Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Mano megstamiausia sriuba - raugintu kopustu😍 Barsciai irgi patinka labai.Na ir trintos darzoviu👍

As aplamai megstu sriubas. Be ju niekur. Ir mano seimyna irgi megsta jas.

Atsakyti

...gaily,tu gali nesijausti kažkokia kitokia šeimininke,bet skonis tikrai skiriasi😉

Lyja pas mane,o man kaip tyčia reikia snd pėstute abibegti kelis reikalus...

Atsakyti

Mano megstamiausia sriuba - raugintu kopustu😍 Barsciai irgi patinka labai.Na ir trintos darzoviu👍

As aplamai megstu sriubas. Be ju niekur. Ir mano seimyna irgi megsta jas.

O taip raugintu kopistu mano nr 1 ! Broku antra vieta  :D ! Dar grybu megstu !

reiks kopustu siandien issivirt 

Atsakyti
Labas rytas...

Anila, stiprybes tavo draugei... verysad.gif

As pusryciauju po sporto...
Atsakyti

Mano megstamiausia sriuba - raugintu kopustu😍 Barsciai irgi patinka labai.Na ir trintos darzoviu👍

As aplamai megstu sriubas. Be ju niekur. Ir mano seimyna irgi megsta jas.

Kopūstų tai nea, nebent pagiriom 😃, burokų ir trintos 👍Žiemą man labai eina į trąsą visokios trintos, tirštos, aštrios. Pomidorienė su lęšiais dar lb 👌

Niekad neverdu jokių ten kaulų nuovirų sultinių ir nemanau jog tai sveika kai šitiek visokių galvijų ligų, nemanau kad gėris ten koks iš tų nuovirų. 

 Naudoju šveicariško ekologiško daržovių sultinio šaukštuką į sriubas, gana to skonio.

ledymetis atėjo, brrr. 

Aš tai gerai miegojau, bet diedas 6-ą prikėlė, bo į savo jogą kėlėsi, o aš vakar kaip sykis pavakarojau, vėliau miegot nuėjau, tai atsikėliau pasišiaušus biškį 😃

Bet nieko, po 4 esspresso jau galiu gyvent nežudant. 😃

Ligos, apskritai, yra baisu. Būkit sveikos, bet nepamirškit tikrintis.

Man irgi laikas jau papus nešt, nes sausį/vasari kasmet einu, božė kaip greit tie metai prabėga, mygom.

labu.

Atsakyti

Mano vaikam šią savaitę mokykloj atostogos, nėr pamokų, bet yra stovyklelė kas nori, tai pusdieniui nuvežu kol reikalus susitvarkau. Bet galiu vežt veliau, beigi nesikelt anksti, tai labai pasiutau, kad dieds pažadino per anksti.

Atsakyti

Tokiu atvėju tada visai reikia atsisakyti mėsos...

Atsakyti

Ir aš raugintų kopūstų sriubą labai mėgstu. Dar agurkinę. Ir trintas visokias.

Atsakyti

 

Naudoju šveicariško ekologiško daržovių sultinio šaukštuką į sriubas, gana to skonio.

Ir as ekologiska buljona naudoju. Perku is green green pardes. Pamirsau tuos kaulus jau seniai. Vien nuo darzoviu koks nuoviras😍

Oj, ir agurkine megstu labai ir grybu. Zodziu, praktiskai visas sriubas labai megstu. O raugintu kopustu nr.1. Dabar galvoju, gal pupeliu ir zirniu sriubos man nelabai. Zirniu dar dar, bet pupeliu - nea.  

 

Man nakti gerkle skaudejo😈Jauciu, persalau vakar. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 07 vasario 2017 - 10:57

Ir as ekologiska buljona naudoju. Perku is green green pardes. Pamirsau tuos kaulus jau seniai. Vien nuo darzoviu koks nuoviras😍

Oj, ir agurkine megstu labai ir grybu. Zodziu, praktiskai visas sriubas labai megstu. O raugintu kopustu nr.1. Dabar galvoju, gal pupeliu ir zirniu sriubos man nelabai. Zirniu dar dar, bet pupeliu - nea.  

Man nakti gerkle skaudejo😈Jauciu, persalau vakar. 

O man pupelių labai skanu. Dedu pakepintos paprikos ir apkeptų svogūnų, mėsą apkepinu šiaudeliais. Išvirus dedu grietinės. Apsiryt galima.

Atsakyti

Vaikystei tai net ziaugciodavau nuo zirniu ir pupeliu sriubos  :D  . Dabar pupeliu valgau , o zirniu vis dar ne

Atsakyti

Vaikystei tai net ziaugciodavau nuo zirniu ir pupeliu sriubos  :D  . Dabar pupeliu valgau , o zirniu vis dar ne

Žirnių tai man košė labiau patinka. Su spirgučiais. Ir užgeriama alum. Ale jau nepamenu, kada taip valgiau.

Atsakyti