Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Almost, nu su ta tavo gimtine ir saule, zinok, sunku...Ypac birzeli. Ziema dar cia buna birzelio men😃

Aha, mes pernai pasimokėm, kad ir liepą sunku - kai buvom savaitę, tai visą savaitę lijo. Visados, kiekvieną dieną. Prieš tai savaitę ir savaitę po to kepino nenormaliai, o mums va prašom. Aišku, pasirūpino visi orų berniukai su asistentėm, matyt, kad neištiktų mūsų koks orų šokas  :D  :D 

O va kai šokom veselę savo prieš du metus, tai birželį tobuli orai tuo laiku išpuolė  :) Tai reik tikėtis, kad palepins šį kartą metinėms mus  :D 

As, va, savo ZARine sukne ikelsiu:

Graži, patinka man tokios labai!

Atsakyti

Neisivaizduoju taves su tokiais.

 

nu va, matai, kokia aš nenuspėjama 😃

 

O jei rimtai, tai reik žemų batų, tarkim prie to merino vilnos kostiumo, kur rodžiau, tai gi neužsidėsi aukštakulnių, ten kelnės iki kauliukų.

 Žiauriai patogūs tufliukai, ištie Rocco ,  tuo ir pasižymi-patogumu, jau ne pirmus jų perku.

 

Fainai sukienka atrodo 👍

Atsakyti

Dekui, moterys!

Blueta, oj, zemu batu butinai reikia. Pas mane tik tokie einami. Ir suknes palapinines. O vat vakare (einant kur) kitu zmogu pavirstu☺

Atsakyti

Tu liekna, ner kur tam pilvukui slėptis.

Jungtinį skrydį imat? Ar ant savo rizikos Turkijoj, kad spėsit?

gal gali pasidalint patirtim plačiau? Kaip ieškot/dėliot skrydį? Kiek laiko būsit?

Ne jokiu riziku , iskart imam jungtini skrydi , buna du per diena , emem brangesni naktini . Ta pati visad darom ir su vaikais . Mes busim 18naktu .

Dar lyg per dubaju buna   :hmm: 

klausk kas domina 

Atsakyti

Tu liekna, ner kur tam pilvukui slėptis.

Jungtinį skrydį imat? Ar ant savo rizikos Turkijoj, kad spėsit?

gal gali pasidalint patirtim plačiau? Kaip ieškot/dėliot skrydį? Kiek laiko būsit?

Ne jokiu riziku , iskart imam jungtini skrydi , buna du per diena , emem brangesni naktini . Ta pati visad darom ir su vaikais . Mes busim 18naktu .

Dar lyg per dubaju buna   :hmm: 

klausk kas domina 

Atsakyti

Tu liekna, ner kur tam pilvukui slėptis.

Jungtinį skrydį imat? Ar ant savo rizikos Turkijoj, kad spėsit?

gal gali pasidalint patirtim plačiau? Kaip ieškot/dėliot skrydį? Kiek laiko būsit?

Ne jokiu riziku , iskart imam jungtini skrydi , buna du per diena , emem brangesni naktini . Ta pati visad darom ir su vaikais . Mes busim 18naktu .

Dar lyg per dubaju buna   :hmm: 

klausk kas domina 

Atsakyti

Tu liekna, ner kur tam pilvukui slėptis.

Jungtinį skrydį imat? Ar ant savo rizikos Turkijoj, kad spėsit?

gal gali pasidalint patirtim plačiau? Kaip ieškot/dėliot skrydį? Kiek laiko būsit?

Ne jokiu riziku , iskart imam jungtini skrydi , buna du per diena , emem brangesni naktini . Ta pati visad darom ir su vaikais . Mes busim 18naktu .

Dar lyg per dubaju buna   :hmm: 

klausk kas domina 

Atsakyti

Blueta, wow kokie batai!! Man grazus.

Skrydi perki per greitai.lt, kayak.com, skyscanner.com ten jau viskas sujingta renkiesi sau labiausiai priimtina varianta ir jau gali deti cemodana :D .

 

Katee, tavo batai man taip pat labai grazus, norejau tokiu visa ziema. Kur pirkai?

 

Almost, man regis praeitas birzelis buvo geresnis nei rugpjutis. Nenuspejama pas mus ta vasara.

 

Siandien mb mane pamalonino valentinkes proga. :sokiai:

 

 

Rengiuos ir varau i pumpa visa patenkinta. Savaite nebuvau.

Atsakyti

Almost, man regis praeitas birzelis buvo geresnis nei rugpjutis. Nenuspejama pas mus ta vasara.

aš žinok kažkaip irgi man atrodo kiek pastebiu, tai birželis būna dažnai neblogas. nu tikėsiuos gero šįmet - tikiuos nelis visas dvi savaites  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Jergus, kad pridėjau tokių pat atsakymų  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost.: 13 vasario 2017 - 16:52

Sveikos,

Sambuka, aciu :4u:

Attic rankinukas superinis :4u:

Saules niekam nepavydziu :D  Atostogu uztat pavydziu...

Savaitgali praleidom vaiku gimtadieniuose, uch kaip laika uzmusa... :hmm:

Atsakyti

SM durniuoja ziuriu...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 13 vasario 2017 - 17:19