Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(katee @ 2016 12 04, 09:09)
<p>Labas rytas.</p><p></p><p></p><p>gaily, Body Pumpe yra apsilimo takelis su stangute. Bet galima ir paciai pries trenke dar apsilti salej, jei noras yra. As tai tempimo pratimus visada pasidarau.</p>

Aš todėl paklausiau, nes man baisiausia treniruotės dalis būna strikinėjimas ant stepo biggrin.gif

Labas rytas! Mano pupai uogai jau 7 mėnesiai!! blink.gif wub.gif
Atsakyti

gaily - a ko stepo baidaisi?

Sveikinimai mazylei :wub: Laikas bega greitai.

Mano kleckas, va, lygiai uz savaites sves 3-ju metuku Gimtadieni :wub: Uzaugo ir nepastebejau. Tokiu vaiku, kaip jis,  galima 10 auginti. Bet po viena, o ne kai visi kruvoj :lol:

Atsakyti

Nusprendem, kad vaikai kita diena i filma nueis. Gaila laiko :D Nes oras fantastiskas! -8C, sausa, saule sviecia, sniegas baltas purus. Ko ten sedet patalpoj. Nueis kita diena i filma. 

Dabar nuleksiu i trenke ir minsim i miska, sniege voliotis :wub: 

Atsakyti

Labas rytas , pajuryje vaizdas kaip is atviruko !

bet desimies daktus ir namo... mazajai vakar vakare temp pakilo , koset pradejo , o as atsikeliau vel su akies uzdegimu .

nejuokais nusibodo sirgt  :blink: neatsimenu kada butume tiek sirge

Atsakyti
Bet tai oho, kaip pajury salta blink.gif , Vilmiuj per pus maziau. Irgi saule, giedra.

Greit svetimi vaikai auga. Nors ir savi ne letai biggrin.gif
Gaily, nepastebesi, kaip metukus svesit. Maitini dar?

Rasyt 4u.gif , uz tuos bjaurius, ikyrius virusus.

Eisim tuoj i miska savo kilometraza prasukt. Galvoju, reik nusipirkt sportbacius su sypais, slidu bliaka.

Sian turiu plana pasipuost namus, vyras girliandas ant namo kabins. Vakar, toj mugej, nauja vainika nusipirkom is gyvu eglisakiu, pasikabinom vakare.

Labu.
Papildyta:

Reik ieskot mergickai nauju uggsu, bo vakar uzdejau emukus, kur pernai pirkau, klisina kazkaip koja, be rysio atrodo. Lievi kazkokie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 04 gruodžio 2016 - 10:29
QUOTE(katee @ 2016 12 04, 09:47)
<p>gaily - a ko stepo baidaisi?</p><p></p><p>Sveikinimai mazylei wub.gif Laikas bega greitai.</p><p>Mano kleckas, va, lygiai uz savaites sves 3-ju metuku Gimtadieni wub.gif Uzaugo ir nepastebejau. Tokiu vaiku, kaip jis,  galima 10 auginti. Bet po viena, o ne kai visi kruvoj lotuliukas.gif</p>

Nepatinka.. Nemoku tų judesių ir nenoriu mokėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2016 12 04, 11:38)
Gaily, nepastebesi, kaip metukus svesit. Maitini dar?


Nemaitinu. Šiaip ji labai šauniai jau valgo daržoves ir košes, neturiu problemų ax.gif
Atsakyti

Rasytee - tikiu, kad uzkniso tos ligos. Viena po kitos. Sveikit :4u: 

gaily - o kiek aplamai maitinai (be primaitinimo)?

Joooo, pajury vaizdelis tikrai kaip is atviruko. Bet i vakara jau atsilo. Viskas tirpsta pamazu.

Mes tik namo parsiradom :blink: Grizau is trenkes ir ismovem. 5 val prasimalem. 3val miske/prie juros, paskui kol papietavom, kol grizom. Dar kaimynu berniukas vaziavo su mumis. Tai 4 bernai - ne juokas :D Kaip tarzanai miske :D 

Atsakyti

Mano kleckas, va, lygiai uz savaites sves 3-ju metuku Gimtadieni :wub: Uzaugo ir nepastebejau. Tokiu vaiku, kaip jis,  galima 10 auginti. Bet po viena, o ne kai visi kruvoj :lol:

Ajk tu peklon, kaip laikas lekia. Jei kas paklaustų, būčiau galvą guldžius, kad jam max dveji. :D 

nejuokais nusibodo sirgt  :blink: neatsimenu kada butume tiek sirge

Pau d'Arco ir Moringa papildai. Saujom. Visi.

Galily, sveikinimai mergiotei :4u:  

Atsakyti

Terezza padejo tau ? Jauti kazkoki pagerejima ?

Atsakyti

Terezza padejo tau ? Jauti kazkoki pagerejima ?

Labai padėjo. Aš dabar kaip kyborgas. Nei susargdinsi, nei nuvarginsi, nei užmuši. :D 

Bet sugėriau tai ščyrai. Be jokių praleidinėjimų ir padidintom dozėm. T.y. jei profilaktiškai 2x2 per dieną, tai intensyvus kursas yra 3x4 per dieną.

Atsakyti

Labas rytas.

Nuo vakar dienos grozio ne pedsako :D Viskas istirpo. Dregme, vejas labai stiprus....

Siandien nesportuosiu, varysiu pirkti visokiu dezuciu dovanom ir pan.

Atsakyti