Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

As gal nemoku pupeliu sriubos gaminti. Gal pora kartu tik gaminau. Nors... kiek esu valgius kur nors mieste, irgi nepatiko.

Atsakyti

Labas iš ryto, damos  :aciuks: 

Anila - sveikatos, stiprybės ir daug palaikymo Tavo draugei! Tikrai, nėra nieko brangiau ir svarbiau už sveikatą. Jeigu jos yra - bus visko..

Kalbant apie sriubas, tai aš šiaip apskritai galėčiau be sriubų gyvent drąsiai. Bet gal ir dėl to, kad nemėgstu daržovių. Žinau, kad daug kam tai atrodo keista, bet man tiesiog netrūksta jų. Labiausiai mėgstu bulves, bet kadangi reik jas ribot, o prie saldžių bulvių taip ir nepripratau normaliai, tai mažai ką ir bevalgau. Aišku, ten kokie pievagrybiai irgi liuks, bet šiaip galiu gyvent be daržovių ramiai ir vargo nematyt  :dry2: 

O bet tačiau, žinant, kad sveika, naudinga, kad reikia, paskutiniu metu stengiuosi atrasti bent kažkokį būdą, kuriuo galėčiau valgyt aš jų daugiau. Tai pradėjau trintą sriubą (iš esmės vienos rūšies tik  :D ) gamint, dar tokį kaip stir fry su daug daržovių skirtingų ir pasirinkta mėsa daryt. Nu tai tada susivalgo skaniai visai. Bet pasipjaustyt kokių salotų pasigamint ar daržovių kaip garnyro tai vis tiek dar nelabai  :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 201)
Niekad neverdu jokių ten kaulų nuovirų sultinių ir nemanau jog tai sveika kai šitiek visokių galvijų ligų, nemanau kad gėris ten koks iš tų nuovirų. </p><p> Naudoju šveicariško ekologiško daržovių sultinio šaukštuką į sriubas, gana

Va va smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Terezza @ 2017 02 07, 11:49)
<p>Ir aš raugintų kopūstų sriubą labai mėgstu. Dar agurkinę. Ir trintas visokias.</p>

Gali atlėkt agurkinės, kaip tik turiu biggrin.gif pirmą kartą gyvenime viriau, visai gerai pavyko smile.gif
Oo, pupelių ir lb mėgstu biggrin.gif verdu su makaronais balintą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 07 vasario 2017 - 11:56

Gaily,tu irgi naudoji ekologišką sultinį?

Atsakyti

Tokiu atvėju tada visai reikia atsisakyti mėsos...

Tai aš ir atsisakius. Neperku ir negaminu raudonos mėsos. Iš mėsos perku tik kaimišką paukštieną, psio. Daug žuvies valgom.

agurkinė man irgi skanu, bet vaikai neėda. Pupelių sriuba man puiki, verdu žiemą dažnokai, žirniai ni očien. 

Atsakyti
As jokiu kaulu neverdu.Mano vyrai megsta socias mesiskas sriubas.Del tos ekologijos siais laikais,tai ka as zinau....gal toj Sveicarijoj,bet ne pas mus.Net savo darze uzaugintos be trasu,kazin ar ekologiskos,kai ukininkai aplink savo hektarus istisai purskia
Sriuba Nr.1-burokeliu wub.gif Siaip man turbut nera neskaniu sriubu.Vaikystej skaniausia sriuba buvo pieniska darzoviu.Is karto 2 lekstes suvalgydavau. biggrin.gif

Almost,o vaikystej mama gamindavo salotas?As zinau kelias seimas,kur vaikai garnyrui valgo tik plastmasinius pomidorus ir ilgus agurkus.Jokiu salotu nemegsta,nes mamos ju tiesiog negamina
Atsakyti

Almost,o vaikystej mama gamindavo salotas?As zinau kelias seimas,kur vaikai garnyrui valgo tik plastmasinius pomidorus ir ilgus agurkus.Jokiu salotu nemegsta,nes mamos ju tiesiog negamina

nežinau, neprisimenu - sąžiningai sakau  :) bet aš ir neprisimenu, kad apskritai mėgau daržoves kada, nors jų tikrai būdavo.. ir visokių tų salotlapių, ridikėlių, sriubų dažnai darydavo mama, burokėlių, žirnelių, iš močiučių daržų gėrybių. Manęs tiesiog niekad netraukė  :D Man net būnant pas močiute sode senais laikais vien jau visas tas namas nuo tų visų daržovių smirdėjo, nu ta prasme vis tiek savotišką kvapą turi ir tie naminiai pomidorai, ir viskas, kas auga. Dabar jau jų kvapą aš kitaip vertinu, dabar jau man skanu ir kvepia, bet vaikystėj manęs netraukė daržovės, nors mama tikrai liepdavo valgyt man tas sriubas visokias ir kitur daržovės kur būdavo..

