Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Bet tu gi Kaune, Rasyt. Aš Vilniuj turiu pora pastovių ūkininkų, iš kurių perku Tymo turguj, vieną iš kurios Kalvarkėse imu, pora patikimų ūkininkų Šeškinės turguj. 

Ai, žinok, per laiką atsirenki jau iš ko pirkt, kuo pasitiki. Tai is tų pačių ir paperku, telefus pasiimu, didesnį kiekį užsakau ir diedą pasiunčiu. 😃

Vis mažėja mano pirkinių maišai iš supermarketų, vis daugiau tiesiai iš augintojų perku. Tiek vaisius/daržoves, tiek vištas, kiaušus, beigi pieno produktus tiesiai iš tų, kas karvutes laiko. 

Atsakyti

Didžiąją dalį ilgai negendančių produktų ( kruopas, miltus, buljonus, aliejus, riešutus ir t.t.) siunčiuos iš uk to puslapio, kur pries tai įkėliau. Man labiau apsimoka, nei tampytis nei ką, į namus pristtao, kaina geresnė nei LT, plius kokybę pasitikiu. Jei rašo organic reiškia organic, bo pas mus tai .....

 va,  net vyno tiesiai iš IT užsipirkau, tikiuose, neatsiųs sudaužytų bonkų 😃

Atsakyti

Bet tu gi Kaune, Rasyt. Aš Vilniuj turiu pora pastovių ūkininkų, iš kurių perku Tymo turguj, vieną iš kurios Kalvarkėse imu, pora patikimų ūkininkų Šeškinės turguj. 

Ai, žinok, per laiką atsirenki jau iš ko pirkt, kuo pasitiki. Tai is tų pačių ir paperku, telefus pasiimu, didesnį kiekį užsakau ir diedą pasiunčiu. 😃

Vis mažėja mano pirkinių maišai iš supermarketų, vis daugiau tiesiai iš augintojų perku. Tiek vaisius/daržoves, tiek vištas, kiaušus, beigi pieno produktus tiesiai iš tų, kas karvutes laiko. 

Kad as daznas svecias Vilniuj , ne problema man . O pas ukininkus is namu imi ?

o seskines turgus kasdien dirba ?

Atsakyti

Kad as daznas svecias Vilniuj , ne problema man . O pas ukininkus is namu imi ? o seskines turgus kasdien dirba ?

 

Jo,Šeškinės kasdien, tik pirmadieniais menkesnis, o Kalvarkių visas dienas, išskyrus pirmadienį.

Šeškinės turgus daugiau vasarą man patinka.

 

bet ir be šitų, pagrindinių turgų, Vilniuj daug vietų yra kur tam tikrom dienom renkasi ūkininkai, kai kurie turi sertifikuotus ekologinius ūkius.  Nežinau, kaip Kaune, bet pas mus labai populiarėja tie turgeliai, kur tie patys žmones 1-2 kart/sav.suvaziuoja su savo išauginta produkcija. Ir tai mane labai džiugina. 

 

 Aš mėgstu juos apsiperkant juos pašnekint, išsikalbam, jie ir į svečius mane kviečia atvažiuot, apžiuret jų ūkius, karvių ar ožkų bandas. 😃 Reiks pašokt, jaučiu, vasarą. Dar ir vaikus pasiimsiu, bus atrakcija ir jiems.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 07 vasario 2017 - 22:23
Laba mirksiukas.gif

Vajė!Jau sriuba,tai ir man raugintų kopūstų labai wub.gif
Aplomai labai mėgstu sriubas visokias.Tik ne saldžias biggrin.gif man patinka rimtos ir vyriškos biggrin.gif
Žirnių irgi man labai bigsmile.gif
Pupelių verdu tik raudonų su jautienos šiaudeliais,morkom,svogūniukais,bulvėm ir daug česnako rolleyes.gif Tiršta ir aštri👍
Vien žo man sriubos labai netgi prie chebros biggrin.gif
Daržoves irgi labai valgom.Vaikai mažiau....ypač mažius ūsą kraipo....bet visumoj kasdien jos ant stalo.

