Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Mes pajuri leidziam laika , oras fantastiskas , tokio dydzio snaiges  :yahoo: vaikai kieme voliojas ! Tuoj keliausim ziuret egles iziebimo , miestas kaip papuostas  :wub: 

Atsakyti

Mane irgi dziugina tos dideles krentancios snaiges :wub: Is karto prisimenu vaikyste savo. Jaukuma :wub:

O taip. Kaip aš to vaizdo pasiilgau... :unsure: 

Atsakyti

Mes su vyru ir vaikais buvom labdaros mugėj, Rotušėj. 20 šalių ambasados prekiavo savo šalių įvairiais tautiniais, mielais dalykais, skanėstais, toj šaly garsiu vynu. Nu tai papirkom gerai visko.
Bet kadangi visi pinigai už pirkinius bus skirti labdarai tai ai....

Paskui prasiėjom Vilniaus Senamiesčiu, norėjom dar šventiniu traukinuku vaikus pravežt, bet ilga eilė buvo tai nenorėjom stypsot. Užtat nuėjom skaniai papietaut biggrin.gif

Labu.
Atsakyti

Mes su vyru ir vaikais buvom labdaros mugėj, Rotušėj. 20 šalių ambasados prekiavo savo šalių įvairiais tautiniais, mielais dalykais, skanėstais, toj šaly garsiu vynu. Nu tai papirkom gerai visko.
Bet kadangi visi pinigai už pirkinius bus skirti labdarai tai ai....

Paskui prasiėjom Vilniaus Senamiesčiu, norėjom dar šventiniu traukinuku vaikus pravežt, bet ilga eilė buvo tai nenorėjom stypsot. Užtat nuėjom skaniai papietaut biggrin.gif

Labu.

Nu kaip jūs fainai laiką leidžiat  :wub: 

Aš pakuojuosi. Tiksliau kaupiuosi pakavimuisi.  :D 

Atsakyti

Perskaiciau Rasytees posta, kad eis egles paziureti ir prisiminiau, kad egles iziebimas sian Klaipedoj :D Susipakavom greitai ir nuvarem. Galejom praktiskai pestute eiti, bo masina vis tiek teko palikti vienoj gatvelej. Tai netoli nuvaziavom :lol: Bet ir gerai. Nuejom Senamiescio gatvelemis iki aikstes. Ten siltas sultis ir vyna pardavineja :wub:  Pripirkom meduoliu kalediniu, gaidziu ir voveriu ant pagaliuku vaikams, mesytes visokiausios rukytos, arbaleta dvyniams :D Pasitrinem aplink egle, paziopsojom. Ta kaledine muzika ir zmoniu nuotaikos/sypsenos, vaiku juokas,  taip gerai neteikia :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 03 gruodžio 2016 - 19:47
QUOTE(Terezza @ 2016 12 03, 19:07)
Aš pakuojuosi. Tiksliau kaupiuosi pakavimuisi. 

Oi, kaip suprantu. Nepernešu ir aš. Bet dar labiau uš susipakavimą nepernešu IŠSIpakuot.

Bet dbr apie tai negalvosiu. Pagalvosiu už dviejų sav.ir ant greičio per dieną viską susimesiu. biggrin.gif
Svarbiausia nepamiršt dokų ir pingų. Visa kita galima nusipirkt irnesakyk.gif
Papildyta:

Į pajurį važiuosim irgi. Vyro sesuo pakvietė kartu švęs gimšes ( mūsų gimt.skiria 4 dienos), vyrus paliksim su vaikais pas juos, o mes,visos mergičkos leisim mergaitiškai laiką-užsisakem nediduką privatų spa, kur bus tik mūsų kompanija, mus ten masažuos visaip pusdienį, mes gersim šampę, o paskui jau visi eisim šventinės vakarienės. Va toks planas chuliganas. bigsmile.gif
Atsakyti

Pirmos poros tai nemačiau :(

Atsakyti

Oi, kaip suprantu. Nepernešu ir aš. Bet dar labiau uš susipakavimą nepernešu IŠSIpakuot.

Bet dbr apie tai negalvosiu. Pagalvosiu už dviejų sav.ir ant greičio per dieną viską susimesiu. biggrin.gif
Svarbiausia nepamiršt dokų ir pingų. Visa kita galima nusipirkt irnesakyk.gif

Aš net sąrašą susirašius. Tereikia kraut į lagaminą ir varneles dėliot. Ale tYngiu.

Atsakyti
Blueta, tiek šiandien diena, tiek gimtadienio planai skamba puikiai!

Aš šiandien nieko ypatingo nenuveikiau, tik sportuot buvau, paskui baseine, pirty.. Galvoju bandyt ryt pump ar ne rolleyes.gif o jei išgriūsiu blink.gif biggrin.gif
Atsakyti

As ir dabar noreciau i Body Pump. Gaila, kad naktis atejo. Teks laukti ryto ir lekti :D

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2016 12 03, 22:57)
<p>As ir dabar noreciau i Body Pump. Gaila, kad naktis atejo. Teks laukti ryto ir lekti biggrin.gif</p>

Bet kiek tu sportuoji ir kiek aš... ar patempsiu biggrin.gif
Apšilimui stepas būna?
Atsakyti

Labas rytas.

gaily, Body Pumpe yra apsilimo takelis su stangute. Bet galima ir paciai pries trenke dar apsilti salej, jei noras yra. As tai tempimo pratimus visada pasidarau.

Atsakyti