Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Terezza, o tu vairuoji UK?

Teises turiu. Bet nevairuoju. Aš gyvenu praktiškai centre. Ir pačiam centre dirbu. Mašina man čia visiškai nereikalinga.

Atsakyti

Skaiciau ir as tuos prisipazinimus, baisu ir skaityt....


Savaitgaliui tinginyste numatyta. Anas svtgalis buvo intensyvus, baliai-festivaliai, sventimai, tai noriu ramiai namie pabut.

 Darysiu susius ryt, susipirkau geros lasisos, spec.ryziu, lapu sukimui, vaikai nori kartu gamint, nu tai ok, terliosimes.

Pritariu. Dar baisiau buvo komentarus paskaicius, kaip kazkas pasake, kad nei vienas is musu nezinom kada musant vaika tas smugis gali but mirtinas. Debilai kazkokie, zodziu nera... Nors imk ir nusiusk IP tyrejams.

Mes lygiai taip. tinginyste bus auksciausiu lygiu.

Nom nom nom... Reiks vyra kalbint susiu vaziuot.

Laba,

dirbau dirbau, sutarti visa perrasiau ir kompas uzluzo ir viskas dingo... Pykstu ant saves ir kompo dabar :huh2:

Atsakyti

Teises turiu. Bet nevairuoju. Aš gyvenu praktiškai centre. Ir pačiam centre dirbu. Mašina man čia visiškai nereikalinga.

Daznai rasai "minu", tai galvoju paklausiu, ka tu mini :)

Atsakyti

Daznai rasai "minu", tai galvoju paklausiu, ka tu mini :)

Kojytėm minu. Gaz peškom2. Iki metro. :D​ 

Atsakyti

Pritariu. Dar baisiau buvo komentarus paskaicius, kaip kazkas pasake, kad nei vienas is musu nezinom kada musant vaika tas smugis gali but mirtinas. Debilai kazkokie, zodziu nera... Nors imk ir nusiusk IP tyrejams.

Nom nom nom... Reiks vyra kalbint susiu vaziuot.

dirbau dirbau, sutarti visa perrasiau ir kompas uzluzo ir viskas dingo... Pykstu ant saves ir kompo dabar :huh2:

Neskaitau niekad komentarų. Kažkada bandžiau, tai pagalvojau, kad sergantys žmones juos rašo.

mes bent kartą į savaitę einam valgyt, aš ir vaikai labai megstam, vyras nelabai. bet aš ir pati moku juos daryt. Senokai namie dariau, galvoju, pamokysiu vaikus. Neseniai sūnų išmokiau  koldūnus gamint. 😊

O tai kompas neišsaugojo atomatiškai?

Atsakyti

Blueta , lyg jau geriau , buna sviesesniu dienu , bet vistiek dar jegu mazai . Vakar labai blogai jauciausi , net sunku paciai suprast kas daros  :blink: . Tai jau net baisu pavargt , kad tokia baisi savijauta nebutu , tai su poguliais , kaip stikline...

Atsakyti

Blueta - aha, i Vilniu del to vaziuojam. Bet viskas gerai su sveikata☺ Sveikas kaip briedis😁

Mes nieko neveiksim savaitgali. Vaikai tik po ligos, tai nesinori kazkur eiti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 03 vasario 2017 - 20:50

Savaitgalis namie su mažiuku,visi kiti turi krūvas reikalų...

Atsakyti

Labas 

Sportas salej, sportas namie.... Nesvarbu. Svarbu - noras😂

https://m.facebook.c...20&id=536029919

Balsu juokiaus  :D 

Vakar maciau Kevalas ka kalbejo. Jis jau yra sakes, kokiu mastu vaikai musami taip, kad ligonines reik,  po ankstesniu ivykiu. Bet negirdi tie, kas privalo.

Savaitgali planai, kaip visada uzsiimsim spa irenginejimu, o vakare ryt gausiu sucika, ot bus dziaugsmo visai savaitei  :sokiai:  :clap: 

Atsakyti

Kėvalas su seniai apie tai šneka. Tik kad nepasiekia tos kalbos tų kur reik...

 

Rasyte,  nu ir gerai, ilsėkis, kol gali sau tai leist. Dabar TAS metas kai gali lepintis be jokių sąžinės priekaištų. Tai ir lepinkis.

 

katee, aš nenoriu lįst į dūšią. Paklausiau, nes užsiminei apie tuos tyrimus ir t.t.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 03 vasario 2017 - 21:53


Rasyte,  nu ir gerai, ilsėkis, kol gali sau tai leist. Dabar TAS metas kai gali lepintis be jokių sąžinės priekaištų. Tai ir lepinkis.

katee, aš nenoriu lįst į dūšią. Paklausiau, nes užsiminei apie tuos tyrimus ir t.t.

Tikrai, Rasytee, spesi dar prisibegioti. Jauciu, pagimdysi ir i darba leksi jau kita diena 😂

Viskas gerai👍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 03 vasario 2017 - 22:08

Attic - o tu dar dirbi salone? Lyg dirbai per dvi vietas, kiek pamenu. 

Kai isirengsi savo, pati dirbsi kosmetologe (jei turesit ten kosmetologijos paslaugu) ar visi samdytiniai bus?

Atsakyti