Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

8pm - kraupu del to vaiko😦

Bet tai kaip galima issimiegoti, jei kitam kambary vaikas verkia? Nera sansu man, nes abai jautriai miegu😯

Rasytee - taip, reikia reikia panesioti po valgio vaika, bet mano budavo atpildavo vis tiek netiketai. 

Anila - gal JAV ir labiau praktikuoja sita dalyka. Bet kad ir UK neretai, tai tikrai. 

Labas rytas.

Varau siandien i kankinimasi. Kapiliarus salinsiu😲

Atsakyti

Labas rytas...

Anila,nėra ką rodyt labai,tik galvoju ar žodžius You were my favorite hello

                                                                           And my hardest goodbye 

ar,I was her angel

    Now she's mine

   

Nu šnd perklausiau savo pažystamų,nes daug yra su mažyliais,kaip čia jos vadovaujasi tom rekomendacijom..Nors jeigu gerai pagalvoju,kaip jau metai virš rekia kaimynų vaikas,tai ji naudoja,babaika,o va anglų pusėje,negirdėjau per 9 mėn rekiančio mažylio...

Atsakyti

Katee,oi kokia nesmagi laukia procedūra,aš tik mažytį ant nosies naikinau,man taip skaudėjo,o jei didesnis plotas,tai oi,net baisu pagalvot...

Atsakyti
Patranka, treti zodziai wub.gif wub.gif wub.gif Ir ilgesys, ir pozityvas...
Atsakyti

Fėja,norėjai pasakyt antri?,nes čia tik du.

Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 02 02, 12:08)
<p>Fėja,norėjai pasakyt antri?,nes čia tik du.</p>

Taip taip smile.gif
Atsakyti

Grizau. Tik susibiesinau, sumokejus uz konsultacija 😄Zodziu, stambesni kapiliarai pas mane vos du. Kiti labai smulkus. Ju lazeris ju nepaims. Bendram skruostu raudonumui nuimti labau tiktu impulsine sviesa. Ko man labiausiai ir reikia. O jie neturi tos impulsines sviesos. Del plauku salinimo patare pradeti rudeni, nes dabar geguzes men man tik 4-tas kartas gautusi. Ir dar menesi saules saugotis reikes po to. Tad iki pat birzelio. Bet geguze jau buna ir prie juros nuvarom. Ir dar neaisku ar 4-iu proceduru man uzteks. O pertrauka vasara daryti nesamone. Zodziu, kazkaip....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 vasario 2017 - 12:44
Labas rytas 4u.gif

Lyja☔

Po mokyklos su dviem draugytėm nuėjom į kavinukę papusryčiauti ir kavos.
Dar užbėgau iki miesto,nusipirkau ko reikėjo ir namo.
Reiks ruoštis į darbą.
Nuotaikos visai neturiu....
Oras mane veikia juodai!

PATRANKA,antri wub.gif

Tokios metodikos,kaip kad vaikas klykia nu ir tegul klykia čia tikrai nėra.Ir pačios midwifes siūlo kūdikius iki 6 mėnesiu laikyti arčiau savęs smile.gif O nuo 6 mėnesių laisvai į savo kambarį.
Pagimdžiau čia abu vaikus ir auga jie čia...tai tikrai metodikas anglų žinau...
Atsakyti

Anila...aš ir jau su keliom perkalbėjau,sakė nieko panašau,o viena kaip ir tu sakė,kad nuo 6-o men rekomendavo atskirai guldyti..

Pasidariau guliašą,nubėgau iki pardės,pradėjo lyti...eisiu patinginiauti,rankos nekyla daugiau ką daryti..

Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 02 02, 14:33)
<p>Anila...aš ir jau su keliom perkalbėjau,sakė nieko panašau,o viena kaip ir tu sakė,kad nuo 6-o men rekomendavo atskirai guldyti..</p><p></p><p>Pasidariau guliašą,nubėgau iki pardės,pradėjo lyti...eisiu patinginiauti,rankos nekyla daugiau ką daryti..</p>

Aš visiškai esu tuom tikra ir jokių abejonių net neturiu...

Einu į dušą.
Atsakyti

Taip ir paklausiu tada, kodel melavo :D

Atsakyti

Taip ir paklausiu tada, kodel melavo :D

katee- gal Tau ir nemelavo, tiesiog daŽnai žmonės linkę kelis savo aplinkoje esančius ir naudojančius vienokią ar kitokią praktiką vadinti labai skambiai "visais". Ir tada jau VISI taip daro, VISIEMS taip priimta ir pan  :) 

Aš šiaip irgi čia bent nesu girdėjus apie tokios praktikos taikymą..

Atsakyti