Atsakyti

Vajezus, rugstyniu stiuba tiesiog nevalgoma  :D. Man tos plaukiojancios zoles yra fuiveu.

 

Bokalai del plaukojanciu dalyku. As visad sriuboj tik sultini isgeriu, nieko plaukojancio nevalgau...


Bet nieko, po 4 esspresso jau galiu gyvent nežudant. 😃

oho :unsure:  del 4!


Sveikos,

 

Anila - del drauges baisu  :unsure:  :unsure:  Man butent kas ir yra baisiausia del vezio, kad pradzia be simptomu buna...O siais laikais, kai tiek daug stresiniu situaciju, visi lekia skuba uzterstumas... brrrr....

 

 

Almost, as irgi nesu didele darzoviu gerbeja, bet stengiuos pagerti spaustas sultis is ju. :B

 

Einu kavos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 07 vasario 2017 - 16:19

Mes irgi valgom tik zuvi, vistiena ir kalakutiena. Labai retai - versiena. 

Darzoves megstu. Labai. Neisivaizduoju kaip be ju reiketu. Visokius brokolius, kalafiorus (ypac), morkas galiu kramtyti tiesiog vietoj uzkandzio.

Atsakyti

Nu bet ir saltis😮 Tik -6C Klaipedoj, o pojutis kaip prie -20C😯. Vejas ledinis.

Atsakyti

Anila - del drauges baisu  :unsure:  :unsure:  Man butent kas ir yra baisiausia del vezio, kad pradzia be simptomu buna...O siais laikais, kai tiek daug stresiniu situaciju, visi lekia skuba uzterstumas... brrrr....

Almost, as irgi nesu didele darzoviu gerbeja, bet stengiuos pagerti spaustas sultis is ju. :B

bet tikrai kiek daug jaunų žmonių dabar ir nuo tų visų infarktų, insultų kenčia.. siaubas tikrai, kai pagalvoji  :unsure: 

aš nebent kokį kokteilį galėčiau su žalėsiais susiplakt, bet dabar man jiems per šalta  :D 

Mes irgi valgom tik zuvi, vistiena ir kalakutiena. Labai retai - versiena. 

Darzoves megstu. Labai. Neisivaizduoju kaip be ju reiketu. Visokius brokolius, kalafiorus (ypac), morkas galiu kramtyti tiesiog vietoj uzkandzio.

man prie Tavo paminėtų dar jautiena labai labai  :wub: uch, labai mėgstu, taaaaip skanu! 

brokolių ir paprikų nelabai virškinu, sustoja skrandis ir sunkumas apima labai. Morkas galiu valgyt, jeigu reikia kažką daryt iš daržovių (troškinį kokį ar pan.), tai įmesčiau morką. Šiaip iš reikalo yra dalis daržovių, kurias valgau ar kurias pabandysiu panaudot ten nu kokiam patiekale, bet man labiau mėsos reikia  :D 

Nu bet ir saltis😮 Tik -6C Klaipedoj, o pojutis kaip prie -20C😯. Vejas ledinis.

Pas mus irgi vėsta vis, naktį žada iki -3. Tikiuos neužledės čia keliai  :D  :D​ 

Atsakyti

Labas  :) 

Vejas siandien tikrai labai zvarbus. Bet su suciku kai vaiksciojom visai nesusalau. Tik plaukai grizus kaip po 220v  :D 

O as megstu viska, megstu sriubas visokias, tik be mesu ir ju sultiniu, azijietiskos isvis apsivalgymas. Darzoves valgau sezonines, pvz burokus valgau vietoj bulviu, morkas, paprikas zalius. 

Dabar kazkaip man skanus kiek imanoma maziau apdoroti ir daug sudedamuju daliu neturintys patiekalai  :essen: 

Atsakyti