Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sveikos, 4u.gif
kokios visos busy siandien.Netupit prie pc smile.gif

8p.m.,kokia grazi nuotrauka wub.gif Paprasta,bet ne prasta

Drugeli,kur galima tavo vyro nuotraukas paziuret?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 12 vasario 2017 - 16:46

Mes tai tinginiaujam visa savaitgali , tik misku rata prasieinam. Mane kazkaip nuolat toks sleikstulys ima  :hmm: tai nelabai ir noriu kazka veikt

Atsakyti

Mes tai aktyviai svtgalį leidom, tai svečiuose,tai pas mus, tai out, pyst ir sakmadienio vakaras.

neseniai grįžom iš naujo baleto, kur Juška pastatė, žmonių melejonas, hrien privažiuosi prie operhouzo, tai teko mašiną huliganiškai palikt pusiau ant šaligatvio. Galvojau, rasiu/nerasiu baudą užkištą grįžus. Neradau.

 Ai, ir dar pavasarinę kelionę užsisakiau, patvirtino jau.

labu.

Atsakyti

Kur link trauksit ?

mane tai 5adieni sokas istiko , kad neilendu nei i vienus sortus , o ir sukneliu nelabai daug laisvu . Tai siandien vakare parbegau per pardas , pasipirkau sortu , sukniu . Jau reiks kraut lagamina

Atsakyti

Į Kanarus, tik šį kart į kitą salą.

o jūs kur? Su vaikais?

Atsakyti

Labas  :) 

Kaip greit tie savaitgaliai praskrieja, atidavem neseniai sucika, kaip gaila, net mb liudi, pripratom per savaite  :unsure: charakteris jo nerealus.

Rasyte, kur tu sukniu ir sortu radai? Pardese dar veilokai ir paltai  :D  i kur tailande varot?

As i tema siandien pataikius ziurejau, kur cia palekus pavasari, galvoje sukas mintis apie Nica-Monaka  :hmm:  

Atsakyti
Rasyte,koks cia sokas?Pamirsai,kad laukiesi? biggrin.gif

Blueta,neerzink ,ka? ax.gif

Attic,kazkada klausei del Lampu ledo.Smagu ciuozti,kai buvo trasos padarytos pries diskoteka.Veliau,pasnigus,jau ne tas,bet mums gerai smile.gif
Atsakyti

Į Kanarus, tik šį kart į kitą salą.

o jūs kur? Su vaikais?

Ne si kart vieni , vaikam mokslai .

mes i Tailanda

Atsakyti

Rasyte,koks cia sokas?Pamirsai,kad laukiesi? biggrin.gif

Blueta,neerzink ,ka? ax.gif

Attic,kazkada klausei del Lampu ledo.Smagu ciuozti,kai buvo trasos padarytos pries diskoteka.Veliau,pasnigus,jau ne tas,bet mums gerai smile.gif

Ne tai visiskai nepamirsau , bet nemaniau , kad taip graziai "uzsipildziau"  :hmm:  :D 

Kaip pas mane anksti islindo pilvukas  :rolleyes: 

Atsakyti
pas mane su antru irgi labai greitai islindo pilvukas.Su pirmu leliu,tik 6-ta men.pradejo matytis.
Atsakyti

Ne tai visiskai nepamirsau , bet nemaniau , kad taip graziai "uzsipildziau"  :hmm:  :D

Tai dar gerai, kad ką randi, nes gi visur žiemos kolekcijas jau išparduoda, vasarinių dar nėr.

Ne si kart vieni , vaikam mokslai .

mes i Tailanda

Faina. Papasakok, per kur skrendat? Patys kelionę susidėliojot? Kiek valandų? Nebus tau per sunku? Ar kelionę pirkot kai dar nebuvo minčių apie pagranduką?

noriu rudenį irgi ta kryptim palėkt, stabdo atstumas/kelionė per sunki su vaikais.

labas naujoj savaitėj.

Atsakyti

pas mane su antru irgi labai greitai islindo pilvukas.Su pirmu leliu,tik 6-ta men.pradejo matytis.

Kai paziuriu foto suprantu , kad man su visais greit pasimate.

Atsakyti