Tasiukas sako aciuu  :oro_buckis:  as mb nupirkau 2chalatus vasarini ir ziemini su jo inicialais.

Atsakyti

900€ vienam ar dviem? Rasytė, sako, po 500€ galima pagaut.

a ko blogai su Finnair? O su kuo gerai? Turkishairlines? Ekonominę klasę imat ar kokią geresnę tokiam ilgam?

ai, žo, žalias miškas, kai nebuvus, tai nžn nei į kurį regioną, nei kaip ten kas. Aišku, norisi ir ramaus poilsio ir pakeliaut.

Inicialus pati užsakei išsiuvinėt? 

Aš tai nieko nepirksiu dovanų šiemet, bet ir jam sakiau nepirkt,kai paklausė ko noriu, nu kad visko aš turiu Jis mane pakvietė į restoraną pietų, aš jį į koncą. Nu va taip, draugiškai apsidovanosim ir gražiai praleisim pusdienį kartu. 😃

Atsakyti

Pries puse metu tikrai galima pigiau nusipirkt . 900 tai cia likus menesiui . Aisku as apie ekonomine klase rasau , verslo 3 kart brangiau

Atsakyti