Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Va, į turgų, su vyru vaziuojam dažniausiai, nes ten maišus reik NEŠT iki mašinos, tai tikrai ne moteriai tampytis. Bo kilų tai susidaro, kokie 5 kg mandarų, 2 citrinų, 5 kg granatų, dar daržovės, pieno produktai....žo paperkam turguj mes daug, kur ten vienai. Tai stengiuos viską supirkt kartą sav., kai kartu būnam.

Atsakyti

Varau namo ...per bėgau kur reik,dar uzklydau i zara,fainuolę bliuską pasiėmiau,man patinka tokios,kainavo 50,dabar 8,griekas nepirkt...

Atsakyti

Kokia grazi sauleta siandien diena  :wub:  Patranka, spirulina as esu gerusi tabletemis budama nescia kai kraujyje truko gelezies, tai nelabai ji man ji atstate, o daugiau jokio poveikio nepastebejau.  Feja, isivaizduoju kaip jautiesi, man irgi masina reikalinga kaip rankinukas, tikras laisves pojutis, kuomet sugalvojai ir leki, nereikia nieko prasyti ir derintis  :)  Savaitgalio planai tai tokie, kad vaikams prizadejau, jei visa savaite nepirks ir nevalgys saldumynu, tai sestadieni gaminsimes naminius kebabus (vietoj majonezinio padazo pasidarysim patys is graikisko jogurto ir zalumynu). O ryt tingiadienis ir namu darbu tikrinimas  :B 

Atsakyti

Aš tai net neišeinu, aš IŠVAŽIUOJU SU VEŽIMU PRIKRAUTU MAIŠŲ, vežuosi iki bagažinės, ten iskraunu. Parvažiuoju, garaže po vieną nešuos į virtuve.

kai gyvenom bute, palikdavau bagažinėj, vyras grįžęs sunešdavo, nes gyvenom pačiam viršutiam aikšte.

Tai taip, taip, as irgi vaziuoju su PC vezimu iki masinos. Tada pasikraunu ir viskas. Tempiu namo pati, nes juk kazko prireikia butinai. Kol vyras atnes, tai pffff... O ir gyvenam pirmam aukste.

Va, į turgų, su vyru vaziuojam dažniausiai, nes ten maišus reik NEŠT iki mašinos, tai tikrai ne moteriai tampytis. Bo kilų tai susidaro, kokie 5 kg mandarų, 2 citrinų, 5 kg granatų, dar daržovės, pieno produktai....žo paperkam turguj mes daug, kur ten vienai. Tai stengiuos viską supirkt kartą sav., kai kartu būnam.

O turguj pas mus labai patogu. Ivaziyoji tiesiai i trritorija. Cia pat vaisiai ir darzoves. Uz 2m. Nuperku. Pasidedu i masina. Tada einu uogu, zalumynu pirkti. Irgi visai salia. Zodziu, labai patogu.

Atsakyti

Aha, merginos, atrodytu nedaug reikia iki laimės biggrin.gif

Atsikėliau si ryta apie 7:30, pasiėmiau suni ir is savo blokiniu namu kvartalo nuvaziavau i Panemune wub.gifPasivaiksciojom misku, panemune wub.gifSuo palaida po krumus, po slaitus vaiksciojo, as pauksciuku klausiausi wub.gifMaciau kaip saulė kyla diiiidelė oranzinė wub.gifMan cia DAUG labai DAUG, .... Nes niekad to neturėjau, visada apie miska svajojau, dabar bent karta per savaite juo pasivaiksciosiu wub.gif

Skamba super  :super:  

Tiesa, kas naudojat tą mano užrodytą priemonę nuo slinkimo, kaip jums?

terezza, kaip tau, vis dar neslenka?

man iki šiol nea. 

Iškrenta vienas kitas, ne daugiau. Bet aš tą purškalą vis dar naudoju. Pora kartų per savaitę purškiuosi.

Varau namo ...per bėgau kur reik,dar uzklydau i zara,fainuolę bliuską pasiėmiau,man patinka tokios,kainavo 50,dabar 8,griekas nepirkt...

Minsiu aš pirmadienį į Zara pasidairyt. Gal ir man kažko prisireiks  :D​ 

Atsakyti

Attic: 8pm, cia baisus scenarijus, kai dirbi dirbi ir sistema uzluzta. Man taip buvo kai baigiamaji rasiau, apie 10psl dingo. :bijau2:

 

Aš tai taip išlepus ir įpratus, kad Macbook viską išsaugo, net jei viskas negrįžtamai nuluūžta, kad vakar šoką gavau  :unsure: Bet bent jau ne koks diplominis dingo, brrrrr......

 

 

 

Gal kuri esat gėrusi SPIRULINA? 

 

Aš esu. 

 

 

 

Patranka, aha gerus, o ką? Šlykštumas tai žinok, nerealus, tos spirulinos.

 

 

Citriną įspaudus šlykštumas dingsta. 

 

 

Ką aš žinau, Patranka, negali gi pasakyt yr tas poveikis ar nėr, nu aš gi nuolat tai tokius tai anokius papildus pageriu. Ir vis tikiuosi, kad gero sau darau 😃

 

Jokių stebuklingų pokyčių nepastebėjau. Labai sukėlė geležį man, virš normos rezultatai grįžo.

 

 

Kam Mrs. turi nori ją gert?

 

 

Labs.

 

Kavą geriu, žiūrim su MB telefonus, aš rėkiu, kad liksiu su iphone, jis kalbina būti lankstesniai  :D

Atsakyti

 Tempiu namo pati, nes juk kazko prireikia butinai. Kol vyras atnes, tai pffff... O ir gyvenam pirmam aukste.

O turguj pas mus labai patogu. Ivaziyoji tiesiai i trritorija. Cia pat vaisiai ir darzoves. Uz 2m. Nuperku. Pasidedu i masina. Tada einu uogu, zalumynu pirkti. Irgi visai salia. Zodziu, labai patogu.

Tai va aš tuos kelis dalykus ( nu ten pieną, ar kokius produktus kur pietums gamint reik ) paiimdavau, bet mineralkės pakuotes, vaisius, daržoves jam palikdavau užnešt. 😊

Pas mus taip nėr, kad arti lb privažiuot, tai jei viena, tai irgi taip darau-prisiperku pintinę, nešu padėt į maškę, grįžtu vėl toliau pirkt.

Iškrenta vienas kitas, ne daugiau. Bet aš tą purškalą vis dar naudoju. Pora kartų per savaitę purškiuosi.

Aš irgi kai prisimenu papurškalioju. Bet gaunas max 1 kart sav.

Atsakyti

100 metu bulviu nevalgem. Tai siandien pakepiau otkaitej su cesnaku ir kmynais. Apsirysiu.

Atsakyti

Pas mane suši. Ir moliūgų trinta sriuba su karališkom krevetem. Žo, žuvies diena 😃

Tiesa, šian kai žingsniavom su lazdom, kaip miške paikščiai jau čiulba! Kaip pavasarį 😍

Gal kas kokį filmą parekomenduotumėt vakarui?

Atsakyti

kaip skanu siandien pas visas :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 04 vasario 2017 - 15:55

Paskutini filma ziurejau su DiCaprio Pradzia (inception), man labai patiko, bet cia jau senokas filmas, turbut visos ji matet :)

Atsakyti

8 pm.,taip...

Terezza,pavasario kolekcija toookia niūri!!!! Na yra kelios suknelės,bet tikiuosi ir tu rasi kažką😉

Einu gaminti pietus,šnd vėlyvi gausis,su mažiuku tinginiaudavau ...

Atsakyti