Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Tai tokios ir šeimininkės,užuojauta namiškiams😂🙈🙊🙉

Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 02 06, 22:18)
<p>Tai tokios ir šeimininkės,užuojauta namiškiams😂🙈🙊🙉</p>

Oj tu biggrin.gif

Labas,

Aš be nuotaikos unsure.gif
Draugė mano lb lb serga....nx žliumbiau juodai.....toks vaizdas kad ji mane guodė,o ne aš kaip turėjau.....bloga ant dūšios.

Fainūs lb šuniukai ATTIC ir FĖJOS❤

Einu ir aš savo babausių gražuolį įkelsiu❤👌
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 06 vasario 2017 - 23:43

Nepagydomai kažkuo, Anila?

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 02 07, 01:01)
<p>Nepagydomai kažkuo, Anila?</p>

Tikiuos,kad viskas bus ok.
Gimdos kaklelio vėžys.
Atsakyti

Kad tik nebūtų pavėluota....

 

žinai, vėžio atvejai dabar, praktiškai, kiekvienoj šeimoj, siaubas, koks laikas atėjo :(

 

Skaičiau čia kurią dieną apie plaučių vėžį, simptomų jokių. Jie Atsiranda 3-4stadijoj, kai jau nelabai šansų pasveikt yr.

Tokią baimę įvaro.  Tai ką, sviestis kasmet? taip ir su gimdos kaklelio vėžiu arba krūtų, sako, jei agresyvus vėžio atvejis, tai tai jog tikrinies kasmet yra negana :( per pusmetį taip išbujoja, kad būna vėlu...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 07 vasario 2017 - 00:10
Ji tikrinos kasmet.Nes rizikos grupėj priklausė.
Lb baisu.
Sakė jau peruko ieškos....
Ji lb graži ir stipri.Labai tikiu,kad viskas bus laiku.
Papildyta:
Kažkaip net sunku galvot....
Atsakyti
Labas rytas,
Anila,stiprybes ir sveikatos tavo draugei 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As galvojau,kad vezio zymenu tyrimas yra vienas.Ji atlikus mato ar yra vezys.Pasirodo,tyrima reikia daryti kiekvienam organui atskirai blink.gif
Atsakyti

Labas rytas. Kaip gerai issimiegojau siandien!👍 Nors miego tebuvo 6,5val. Grizau vakar kaip cucikas nusikalus 23.30, tai be prabudimu parpiau.

 

Anila - labai nesmagu del drauges😯 Mano namu tvarkytoja neseniai palaidojo savo vyra. Plauciu vezys. Per du menesius uzgeso zmogus nuo diagnozes nustatymo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 07 vasario 2017 - 08:54

Labas rytas..

Anila,trūksta žodžių.....aš irgi vakar išgirdau,kad vienos pažystamos partnerei konstatavo vėžį,stubure...baisu ir ne kitaip...eini,darai,planuoji,rodos ir viskas gerai,o pasirodo tau net nežinant kažkas vyksta,kas retai pataisoma ir nuo taves nepriklauso...

Aš blogai miegojau,tiksliau sapnas negražus buvo,taip rėkiau iš pykčio ,kad net dabar negera ant dūšios..

Atsakyti

Vezys yra baisu... :unsure:

Ir man jau tikrintis laikas.

Daziau vakar plaukus. Dazai tie patys, kaip ir visada, bet spalva gavosi gerokai tamsesne. Nelabai suprantu, kame bajeris :hmm:

Labas rytas.

Atsakyti
QUOTE(sambuka** @ 2017 02 06, 18:50)
Sveikos, 4u.gif
ir pas mane siandien rugstyniu sriuba smile.gif

Mano mėgstamiausia sriuba smile.gif)) viriau aną savaitę biggrin.gif dedu bulves, pakepinto svogūno, rūgštynes, virtus kiaušinius ir balinu grietine
Papildyta:
QUOTE(sambuka** @ 2017 02 06, 20:44)
daug kad  sriubas "ant vandens" verda.Arba buljono kubeli imeta

Aš visas taip verdu. Nesijaučiu bloga šeimininke,Patranka biggrin.gif biggrin.gif

Anila 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 07 vasario 2017 - 09:55

Vajezus, rugstyniu stiuba tiesiog nevalgoma  :D. Man tos plaukiojancios zoles yra fuiveu.

Atsakyti