Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Neskaitau niekad komentarų. Kažkada bandžiau, tai pagalvojau, kad sergantys žmones juos rašo.

 

mes bent kartą į savaitę einam valgyt, aš ir vaikai labai megstam, vyras nelabai. bet aš ir pati moku juos daryt. Senokai namie dariau, galvoju, pamokysiu vaikus. Neseniai sūnų išmokiau  koldūnus gamint. 😊

 

O tai kompas neišsaugojo atomatiškai?

 

Nesveiki. Ir visur tie nesveiki rasineja.

 

As ir MB dievinam susius, dukra nea :D 

 

Neissaugojo. Taip luzo, kad visos sistemos atsoko. paprastai visad atgaunu, bet sikrat ne...Nu ir pati durna is dalies. :hmm:

 

 

Nieko beveik darbe ner, sedziu vos ne viena,, mastau iseit ir bac - bosas el.laiska parase, nori pakalbet, tai laukiu ant pavadelio :D

Atsakyti

 Nu a ko jau čia " ant pavadėlio"? Baik tu. Galvą aukštyn, pasitikėjimas akyse ir vuolia.

gal algą nori pakelt? Visada tikėkis geriausio 😊

Megaujuis taure nuostabaus raudono vyno. Draugė atvežė atsidėkodama.

nu puikus, ką galiu pasakyt. Reiks ieškot kur LT pirkt jo yr. 😃

Atsakyti

Kėvalas su seniai apie tai šneka. Tik kad nepasiekia tos kalbos tų kur reik...

Rasyte,  nu ir gerai, ilsėkis, kol gali sau tai leist. Dabar TAS metas kai gali lepintis be jokių sąžinės priekaištų. Tai ir lepinkis.

katee, aš nenoriu lįst į dūšią. Paklausiau, nes užsiminei apie tuos tyrimus ir t.t.

Tai net ner kito pasirinkimo , tik jausmas ne kad lepinuos , o kad vos galo negaunu...

anie nestumai buvo be jokiu blogumu , pamiegodavau , bet tikrai ne taip kaip dabar , dabar ir miegu ir vistiek jegu ner . Pati sau nusibodau , amziais besiskundzianti

Atsakyti

Tikrai, Rasytee, spesi dar prisibegioti. Jauciu, pagimdysi ir i darba leksi jau kita diena 😂

Viskas gerai👍

Cia taip buvo su pirmu 😂 Tik ne i darba , o i egzamina variau .

Atsakyti

 Nu a ko jau čia " ant pavadėlio"? Baik tu. Galvą aukštyn, pasitikėjimas akyse ir vuolia.

gal algą nori pakelt? Visada tikėkis geriausio 😊

 

 

:D ai ne, pasirodo nuramint norejo del vieno dalyko. Matyt galvojo, kad stresuoju  :rolleyes:

 

Tai net ner kito pasirinkimo , tik jausmas ne kad lepinuos , o kad vos galo negaunu...

anie nestumai buvo be jokiu blogumu , pamiegodavau , bet tikrai ne taip kaip dabar , dabar ir miegu ir vistiek jegu ner . Pati sau nusibodau , amziais besiskundzianti

 

Mano toks pirmas buvo. Rezultatus matom vaiku skaiciu atzvilgiu  :D  :D

 

Geriu vandeni, skrandis sustojo. Svajoju apie perier. Reiks uzsipirkti atsargai, as labai megstu ji.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 04 vasario 2017 - 03:27
QUOTE(Rasytee @ 2017 02 03, 19:45)
<p>Blueta , lyg jau geriau , buna sviesesniu dienu , bet vistiek dar jegu mazai . Vakar labai blogai jauciausi , net sunku paciai suprast kas daros  blink.gif . Tai jau net baisu pavargt , kad tokia baisi savijauta nebutu , tai su poguliais , kaip stikline...</p>

Vajė, Rasytee 4u.gif Šlykščiausias laikas dabar tau unsure.gif Reik manyt, kad po kelių savaičių gerėt pradės unsure.gif
Kelios savaitės toks trumpas laiko tarpas atrodytų, bet išgyventi jas, kai bloga negera, labai ilgu.... unsure.gif

Labas rytas 4u.gif

Ką aš veiksiu savaitgalį.... biggrin.gif Savais maršrutais po Kauną važinėsiu biggrin.gif
Vakar kiek daviaus biggrin.gif Ryte, per pietus, po darbo per piką, galiausiai visai sutemus biggrin.gif NEREALIAI SMAGUUUUU wub.gif thumbup.gif
Atsakyti

Labas rytas. Saule sviecia!!!! Pagaliau. Atsibodo jau tas cepelinu puodo oras.

katee, 03 Vas 2017 - 22:06, parašė: Attic - o tu dar dirbi salone? Lyg dirbai per dvi vietas, kiek pamenu. Kai isirengsi savo, pati dirbsi kosmetologe (jei turesit ten kosmetologijos paslaugu) ar visi samdytiniai bus?
Nedirbu per 2 vietas seniai, per sunku man nuo 8 iki 22val dirbt. Ir poreikio nera. Zadu dirbti, noriu dirbti, man ten labai gera, galeciau but ir but :wub:

 

8pm, cia baisus scenarijus, kai dirbi dirbi ir sistema uzluzta. Man taip buvo kai baigiamaji rasiau, apie 10psl dingo. :bijau2:

 

Vakar po sporto nevalgiau, tai siandien atsikeliau 2 surelius is eiles surijau. Dabar visai bluetos sushiu pavalgyciau ir 8pm perrier atsigerciau. :laugh:

 

Feja, na, fainai, atradai vairavimo dziaugsma  :super:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Attic: 04 vasario 2017 - 09:36

Lbas rytas...pagaliau išsimiegočiau...

Fėja,rodos kiek nedaug reikia iki laimės👍👍👍šaunuolė

Gal kuri esat gėrusi SPIRULINA? 

Atsakyti
Labas rytas...

As dar lovoje vartausi, kava geriu... Vyras isvaziavo i darba trumpam, turi auto atiduoti...

Vaikas kaime pas mociute, o mes veliau vaziuosim i kubila... rolleyes.gif
Atsakyti

Attic, dar nedariau aš jų, pati su kava ir sūreliu sėdžiu. 😃

Feja, smagu. Atsimenu aš tą metą, kai tik išlaikiau teises, vyras auto nupirko už 4 dienų, tai jeeetus kaip visur važiuot pati norėjau.

Patranka, aha gerus, o ką? Šlykštumas tai žinok, nerealus, tos spirulinos.

labas savaitgalinis. Saulė! 👍

Atsakyti

Nedirbu per 2 vietas seniai, per sunku man nuo 8 iki 22val dirbt. Ir poreikio nera. Zadu dirbti, noriu dirbti, man ten labai gera, galeciau but ir but :wub:

Aisku☺ Bet vis tiek per dvi vietas gausis tau dorbti beliau, jei zadi SPA dirbti.

 

Oj, vaziuoti ir as norejau. Taip norejau, kad viena variau, nesijausdama dar labai tvirtai😁 Budavo uzgesdavau kur prie svesoforo😃 Bet taip norejau, kad dzin budavo.

 

Saule pas jus? Pavydziu. Pas mus cepelinai.

As dar lovoj. Vyras kazka pusryciams gamina. Vaikai siauteja😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 04 vasario 2017 - 09:52

Blueta,kaip poveikis,ar jautėsi...man dukra dabar vėl papirko papildų,vienas iš jų spirulina,jis tabletėmis,bet matau ir powder yra...

Atsakyti