Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee, čia taviškio? Ar čia šiaip intiko platybėse radai?...
Bet tai mokytoja suklydo pradžioj parašius šaunuolis, o paskui ištaisė... keista, kad raudonai rašė tiek šaunuolis, tiek kad nepasiruošęs pamokai, nu dar tą, kad nepasiruošęs tai suprantu, kaip pastaba kokia baisi, kad būtų biggrin.gif
Atsakyti

Katee, čia taviškio? Ar čia šiaip intiko platybėse radai?... Bet tai mokytoja suklydo pradžioj parašius šaunuolis, o paskui ištaisė... keista, kad raudonai rašė tiek šaunuolis, tiek kad nepasiruošęs pamokai, nu dar tą, kad nepasiruošęs tai suprantu, kaip pastaba kokia baisi, kad būtų biggrin.gif

Papildziau zinute virsuje.

"Saunuolis" pats mano vaikas parase sau (turi raudona tusinuka)😂 O ji uzbrauke ir parase ka mano apie tai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 08 vasario 2017 - 14:32
QUOTE(katee @ 2017 02 08, 12:46)
<p>Rasytees sunus bent teti turi. O as tarp pimpalu viena😂</p>

Aš irgi biggrin.gif 😂
Papildyta:
QUOTE(katee @ 2017 02 08, 15:07)
<p>Gerai pasijuokiau, paziurejus i vaiko pazymiu kn biggrin.gif ygele😂 Svarbu pasitikejimas savimi, nu😃[attachment=239686:20170208_140550.png]</p>
<p>"Umnica" (liet. saunuolis) jis pats parase. Mokytoja uzbrauke ir parase "ne gotov k uroku" (liet. nepasiruoses pamokai)😁</p>

😂😂😂😂😂😂
Jis geriau žino umnikas jis ar ne biggrin.gif

BLUETA,o užtenka 3 mėn kurso ar pusei metų geriau rolleyes.gif
Labai susidomėjau tuo Lilash 🤗😅noriu blakstienų kaip vaikystėj,iki dangaus biggrin.gif bigsmile.gif tos visos priaugintos ne man.....
Atsakyti

ANILA, to 3 men kiekio nesutepiau per puse metu. Neimk didesnio, sito per akis.

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 02 08, 15:51)
<p>ANILA, to 3 men kiekio nesutepiau per puse metu. Neimk didesnio, sito per akis.
</p><p></p>

Supratau😘Dėkuj tau😘
Atsakyti
Aaa, Kateee biggrin.gif uj, geras biggrin.gif
Tai muzikoj jis umnica, o lietuviu nie gatov biggrin.gif

O apskritai, jis maladiec biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 08 vasario 2017 - 16:37

Aaa, Kateee biggrin.gifuj, geras biggrin.gif
Tai muzikoj jis umnica, o lietuviu nie gatov biggrin.gif

O apskritai, jis maladiec biggrin.gif

Feja, vel nesupratai😁 Buvo muzikos pamoka. Jis nusprende, kad jis Umnica. Nu ir parase. O muzikos mokytojai nebuvo vietos kur rasyti toj eilutej jau, tai nupiese rodykle i apacia ir parase, kad pamokai nepasiruoses. Zodziu, jis sau pats Umjica, bet mokytoja kitaip ivertino siandien😀

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 02 08, 16:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="71425855" data-time="1486563490"><div><p>Aaa, Kateee vartotojo įkelta nuotraukauj, geras vartotojo įkelta nuotrauka
Tai muzikoj jis umnica, o lietuviu nie gatov vartotojo įkelta nuotrauka

O apskritai, jis maladiec vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Feja, vel nesupratai😁 Buvo muzikos pamoka. Jis nusprende, kad jis Umnica. Nu ir parase. O muzikos mokytojai nebuvo vietos kur rasyti toj eilutej jau, tai nupiese rodykle i apacia ir parase, kad pamokai nepasiruoses. Zodziu, jis sau pats Umjica, bet mokytoja kitaip ivertino siandien😀</p>

biggrin.gif
Bet jo raštas labai grazus. Maniau, kad mokytojos bigsmile.gif
Atsakyti
Ką veikiat,damos?👗

Aš su paskutiniu puodeliu kavos šiandien ☕

Galvoju prieš miegą su vaikais ir šuniu reiks prasieiti....bet mažasis tingi blink.gif biggrin.gif man tai patinka.Daug aš suvaikštau per dieną ir kartais norisi dar daugiau...
Atsakyti

Mes mokinomes su vaikais😊 Kiek uzduoda! Kiekviena savaite pas juos savarankiskas darbas, diktantai, testai, ir kontroliniai. Uch😲

Dabar virtinukus seimynai isviriau. Pavalgem tik. Ir nieko neveikiam. Kas su tel. zaidzi, kas prie kompo, o kas siaip suma kelia namie😄 Eisiu indaplove pakrausiu.

Atsakyti
KATE,pati darai virtinukus? bigsmile.gif
Atsakyti

Mes mokinomes su vaikais😊 Kiek uzduoda! Kiekviena savaite pas juos savarankiskas darbas, diktantai, testai, ir kontroliniai. Uch😲

Dabar virtinukus seimynai isviriau. Pavalgem tik. Ir nieko neveikiam. Kas su tel. zaidzi, kas prie kompo, o kas siaip suma kelia namie😄 Eisiu indaplove pakrausiu.

Pas mus lygiai tas pats , kontrolinius , testus diktantus vos ne kas antra diena raso . Ir uzduoda nemazai . Tik maniski biski "uzsizaidzia" prie stalo , tai jei pakontroliuoju ka veikia tai kur kas greiciau parasuosia

Atsakyti