Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(katee @ 2017 02 02, 14:52)
<p>Taip ir paklausiu tada, kodel melavo biggrin.gif</p>

Duok į akį biggrin.gif
Papildyta:
Kad reikia ignoruoti vaikų ožius,tai tikrai žinau ir pati praktikuoju kartais biggrin.gif bet apie kūdikius tokių čiūdų negirdėjus...nes kūdikis tiesiog neturi ožiukų ir verksmais parodo kad jam kažkas ne taip.Ar tai alkanas ar tai pilvukas skauda,o gal jam šalta arba per karšta....o gal tiesiog nori prisiglausti arčiau mamos širdies❤
Kai pagimdžiau mažių,tai midwife liepė net arčiau savo lovos prisistumti mažojo lovytę ir jokiu būdu nerekomendavo grūsti į atskirą kambarį,nes tiesiog nesaugu....kaip ir nesaugu su kūdikiu miegoti vienoje lovoje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 02 vasario 2017 - 14:18

Na ir gerai, jei UK mazai tokiu, kurie tai praktikuoja. Ne kaip JAV. Bet kad tokiu yra - faktas. Nes nestukiu temoje buvo mamu is UK, kurios ta praktikavo.

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 02 02, 15:23)
<p>Na ir gerai, jei UK mazai tokiu, kurie tai praktikuoja. Ne kaip JAV. Bet kad tokiu yra - faktas. Nes nestukiu temoje buvo mamu is UK, kurios ta praktikavo.</p><p></p>

Na matai...žmonių yra visokių ir visur....
Yra kur praktikuoja ir smurta šeimoje....
Čia jau ne UK ir ne JAV,čia jau tiesiog atskiros personos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 02 vasario 2017 - 14:36
Labas...

Patranka... man antra fraze irgi labiau... as irgi rezgiu plana del tattoo... jau zinau ko noriu ir kur noriu, tik belieka su meistru susitikti ir aptarti detales... tai butu mano pirmoji tatuiruote...

Mano gera drauge taip augino pirmaji kudiki... miegojo tam paciam kambary, bet pvz pavalgius vakare palikdavo viena kambaryje, ijungdavo kamera, kad matytu ja ir iseidavo... jei verkdavo ar niurzgedavo neidavo niekad... leisdavo verkti pavyzdziui, kad ir 15 min ar net ilgiau...
Atsakyti

Sveikos,

katee papasakok placiau apie plauku salinima, cia su lazeriu darysiesi? nuo koku vietu ir kaip viskas daroma, labai domina :)

Patranka, net susigraudinau perskaicius antra fraze, labai labai :wub: :wub: bet ir pirma isigilinus labai prasminga

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 02 vasario 2017 - 15:21

Raganaite..man pirma labiau..turiu dar vieną tekslą,bet jis ilgesnis ir ant rankos gal per ilgas...

Tigriuss,😉

Atsakyti

Na matai...žmonių yra visokių ir visur.... Yra kur praktikuoja ir smurta šeimoje.... Čia jau ne UK ir ne JAV,čia jau tiesiog atskiros personos mirksiukas.gif
Nu vatvta armenu seima, pvz, pirma dukra Maskvoje iprastai augino, o antra UK kitaip. Todel sakyti, kad tai tiesiog tokie zmones neiseina. Kai pasakojo apie antros dukros gimima ir laikyma kitame kambary butent ir pradejo fraze "o Anglijoje taip kai yra... ten niekas neziuri verkia-neverkia...Paguldo i kita kambari ir psio..." Tai reiskia, ten atvaziavus, kazkas pasake ar mate, kaip kazkas augino. Nzn.

Dar prisiminiau savo kaimyne. Kai mazi mano dvyniai dar buvo ji man pasakojo istorija. Jos drauge UK gyvena. Ir ji suvystydavo savo mazyle tvirtai, kaip i kokona (taip ir sake, ta zodi puikiai prisimenu) ir palikdavo viena kambary. Isjungdavo sviesa. Mazoji tiek zyze ir muistesi tuose vystyklose, kol pavargdavo ir atsijungdavo pati. 

Nu rimtai. Ne viena atveji girdejau ir neissigalvoju. Reiskia, sutapimas. 

 

Raganaite - tai ten nera ka pasakoti daug. Lazerio procedura. Reikia 4-6 kartu. Tarp ju menuo pertrauka. Ir viskas. Nebeauga plaukai. Bet plaukas turi buti tamsus, o oda sviesi, taa geresnis efektas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 vasario 2017 - 15:50

Aš vystydavau i kokoną savo pirmagimį,ir tikrai jis ramiau ir ilgiau miegodavo..

Atsakyti

Aš vystydavau i kokoną savo pirmagimį,ir tikrai jis ramiau ir ilgiau miegodavo..

As dvynius irgi vystydavau. Nes jie rankom save pazadindavo. Tik skirtumas tas, kad ir as ir tu prieidavom, jei vaikas verkdavo.

Atsakyti

Raganaite - as nesu dar bandzius tos plauku salinimo proceduros. Bluetai tai pasiteisino. Noriu ir as tos augmenijos atsikratyti.

Atsakyti

Mano mazoji ir tiek duodavosi , niekaip neuzmigdavo , kol nepaimdavau ant ranku ir prisiglaudus neleisdavau duotis rankom . Ir dabar ji miega isisukus i kaldras , reik jai to mazo guolio 😊

Atsakyti

Naujagimis..

 

[attachment=239467:FCC932C9-43B4-4935-BB4C-71F9202AAC39-2231-000002A77F575D1B_tmp.png]

Atsakyti