Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Laba. Rasytee - o kam tau pilnas maudomas reikalingas? Nuo UV? As tai skara naudodavau.

Man nepatogu skara . Pasivaiksciojimam bus patogiau pilnas

Atsakyti
Aš laukdamasi visada vientisą maudomą dėjausi, nesinorėjo man to pilvo demonstruotis pliko ;))))
Atsakyti

Aš laukdamasi visada vientisą maudomą dėjausi, nesinorėjo man to pilvo demonstruotis pliko ;))))

Bet kudena tu buvai . Jauciu velai pilvukas islindo ?

as nuejau matuotis maudomo tai pasigailejau 😩Su kelnem geriau atrodau...

Atsakyti

O man grazu tie nestukiski mazi pulvukai. Net minciu neturejau ji slepti. Kai deginausi ant pilvo, tai duobe padarydavau, kad nespausti :D Bet majo pastojimo laikas visada budavo pavasaris. Tai vasara mazas dar tas pilvukas budavo. Vat jei 7-9 menesi tektu duobe kasti, tai kasciau puse dienos😂

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 02 10, 16:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="71430825" data-time="1486732923"><div><p>Aš laukdamasi visada vientisą maudomą dėjausi, nesinorėjo man to pilvo demonstruotis pliko ;))))</p></div></blockquote><p>Bet kudena tu buvai . Jauciu velai pilvukas islindo ?</p><p>as nuejau matuotis maudomo tai pasigailejau 😩Su kelnem geriau atrodau...</p>

Tai aš kai į dekretą išėjau, kas nežinojo, nesuprato kur dingau biggrin.gif pas mane 20 sav lygus galima sakyt buvo, 26 mažučiukas.. Mb juokės, tik pilvas išaugo, jau gimdyt. Bet aš ir gimdyt su mažu važiavau, stebėjos ligoninėj.
Atsakyti
Mrs, uj juokiaus is to pirma po limuzino :lotuliukas: biggrin.gif
Jo, mama yr mama....tėtės irgi....
Atsakyti

Fėja😉

Anila,gero laiko tau💃🏻

Atsakyti

pedikiura darausi , leksiu iki darbuko .

Dar reik paieskot pilno maudomo , nes tas pilvas toks idomus dabar , kaip gerokai pavalgius , o ne tas grazus kietas nestukinis . 

 

Leksiu ir as pedikiuro. Is darbo anksciau plausiuos :D dzinsu reikia nusipirkti, ir darbiniu kelniu.

 

Mano pilvas niekad nebuvo kietas :huh2:

O man grazu tie nestukiski mazi pulvukai. Net minciu neturejau ji slepti. Kai deginausi ant pilvo, tai duobe padarydavau, kad nespausti :D Bet majo pastojimo laikas visada budavo pavasaris. Tai vasara mazas dar tas pilvukas budavo. Vat jei 7-9 menesi tektu duobe kasti, tai kasciau puse dienos😂

 

 

Nu gal tavo grazus buvo. Mano tokia pavalgius minksta mase... Turiu viena vienintele fotke, fgal ir imesiu jei drasos turesiu. einu paziuret :hmm:

 

Sveikos.

 

 

Almost, Varekai nemacius as, buvo man rodos pas mus prieskelis metus.... Paskutiniam, kur buvau (Kurios), vienas geriausiu matytu buvo (antras po O, kuri rodo tik Las Vegas'e). Is viso buvus as 5 ju show. Pasaka man jie.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 10 vasario 2017 - 19:51
QUOTE(8 p.m. @ 2017 02 10, 20:47)
<p>Nu gal tavo grazus buvo. Mano tokia pavalgius minksta mase... Turiu viena vienintele fotke, fgal ir imesiu jei drasos turesiu.

Įmesk,negali būt smile.gif))galiu ir aš, jei bus drąsiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 02 10, 15:04)
<p>Almai Adamkienei siandien 90 metu! Zavinga ir elegantiaka moteris. </p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.zmones.lt/m/id/lietuva/su-gimtadieniu-ponia-alma-3-747450#_'>http://www.zmones.lt/m/id/lietuva/su-gimtadieniu-ponia-alma-3-747450#_</a></p>

Bet tai kokia ji graži! wub.gif

Labas xxx
Papildyta:
QUOTE(katee @ 2017 02 10, 17:43)
<p>O man grazu tie nestukiski mazi pulvukai. Net minciu neturejau ji slepti. Kai deginausi ant pilvo, tai duobe padarydavau, kad nespausti biggrin.gif Bet majo pastojimo laikas visada budavo pavasaris. Tai vasara mazas dar tas pilvukas budavo. Vat jei 7-9 menesi tektu duobe kasti, tai kasciau puse dienos😂</p>

Puse dienos😂😂😂

QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 02 10, 20:31)
<p>Fėja😉</p><p>Anila,gero laiko tau💃🏻</p>

Ačiū:*😘🤗
Man patiko su pieštukais ir drožtukais😃


biggrin.gif Ale kokios sarmatlyvos blink.gif biggrin.gif
Kai cielkutės biggrin.gif

Labai graži foto 8PM wub.gif gaila,kad tik vieną turi smile.gif super nestuke.gif nuotrauka lb graži.Nžn kaip su ta mase biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 11 vasario 2017 - 01:44

Įmesk,negali būt smile.gif))galiu ir aš, jei bus drąsiau biggrin.gif

 

Gali gali. Pamenu mano drauge pries fotkindama ta pilva dar paciupinejo ir sako: bet tai koks minkstas!!!!  :unsure: Ir va bendradarbe laukesi, leido paliesti jos pilva - kietas kaip kamuolys nuo pat pradziu, kai eme augti. Mano pliurzena niekad tokia nebuvo net pries pagimdant  :huh2:

biggrin.gifAle kokios sarmatlyvos blink.gifbiggrin.gif
Kai cielkutės biggrin.gif

Labai graži foto 8PM wub.gifgaila,kad tik vieną turi smile.gifsuper nestuke.gifnuotrauka lb graži.Nžn kaip su ta mase biggrin.gif

 

Intymus dalykas  :D As nuogo turiu tik ta fotke, kitur apsirengus, bet ner ten ka labai ziuret. O paskui jau pagimdziau, fotosesija buvo suplanuota per velai pasirodo  :rolleyes: Yra yra, tik nuotraukoj gal neaiskiai matos  :P

 

 

 

 

Atsakyti

Labas rytas..

Vėl šeštadienis....nu bet bėga tas laikas,kaip vanduo,apsisuki ant kulno ir vėl savaitės nėra..oras bei,tipo sninga,šlapia,drėgna...

Atsakyti