Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Tai dar gerai, kad ką randi, nes gi visur žiemos kolekcijas jau išparduoda, vasarinių dar nėr.

Faina. Papasakok, per kur skrendat? Patys kelionę susidėliojot? Kiek valandų? Nebus tau per sunku? Ar kelionę pirkot kai dar nebuvo minčių apie pagranduką?

noriu rudenį irgi ta kryptim palėkt, stabdo atstumas/kelionė per sunki su vaikais.

labas naujoj savaitėj.

Tai sortu radau su -70%  :rolleyes: ! O sukneliu jau kai kur yra 

mes skrendamnoer Turkija , kiek isskiciave per ten palankiausia , geros avialinijos , ir patogus naktinis skrydis yra plius patogi kryptis . Seniau skrisdavom per suomius su finnair , bet iki suomijos gaunas skrendi kita kryptim...

mes jau daug metu keliones patys deliojam , kiek tu valandu gausis reiks paziuret bilietuose.

kelione planavom jau pusmeti , bet bilietus nusipirkom tik po gyd patvirtinimo , kad viskas vietoj ir gerai. Esu skridus ten su dukryte 24sav , o dabar tik 14 bus , tai zymiai lengviau...

Atsakyti

Kai paziuriu foto suprantu , kad man su visais greit pasimate.

Tu liekna, ner kur tam pilvukui slėptis.

Tai sortu radau su -70%  :rolleyes: ! O sukneliu jau kai kur yra 

mes skrendamnoer Turkija , kiek isskiciave per ten palankiausia , geros avialinijos , ir patogus naktinis skrydis yra plius patogi kryptis . Seniau skrisdavom per suomius su finnair , bet iki suomijos gaunas skrendi kita kryptim...

mes jau daug metu keliones patys deliojam , kiek tu valandu gausis reiks paziuret bilietuose.

kelione planavom jau pusmeti , bet bilietus nusipirkom tik po gyd patvirtinimo , kad viskas vietoj ir gerai. Esu skridus ten su dukryte 24sav , o dabar tik 14 bus , tai zymiai lengviau...

Jungtinį skrydį imat? Ar ant savo rizikos Turkijoj, kad spėsit?

gal gali pasidalint patirtim plačiau? Kaip ieškot/dėliot skrydį? Kiek laiko būsit?

Atsakyti

Tu liekna, ner kur tam pilvukui slėptis.

Aš pastojau sverdama 54kg. Pilvas pasimatė tik 7 mėn.

Atsakyti

Aš pastojau sverdama 54kg. Pilvas pasimatė tik 7 mėn.

Ir man tas pats buvo. 

Laba.

Tai poilsiaujat, ane? Noriu ir as greiciau kur silta😣

Atsakyti

tai pirmas nestumas, naturalu, kad veliau pasimate. Man su pirmu irgi tik 6 men.issoko pilvukas.

Atsakyti

Sveikos :)

Jergus, jau kaip pavydžiu saulės ir gero oro visoms keliaujančioms.. Noriu ir aš į šilumą. Tegul tik pabando nebūt gimtinėj saulėtų dienų, kai atostogausim - nu Dievaži tikrai verksiu  :D  :D  :D 

Grįžau šiandien į darbą - penktadienį likau namie, nes tiek susirgau, kad net balsas dingo. O kadangi mano darbas telefonu pagrinde, tai galvoju medalio negausiu, virusų nesklaidysiu ir likau namie. Nu šiandien lyg ir geriau, bet vis tiek dar nesijaučiu 100proc. Bet bent jau kalbėt galiu ir girdžiuosi  :D  :D 

Šeštadienį buvom Cirque du Soleil, Varekai šou. O jau koks pasirodymas, uch. Labai labai patiko, norėčiau ir į kitus šou, jei atvyktų  :wub:​ 

Atsakyti

Almost, kada žadi parskrist? Noriu paderint, kada čia tą saulę tau užsakyt 😎

 

Praeitą savaitę nusipirkau batus. Žemus! Čia įvykis, galima sakyt 😃 Bo kiekvieną kartą atėjus pirkt ŽEMŲ, išeinu su aukštais 😊

Va, tokius.

Atsakyti

Almost, kada žadi parskrist? Noriu paderint, kada čia tą saulę tau užsakyt 😎

Birželį mes, vos ne tradiciškai  :D​ 

Atsakyti

Almost, nu su ta tavo gimtine ir saule, zinok, sunku...Ypac birzeli. Ziema dar cia buna birzelio men😃


Almost, kada žadi parskrist? Noriu paderint, kada čia tą saulę tau užsakyt 😎

Praeitą savaitę nusipirkau batus. Žemus! Čia įvykis, galima sakyt 😃 Bo kiekvieną kartą atėjus pirkt ŽEMŲ, išeinu su aukštais 

A ko anksciau tylejai, kaaaa? Ar cia tik uztarnavusiems ta saule?😁

Neisivaizduoju taves su tokiais.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 vasario 2017 - 14:27

As, va, savo ZARine sukne ikelsiu:

[attachment=239929:20170213_143035.png]

[attachment=239930:20170207_190646.png]

[attachment=239931:20170207_190554.png]

Atsakyti

Labai gražus tufliukai,Blueta...

Anila,kaip tavo mergaitiškas out?

Atostogos gerai,bet mes negalim dabar sau daug leisti...

Kažkoks nedaėditas man...vakar kepiau keksą,paskui dar tinginį..burokėlių salotos...

Atsakyti

Darze liepe genealogini medi padaryti :ohmy: Tai jetau, jetau koks vargelis. Fotkes gi visos kompe. Tai atrask tarp milijono, sumazink iki reikiamo formato... Dabar issiunciau, kad padarytu. Atsiimsiu vakare ir klijuosiu😕

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 vasario 2017 - 14:39