Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Tai va, tabletėm dar pusė velnio, greit praryji ir psio, bet buvau nusipirkus powder tai apsivemt galima. 

Ką aš žinau, Patranka, negali gi pasakyt yr tas poveikis ar nėr, nu aš gi nuolat tai tokius tai anokius papildus pageriu. Ir vis tikiuosi, kad gero sau darau 😃

Atsakyti

Lbas rytas...pagaliau išsimiegočiau...

Fėja,rodos kiek nedaug reikia iki laimės👍👍👍šaunuolė

Gal kuri esat gėrusi SPIRULINA? 

Atsimenu budama Bali isgeriau trintu vaisiu su spirulina ( jos nemazai buvo , visas kokteilis tamsiai zalias) tai mane taip isbere , kaip dilgeline prasidejo 😳Veidas bordinis pasidare . Geriau vaistus , vandeni tai per pora valandu praejo . Dabar bijau as tos spirulinos 😁

Atsakyti
Aha, merginos, atrodytu nedaug reikia iki laimės biggrin.gif

Atsikėliau si ryta apie 7:30, pasiėmiau suni ir is savo blokiniu namu kvartalo nuvaziavau i Panemune wub.gif Pasivaiksciojom misku, panemune wub.gif Suo palaida po krumus, po slaitus vaiksciojo, as pauksciuku klausiausi wub.gif Maciau kaip saulė kyla diiiidelė oranzinė wub.gif Man cia DAUG labai DAUG, .... Nes niekad to neturėjau, visada apie miska svajojau, dabar bent karta per savaite juo pasivaiksciosiu wub.gif


Tigriau, kaip faina kubilas wub.gif Turiu pripazinti, nesu bandzius ax.gif


A, o dėl vairavimo tvirtumo, beabejo, as nesilyginu su patyrusiais vairuotojais. Dziaugiuosi, kad neuzgestu, nesutrukdau savo veiksmais kitiems. Bet manau, bus visko. Ir papypsėjimu mano atzvilgiu ir gal net pakeiksnojimu... Nu bet as sėdėdama ant sofkės vairavimo patirties neigausiu. Turėsiu praeiti visus etapus...
Atsakyti

Fėja ,niekas negimė mokėdamas,jei tik noras yra tai ir varyk ...

Važiuoju iki shopingu,reikia kažko...

Atsakyti

Nu ką jau ten pypsinsi "kleveliui" , atlaidžiai žiūriu ir atokiau laikausi, nes nzn ko laukt, gi be patirties vairuotojas. Visi tokie buvom.

Atsakyti

Tiesa, kas naudojat tą mano užrodytą priemonę nuo slinkimo, kaip jums?

terezza, kaip tau, vis dar neslenka?

man iki šiol nea. 

Atsakyti

Aisku☺ Bet vis tiek per dvi vietas gausis tau dorbti beliau, jei zadi SPA dirbti.

Baik tu  :laugh:  mesiu velniop sita darba. Sokio zingsneliu pareiskima nesiu vos tik isirengus.

Feja, atrodo, kaip tiek metu galejau gyvent be masinos ane?  :hmm:  :D 

Atsakyti

As sunaudojau savo HarmonyLife priemones nesejiai. Labai labai patiko! Turejau sampuna, kauke, ir losjona nuo slinkimo/augimo skatinimui. Veliau dar alejuka parsisiunciau. Zodziu priemones patiko! Bet kauke prie sampuno butina, nes pasausuna plauka sampunas. Losjonas irgi labai fainas. Visiskai nesausina plauku ir galvos odos, kaip daznai buna. 

Kirpeja pastebejo, kad nuo saknu jau daug ataugo ir labai geri plaukai. 

Blueta, neseniai tavo ta purskala pradejau naudoti. Man ir siaip neslinko tie plaukai. Tik tikiuosi, kad ataugines greiciau ir stipresni.

Kaip ilgai uztrunka, kol tie galai nusiure atauga😈 bet virsugalvyje jau iki puses ilgio ataugo sveiki👍 O gale tai visai sveiki.

Atsakyti

Baik tu  :laugh:  mesiu velniop sita darba. Sokio zingsneliu pareiskima nesiu vos tik isirengus.

Feja, atrodo, kaip tiek metu galejau gyvent be masinos ane?  :hmm:  :D

Supratau.

Irgi neisivaizduoju kaip reiketu be masinos😄

Atsakyti

Baik tu  :laugh:  mesiu velniop sita darba. Sokio zingsneliu pareiskima nesiu vos tik isirengus.

Feja, atrodo, kaip tiek metu galejau gyvent be masinos ane?  :hmm:  :D

Aik tu! Kažkaip, man atrodė, kad džiaugies tu tuo darbu. Ar dėl praktikos įgavimo gal?

a tai ko tu ten mūčynies? Gi ne dėl pinigų?

va, va, neįsivaizduoju. Taigi vien apsipirkimams maškė kokia reikalinga, išeit iš pardės su maišais ir tempt kaip išakui 😩 Ar prie diedo derint apsipirkimus 🤔

Nuo teisių išsilaikymo visus tuos 23 metus turėjau savo atskirą automobilį. Bet ir reikia man jo, mes gi nuolat kur biškį toliau gyvenam, kur autobusu net nelabai dasigausi patogiai. Tai ir vairuoju visus tuos metus visokiu oru, visu paros metu, visada kada reik diena dienon. Auto man kaip rankinukas, visada su manim. 😃

Atsakyti

 iš pardės su maišais ir tempt kaip išakui 😩 
Uzsikvatojau kaip reikiant :lol:  :lol:  :lol:  Isakas :lol:   Dar tas smailas nuvarges toks😂

 

Bet taip ir yra. Kartais iseinu is pardes su 5 dideliais Maximos maisais. Tai reiktu 10 kartu i parduotuve eiti, jei masinos nebutu. Arba, jo, priklausomai nuo vyro buti. Oj, sunku butu man prisiderinti prie vyro :oh: Ir jam dar po darbu vaziuoti i maisto parduotuve - nesamone. Nu suds butu. As megstu viena ramiai uzsipirkti. Geriausiai - ryte. Kai dar nedaug zmoniu prekybcentre.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 04 vasario 2017 - 11:48

Uzsikvatojau kaip reikiant :lol:  :lol:  :lol:  Isakas :lol:   Dar tas smailas nuvarges toks😂

Bet taip ir yra. Kartais iseinu is pardes su 5 dideliais Maximos maisais. Tai reiktu 10 kartu i parduotuve eiti, jei masinos nebutu. Arba, jo, priklausomai nuo vyro buti. Oj, sunku butu man prisiderinti prie vyro :oh: Ir jam dar po darbu vaziuoti i maisto parduotuve - nesamone. Nu suds butu. As megstu viena ramiai uzsipirkti. Geriausiai - ryte. Kai dar nedaug zmoniu prekybcentre.

Aš tai net neišeinu, aš IŠVAŽIUOJU SU VEŽIMU PRIKRAUTU MAIŠŲ, vežuosi iki bagažinės, ten iskraunu. Parvažiuoju, garaže po vieną nešuos į virtuve.

kai gyvenom bute, palikdavau bagažinėj, vyras grįžęs sunešdavo, nes gyvenom pačiam viršutiam aikšte.

Atsakyti