Ryt aš laisva.Tai galvoju ką nuveikt rolleyes.gif
Šeštadienį antakių korekcija.Noriu truputi tamsesnių....nes kai sugyjo,norisi truputi ryškesnių ir gal rusvesnių smile.gif nes dabar jie man į pilkumą blink.gif
Ir dar su panom varysim į kito miesto cinemą,žiūrėti 50 pilkų atspalvių biggrin.gif pavakarieniausim dar kur nors....pasidarysim mergaitišką ir kultūringą out mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2017 02 07, 23:21)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rasytee" data-cid="71423880" data-time="<a href="> Kad as daznas svecias Vilniuj , ne problema man . O pas ukininkus is namu imi ? o seskines turgus kasdien dirba ?</blockquote>
<p> </p>
<p>Jo,Šeškinės kasdien, tik pirmadieniais menkesnis, o Kalvarkių visas dienas, išskyrus pirmadienį.</p>
<p>Šeškinės turgus daugiau vasarą man patinka.</p>
<p> </p>
<p>bet ir be šitų, pagrindinių turgų, Vilniuj daug vietų yra kur tam tikrom dienom renkasi ūkininkai, kai kurie turi sertifikuotus ekologinius ūkius.  Nežinau, kaip Kaune, bet pas mus labai populiarėja tie turgeliai, kur tie patys žmones 1-2 kart/sav.suvaziuoja su savo išauginta produkcija. Ir tai mane labai džiugina. </p>
<p> </p>
<p> Aš mėgstu juos apsiperkant juos pašnekint, išsikalbam, jie ir į svečius mane kviečia atvažiuot, apžiuret jų ūkius, karvių ar ožkų bandas. 😃 Reiks pašokt, jaučiu, vasarą. Dar ir vaikus pasiimsiu, bus atrakcija ir jiems.</p>

Aš irgi norėčiau tokio out👍
Patinka man kaimas smile.gif nes niekada tokio neturėjau ir augau 'ant asfalto'....tai man ten labai jauku.
Atsakyti

Labas rytas.

As vaikystej kiekviena vasara praleisdavau kaime. O ir tetis turejo soda anais laikais. Tai ir tenai patikdavo buti.

Zodziu, esu gamtos zmogus nuo vaikystes. Ir darzus ravejau, ir karves melziau, ir kiaules seriau, su sunim miske vaikstinejau viena😀 Puikus prisiminimai👍

Atsakyti

Labas rytas ,

vaikystei as ir nebuvau darzoviu megeja . Mamai sakydavau , kad as ne karve , kad zole valgyciau ( cia tipo salotas).

O dabar priklauso kokios tos darzoves , ziema tikrai nelabai daug jomis megaujuos , nu plastikines jos... o va kazkur isvaziavus valgau tikrai daug.

vasara  auginam savas darzoves tai va tada tikrai kasdien daug ivairiu valgom

Atsakyti

Ledymetis tęsiasi. Brrr. Per lauką nėjau, bet pažėjau telefe "feels like -24" 😱

Labas.

Atsakyti

Mes jau naujienu turim ! Jau zinom ka turesim  :D !

mergyte !

Rokas verkia...

Atsakyti

Rasytee - sveikinimai!

O sunus draugo tikejosi sau?

Atsakyti
Labas rytas,merginos ax.gif

Labai noriu paklaust ar nei viena nenaudojot šito reikalo? mirksiukas.gif
https://www.lilash.c...ZsXcaApGr8P8HAQ
Patarimų?🤗Kažin verta tokių pinigų?🤔
Atsakyti

Jo, saltis, ne tas zodis😮 Nuvaziavau iki banko, tai tik is masinos islipus pasijaute vejas ledinis. Per kepure kiaurai pucia. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 08 vasario 2017 - 11:43