Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Laba ryta,

 

Mrs. man pirmi kaip tik labiau patiko... tokie jautrus del to good bye.

 

Vakar susitikimuose diena praleidau, isklausem instrukcijas del naujojo prezidento isakymo, ir zinios liudnos labai... Dabar blaskaus tarp pasirinkimo aplikuoti JAV pilietybei ir noro susikrauti lagaminus ir grizti atgal Europon, kol tos nesamones praeis. Antrasis kelias butu sunkesnis daugeliu atzvilgiu.

 

Geriu kava, svajoju apie croissant. :D

 

Katee, nu pas mus tas lazerio proceduras atlieka nepaisant metu laiko, nes nieko nepakeistu saules prasme :D :rolleyes: :P .

 

Del vaiku kokonu - taip sovietai nurodydavo vystyti, ir vel grizta ta mada (spec. antklodes, vadinasi magic blanket), nes sako, akd vaikas jauciasi saugiai, kaip gimdoj. Nesu bandzius :P

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 02 vasario 2017 - 16:26

katee - tikrai faktas, kad visokių žmonių yra visur, ir tikiu, kad taikančių tokį metodą yra ne tik UK. Bet man keista, kai žmogus va kažką Tau pasakoja ir sako, kad jau ten tai tikrai visi taip daro, niekas neprieina. Čia faktiškai būtų tas pats, kas aš dabar sakyčiau - šiandien ryte man kely pasitaikė trys debilai pėstieji ir du debilai dviratininkai. Tai vietoj to, kad pasakyčiau, jog dalis jų yra tokių, nu nelabai galvotų, aš sakyčiau, kad ot visi pėstieji ir visi dviratininkai kažkokie nenormalūs čia viso Dublino ir iš viso visos Airijos keliuose ir nafik juos visus, aš pati fainiausia  :D 

Kas įdomiausia - apie praktiką apskritai leisti vaikui išsiverkti nemažai skaičiau ir lietuviškų mamų istorijose apie vaikų isterijas pvz. parduotuvėje, kai leidžia nukristi vaikui ant žemės ir tiesiog išsibliauti parduotuvės vidury, nekreipiant dėmesio į tas visas isterijas. Bet suvokiu, kad nu toli gražu ne visos ir turbūt net ne dauguma mamų taip elgiasi..

Patranka - man abeji žodžiai gražūs labai, turbūt būtų sunku išsirinkti kažką pačiai, kuomet tokia svarbi ir jauki reikšmė..

Tigriau - tikiu, kad po pirmos gali užsikrėsti ir antros, penktos ar dešimtos noru  :) Nors aš galvojau, kad man taip nebus, bet jau kai prasidėjo sulig antra, tai jau eina sau, noriu dabar ir vėl, ir vėl, ir vėl  :D​ 

Atsakyti

8pm...

va tokia ji...tik brūkšnio pradžia man gražiau būtų jei būtų kaip kardiograma,paskui jau ta lygį linija,tiksliau "sidabro gija"...

 

[attachment=239468:089D6352-D7F1-47A3-89F3-88635A706BC6-2077-0000022799590DA2_tmp.png]

Atsakyti

Almost,sunku apsispręsti....dar galvoju,gal pačiai sugalvoti žodžius,o ne nukopijuoti..

Atsakyti

Almost,sunku apsispręsti....dar galvoju,gal pačiai sugalvoti žodžius,o ne nukopijuoti..

Man pačios sugalvota mintis visuomet ypatingesnė  :) Turbūt todėl nugaroj mano turima tatuiruotė iš visų turimų man - pati ypatingiausia. Ir kitos man itin reikšmingos, bet va ta, kurią Nuo - Iki išgimdžiau pati, yra pati pačiausia.. Pagalvok, neskubėk - manau tikrai gali sugalvoti ir kažką savo, Jūsų abiejų, kažką tokio labai artimo, svarbaus ir reikšmingo..

Atsakyti

Gal neatsibosiu...pasakysiu taip. Man tikrai buvo begalo miela girdėti jos LABAS,jos ta nuotaiką balse,kai pamatydavo mane ar telefonu,ir tas atsisveikinimas,kuris tikrai niekada niekam yra nemalonus,buvo begalo sunkus,aš jo visada bijojau...

Kai kalbėdavom,ji man kartodavo,kad aš jos gražuolis angelas,bet kai ji mirs ji niekada manes nepaliks,stebės mane nuo debesėlio ir saugos mano šeima,mane....tai va,dėl to tos abi ir užkliuvo man tatoo.

Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 02 02, 16:48)
<p>Gal neatsibosiu...pasakysiu taip. Man tikrai buvo begalo miela girdėti jos LABAS,jos ta nuotaiką balse,kai pamatydavo mane ar telefonu,ir tas atsisveikinimas,kuris tikrai niekada niekam yra nemalonus,buvo begalo sunkus,aš jo visada bijojau...</p><p>Kai kalbėdavom,ji man kartodavo,kad aš jos gražuolis angelas,bet kai ji mirs ji niekada manes nepaliks,stebės mane nuo debesėlio ir saugos mano šeima,mane....tai va,dėl to tos abi ir užkliuvo man tatoo.</p>

Patranka wub.gif

Man pirmoji frazė lyg per daug jautri, per smarkiai primena praradimą... Na, bet čia man.

Turint tavo meninę prigimtį - tik pati galvočiau frazę. Tu gi kuri apsakymus, noveles.... Na, kažką tokio... Įkeldavai, susiskaitydavo lengvai ir įdomiai ax.gif
Atsakyti

Fėja...nu baik tu,kokia ten ta mano kuryba🤐

Pagalvosiu..gal kas "atskris" į širdį...sapnavau ją kelis kartus,kaip ir šiąnakt,bet ką konkrečiai,negaliu pasakyti..tik žinau,jauciu kad tai mama aplankė mane sapne...aš labai pergyvenai pirmas savaites,kad nesapnuosiu,nors ir tikiu,kad dar susitiksim...

Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 02 02, 15:51)
..aš labai pergyvenai pirmas savaites,kad nesapnuosiu,nors ir tikiu,kad dar susitiksim...</p>


As dar nei karto nesapnavau savo angelelio... verysad.gif visi artimiausi zmones sapnavo, o as ne... verysad.gif
Atsakyti

Radau filmuka apie save. Ypac tas uzbonas kavos patiko :D

https://m.facebook.c...1518469825&fs=1

Atsakyti

Raganaite - tai ten nera ka pasakoti daug. Lazerio procedura. Reikia 4-6 kartu. Tarp ju menuo pertrauka. Ir viskas. Nebeauga plaukai. Bet plaukas turi buti tamsus, o oda sviesi, taa geresnis efektas.

Katee, labai mažai kam užtenka 4-6 kartų. Man reikėjo maždaug 30. Mano draugei dar daugiau.

Atsakyti

Katee, labai mažai kam užtenka 4-6 kartų. Man reikėjo maždaug 30. Mano draugei dar daugiau.

Nu na fik😮 Pirma karta girdziu, kad tiek daug. Max 10 esu girdejus. Tau su Aleksandrito lazeriu salino? Tai 30 men bandei atsikratyti plauku? Nes kas 4-6sav gi daroma procedura.

Atsakyti