Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

8 pm.,taip...

Terezza,pavasario kolekcija toookia niūri!!!! Na yra kelios suknelės,bet tikiuosi ir tu rasi kažką😉

Einu gaminti pietus,šnd vėlyvi gausis,su mažiuku tinginiaudavau ...

Ai, žinok jei nieko ir nerasiu, tai ne bėda. Nes realiai man nieko nereikia. Bet gi žinai, nors nereikia, tai nereiškia, kad nesinoti  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 02 04, 11:13)
<p></p><p>Nu ką jau ten pypsinsi "kleveliui" , atlaidžiai žiūriu ir atokiau laikausi, nes nzn ko laukt, gi be patirties vairuotojas. Visi tokie buvom.</p>

Mokomukui pypsina, tai ką ten klevui nepypsins... Nu bet dar nepypsėjo. Labai jau stengiuos kuo tvarkingiau.

QUOTE(Attic @ 2017 02 04, 11:21)
Feja, atrodo, kaip tiek metu galejau gyvent be masinos ane?  hmm.gif  biggrin.gif


Nu žinok jo.... aš tik žinau, kad nebuvo pinigų tam. O paskolom nenorėjau šeimos skandint. Ir taip paskolų užtenka...
QUOTE(Blueta @ 2017 02 04, 11:40)
va, va, neįsivaizduoju. Taigi vien apsipirkimams maškė kokia reikalinga, išeit iš pardės su maišais ir tempt kaip išakui 😩 Ar prie diedo derint apsipirkimus 🤔

Nuo teisių išsilaikymo visus tuos 23 metus turėjau savo atskirą automobilį. Bet ir reikia man jo, mes gi nuolat kur biškį toliau gyvenam, kur autobusu net nelabai dasigausi patogiai. Tai ir vairuoju visus tuos metus visokiu oru, visu paros metu, visada kada reik diena dienon. Auto man kaip rankinukas, visada su manim. 😃

Tai va, diedas viską ir apipirkinėdavo.
šiaip nemalonus tas prašymas, derinimasis. Bet vyras geranoriškas labai supratingas. Aš aišku, irgi ne princesė, kaip išakas tempdavau. Ne tik sau, bet ir į ligonines artimiesiems. Sunku buvo.

QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 02 04, 12:26)
<p>Varau namo ...per bėgau kur reik,dar uzklydau i zara,fainuolę bliuską pasiėmiau,man patinka tokios,kainavo 50,dabar 8,griekas nepirkt...</p>

Eik tu, kaip faina bigsmile.gif

QUOTE(*Raganaitė* @ 2017 02 04, 12:44)
Savaitgalio planai tai tokie, kad vaikams prizadejau, jei visa savaite nepirks ir nevalgys saldumynu, tai sestadieni gaminsimes naminius kebabus (vietoj majonezinio padazo pasidarysim patys is graikisko jogurto ir zalumynu). O ryt tingiadienis ir namu darbu tikrinimas  cool.gif 
</p>

Eina sau, kaip norėčiau tavo kebabo bigsmile.gif O kokią mėsytę naudoji? Kaip juos gamini apskritai?

QUOTE(katee @ 2017 02 04, 15:38)
100 metu bulviu nevalgem. Tai siandien pakepiau otkaitej su cesnaku ir kmynais. Apsirysiu.



QUOTE(Blueta @ 2017 02 04, 15:53)
Pas mane suši. Ir moliūgų trinta sriuba su karališkom krevetem. Žo, žuvies diena 😃

Tiesa, šian kai žingsniavom su lazdom, kaip miške paikščiai jau čiulba! Kaip pavasarį 😍

Pas mane pyragų diena. blink.gif Blogai, labai blogai biggrin.gif

Aš irgi miškely paukščiukų klausiaus wub.gif

QUOTE(*Raganaitė* @ 2017 02 04, 15:59)
Paskutini filma ziurejau su DiCaprio Pradzia (inception), man labai patiko, bet cia jau senokas filmas, turbut visos ji matet smile.gif

O vat nežinau, ar mačius... Šiaip DiCaprio man labai patinka. Geras jis aktorius, mano supratimu. ax.gif
Atsakyti

Blueta,pažiūrėk Gifted hands,tikrais faktais 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. Patranka: 04 vasario 2017 - 17:21

Blueta, ai, nezinau, kodel dirbu. Pakele pareigose, skamba graziai  :D  kolektyvas nuostabus. Susiradau 3 labai puikias drauges. Ir savo pinigai nemaiso. Bet sudetinga darosi dirbt, tiesiog issekimas jauciasi.

Buvom siandien filme auksas. Na, visai nieko. Indonezijos dziungles, grazuoles, vien verta pamatyt  :wub: 

Dar buvom ramen pavalgyt. Eina sau! Suuuper. Su juros gerybem. Rekomenduoju, tikras azijos skinis. Necheatina su ingridientais. 

Ir pasiemem sucika. Koks dziaugsmas. Ikelsiu foto i albuma 

Atsakyti
Attic, laukiu ciuciko foto biggrin.gif

Imesiu savo is sios dienos miskelio biggrin.gif
Atsakyti
Oj, koks fainas wub.gif wub.gif wub.gif Kaip pliusinis wub.gif
Atsakyti

Feja, kebabui as naudoju bet kokia mesa, siandien dariau su vistienos krutinele, pakepinau atskirai keptuveje gabaliukais su prieskoniais; tada paimu lavaso blyna pakepinu sausoje keptuveje ir dedu i ji visokiausiu darzoviu, mesos ir pabarstau dar tarkuoto surio, uzdedu padazo (kartais majonezo su pomidoru padazu ir cesnaku, kartais sveikuoliskesnio is  graikisko jogurto + zalumynu, cesnako). Susuku ir dar truputi pakaitinu keptuveje jau susukta toki :)

Atsakyti

Dėkui, merginos. Nemačius buvau abiejų rekomenduotų filmų. Pažėjau tą, kur Mrs.siūlė, paliko įspūdį.

tą su Di Caprio pasilikau kitai dienai.

Atsakyti

Blueta,aš 95% žiūriu tik biografinius,tikrais faktais remtus...ir visi seni cccp filmai❤

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. Patranka: 05 vasario 2017 - 00:44
Laaabas 4u.gif

Mes siandien 2 val miske vėl thumbup.gif
Atsakyti

Mes irgi mišku smagiai pražingsniavom 😊

Bet kažkaip man jau pavasariu kvepia., paukščiai vis garsiau čiulba. Ir dienos ilgėja ženkliai.

ta pavasarine nuotaika šaltbarčių padariau pietums.

labu.

Atsakyti

As tai namie su klecku visa diena. Dvyniai pries 2 val. pas seneli nuvare, pasibuti iki vakaro. Vyras trumpam irgi buvo isvaziaves i Palanga. Skambino, siule vaziuoti irgi, papietauti tenai. Bet aj, kazko nenorejau. Apsitvarkiau namus, rubus suruosiau visiems rytojui. Ryte anglu k. testui pasiruosem su vaikais. Taip diena ir praeis. 

Ir taip, pavasaris ir man jau jauciasi👍

Atsakyti