Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nu bet ir saltis😮 Tik -6C Klaipedoj, o pojutis kaip prie -20C😯. Vejas ledinis.

Jo, ir pas mus brrr.

aš tai irgi lb mėgstu daržoves, gaminu daug iš jų visko ir žalias valgau. Ai, dar raugintas. Ir vaikus pratinu, nuolat raugintus agurkus/kopūstus dedu ant stalo. Iš pradžių raukėsi ir bambėjo, o paskui priprato, valgo dabar ir skanu jiems. 

 Dbr tiek visokių fainų raugintų dalykų yra pirkt, be įprastinių, lietuvio skoniui įprastų, atradau ir perku raugintus česnakus, burokus, morkas. Skanu, tikrai. Plius sveika.

Ir dar žalias morkas pas mane kinderiai valgo, ipratinau kasdien po morką, nuskutu ir į ranką iteikiu. Kasdien.

Atsakyti

Almost, daryk kokias burokeliu salotas su obuoliais, pvz. Ir skanu ir burokeli bent suvalgysi.

Blueta, mano kleckui nei sakyti nereikia. Pats praso nuskusti morka😊 Mano vaikai labai valgo darzoves.

O rauginti visi reikalai, jo, labai gerai ir sveika. Ne konservuoti (ten tai acto privaryta), o butent rauginti.

Atsakyti

Jo, ir pas mus brrr.

Pas jus ir vakar kosmaras buvo. Irgi vejas saltas. Jauciu, ir susaliau vakar, kad siandien gerkle skauda. Kavines ieskojau😈 Teko 10min pavaikscioti. Gerai, kad kepure i rankinuka isimeciau, tai uzsidejau. Bet vejas perpute ir kepure😡

Kol vaikai sportuoja, as sukne Zaroj nusipirkau. Palapinine☺ Kiekvienai dienai. Ir dar vasarai viena su didele nuolaida. Irgi palapine. Tik kad peciai nuogi visiskai.

Atsakyti

Tai taip, taip, būten rauginti,  Anksčiau mėgom marinuotus, bet jau pora metų tik raugintus perku, priprato visi ir gerai.  Čia kažkur, neseniai paragavau marinuotų, tai žinok kaip neskanu man pasirodė, per saldu ir tas actas taip jautėsi. Ot pasikeičia maisto receptoriai,ką?

 

kakimi pūtiami Viln buvot? Ką nuveikėt?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 07 vasario 2017 - 19:06

Tai taip, taip, būten rauginti,  Anksčiau mėgom marinuotus, bet jau pora metų tik raugintus perku, priprato visi ir gerai.  Čia kažkur, neseniai paragavau marinuotų, tai žinok kaip neskanu man pasirodė, per saldu ir tas actas taip jautėsi. Ot pasikeičia maisto receptoriai,ką?

kakimi pūtiami Viln buvot? Ką nuveikėt?

Taip pat ir nuo cukraus arbatoje atprantama. Ir nuo druskos maiste taip pat. Musu skonio receptoriai yra atbuke. Todel nesudytas ir nesaldyntas maistas daugeliui atrodo neskanus. Bet kai pripranti, tada jauti ta tikraji maisto skoni. Man dabar, pvz, cukrus tuk arbatos skoni gadina.

Su vyro reikalais. As "palydove" buvau.

Atsakyti

Tai taip, taip, būten rauginti,  Anksčiau mėgom marinuotus, bet jau pora metų tik raugintus perku, priprato visi ir gerai.  Čia kažkur, neseniai paragavau marinuotų, tai žinok kaip neskanu man pasirodė, per saldu ir tas actas taip jautėsi. Ot pasikeičia maisto receptoriai,ką?

kakimi pūtiami Viln buvot? Ką nuveikėt?

Taip pat ir nuo cukraus arbatoje atprantama. Ir nuo druskos maiste taip pat. Musu skonio receptoriai yra atbuke. Todel nesudytas ir nesaldyntas maistas daugeliui atrodo neskanus. Bet kai pripranti, tada jauti ta tikraji maisto skoni. Man dabar, pvz, cukrus tuk arbatos skoni gadina.

Su vyro reikalais. As "palydove" buvau.

Atsakyti

Almost, daryk kokias burokeliu salotas su obuoliais, pvz. Ir skanu ir burokeli bent suvalgysi.

va burokėliai dar viena iš daržovių, kurias tikrai mėgstu, bet retai valgau, nes nejaučiu poreikio tiesiog  :) dažniausiai, jei valgau burokėlius, tai perku virtus ir pasidarau su svogūnu mišrainę tokią. Be jokio ten aliejaus, majonezo - tiesiog burokėliai ir svogūnas  :wub: Skanu! 

<..> Man dabar, pvz, cukrus tuk arbatos skoni gadina.

Man irgi  :) Jau labai seniai geriu arbatą be cukraus. Kaip ir kavą (bet aš geriu visas tas latte, cappucino). Cukrus visai man fuj veu tuose gėrimuose..

Atsakyti

Neįsivaizduoju gyvenimo be daržovių. Brokoliai, kalafiorai, šparaginės pupelės, žalieji žirneliai, briuselio kopūstai pas mane vartojami kalnais. Mėsa pagrinde vištiena ir jautiena, iš žuvies tunas ir lašiša.

Atsakyti

Apziurejau savo sultini tai kaip supratau toks pat kaip pas Blueta . Kokios spalvos perki ? Pas mane morkinis , naudoju ji jau kelis metus , prilipo labai .

o kur perki raugintas darzoves ?

Atsakyti

Aš niekad gyvenime arbatos nesaldinu. Vaikystėj gal kažkada. žinokit, kai taip šalta, tai išsitraukiau merino/kašmyro vilnos kelnes ir megztinį. Taip jauku. va tokį, lt kūrejų komplektuką.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 07 vasario 2017 - 19:43

Rasyt, šitą perku

https://www.buywhole...owder-500g.html

Raugintas daržoves perku pas ūkininkus

Atsakyti

Rasyt, šitą perku

https://www.buywhole...owder-500g.html

Raugintas daržoves perku pas ūkininkus

Aha toks pats 

papasakok placiau , noreciau isigyt , esu pirkus kazkada senai kalvariju turgui , bet dabar niekad ten neuzsuku

Atsakyti