Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nu tai apie si atveji kalbant, kol kas tikrai nematau, del ko reiketu aukletoja kaltinti/itarti nekompetencija irnpan.

 

 

Katee,tu nematai reikalo,aš matau...  
 

Nu va, tavo zodziai.

Kai parasiau, kad nematau kuo kaltinti aukletoja (siuo atveju). Tai ir paklausiau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 vasario 2017 - 14:03

...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 vasario 2017 - 14:01
QUOTE(katee @ 2017 02 01, 12:50)
<p>Dae Pavel Volia juokavo, kad anksciau nebuvo jokiu lavinamuju zaislu, kurie lavintu vaiko smulkiaja motorika. Anksciau buvo vienas zaislas motorikai lavinti -  PISIUN (liet. pimpalas)😂 Ir augo tas zaislas kartu su vaiku😃</p>

Oj, juokiaus biggrin.gif

Mrs, visi masturbuojasi. Normalu.
Atsakyti

Kas apie pyragus,kas apie...

Atsakyti

Katee,tu nematai reikalo,aš matau...

 et kad aplinkui pilna abėjingų žmonių,tai faktas..

Vienas dalykas yra abejingumas, o kitas - perdėtas įtarumas. Nesveika nei viena, nei kita.

Atsakyti

Kas apie pyragus,kas apie...

 Nu tai paaiskink normaliai, ka turejai omeny sakydama, kad "matai kuo" ir viskas. 

Atsakyti

Anila , 

klausei del varzybu , tai maniskio komanda laimejo , kolkas si sezona be praleimejimu , bet priesininkai vis stipresni tai bus dar cia "reikalu" 

Atsakyti

Vienas dalykas yra abejingumas, o kitas - perdėtas įtarumas. Nesveika nei viena, nei kita.
Todel ir sunku tom aukletojom. Viena mama itarines, kita iskolios uz nieka,  trecia apkaltins abejingumu ir t.t. Ir pabandyk islaviruoti, kai zmones ivairus.  As rubinej girdziu ir pamatau visko. Pvz. Viena mama (as ja pazistu nors ir nelabai artimai) atejo pasiimti vaika. Batai vaiko murzini. Nes per pietus lauke vaikai buvo. O pas mus darzo kieme buna purvo, kai dregna lauke. Mama klausia: Tai kaip jus taip vaikstot tam lauke, kad tokie batai? Aukletoja: Nu tai purvas pas mus kieme. Mama: Nu nzn, as kai vaikstau su juo lauke, jis su tokiais batai nepareina namo😮 Tada jau as sakau: Tu vaikstai su vienu, i aukletoja su auklyte turi 19 vaiku. Be to kieme purvas (cia ne aukletoju beda). Mama sako: Nu tai tada tegul valo tuos batus, kai grista is lauko. Nes kaip as sunjuo dabar eisiu😈 Pasiutau. Sakau: Ir kaip tu ta isivaizduoji? Grizta 19vaiku is kiemo, cia nurengti, sudeti rubus (vaikai +/-3metu), cia jau pietaut is karto seda, t.y. padengti stala ir t.t. O cia batu (jei po viena skaiciuoti) 38vnt. Ir aukletojos eina plauti tuos batus? Normaliai?

Va, prasau, mamos pretenzija is lempos. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 vasario 2017 - 17:09

Praeitais metais skaiciau kazkur, kad Norvegijoj, berods, vyras maudesi su savo mazamete dukra baseine, nu ir pagloste ja. Apkaltino ji pedofilija. Nzn kuom ten baigesi. Jie nori, kad vaikai kaip robotai augtu. Nes UK pvz priimtina kudiki i atskira kambari guldyti ir gali jis nakti rekti kiek panorejes. Motina neprieis.

Vat ir glostyti tevas savo dukros negali, nes pedofilija bus apkaltintas. Zodziu, baisu. 

 

Ai, as dar itariau paziureciau kaip ten ir pagloste... Tie tevai iprastai puse tiesos nuslepia.

Del UK, ir JAV vaikas iskart i kita miegama guldomas. Del rekimo, tai cia metodas vadinasi "cry it out". Siulomas mano dukros pediatro buvo daug kartu, bet atsisakiau. Skaiciau nemazai literaturos ta tema, vaikui didziulis stresas, net jei jie nustojka verkti tomis naktimis. Plius atseit smegenys kitaip vystosi, vaikas nesaugus jauciasi.

 

Europa isprotejo.

 

Ir JAV ta taisykle, kad nuo 3 metuku vaikas darzelyje vienas nueitu, ir vienas susitvarkytu. As tai ne karto jokios bedos su saviske neturejau (murzinu triusiku nesu pasiemus irgi :D), tad man kazkaip net minties to kritikuot nebuvo.

 

Sveikos,

 

einu kavos. Pas mus tai tikrai pasaulis isprotejo0, taip ir svajoju, kad apkalta naujajam prezidentui pradetu.

 

 

 

 

Atsakyti

Rasytee - nu smagu del sunaus☺

Atsakyti

Ai, as dar itariau paziureciau kaip ten ir pagloste... Tie tevai iprastai puse tiesos nuslepia. Del UK, ir JAV vaikas iskart i kita miegama guldomas. Del rekimo, tai cia metodas vadinasi "cry it out". Siulomas mano dukros pediatro buvo daug kartu, bet atsisakiau. Skaiciau nemazai literaturos ta tema, vaikui didziulis stresas, net jei jie nustojka verkti tomis naktimis. Plius atseit smegenys kitaip vystosi, vaikas nesaugus jauciasi. Ir JAV ta taisykle, kad nuo 3 metuku vaikas darzelyje vienas nueitu, ir vienas susitvarkytu. As tai ne karto jokios bedos su saviske neturejau (murzinu triusiku nesu pasiemus irgi :D), tad man kazkaip net minties to kritikuot nebuvo. Sveikos, einu kavos. Pas mus tai tikrai pasaulis isprotejo0, taip ir svajoju, kad apkalta naujajam prezidentui pradetu.
Virs musu gyvena armenu seima. Jie kelis metus UK gyveno. Pirma dukryte gime Maskvoje. Auginta iprastai. Veliau jie persikrauste i UK. Ten gime antra dukra. Tai UK pediatru patarimu ji taip ir dare - gulde vaika atskirai. Taip tesesi 5 menesius. Dabar ji man pasakojo, kad dukra siek tiek paaugus buvo visai kitokia, nei pirmoji. Pasakojo, kad kai atsiguldavo salia jos, glostydavo ja, kol uzmigs, ji ja atstumdavo, patraukdavo jos rankas nuo savea ir sakydavo "eik". Ir aplamai nemego apsikabinimu ir pan. Reikejo laiko, kad vaikas persilauztu. Ir negreitai tas ivyko.  Sakau, robotus augina, blyn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 vasario 2017 - 17:23

Virs musu gyvena armenu seima. Jie kelis metus UK gyveno. Pirma dukryte gime Maskvoje. Auginta iprastai. Veliau jie persikrauste i UK. Ten gime antra dukra. Tai UK pediatru patarimu ji taip ir dare - gulde vaika atskirai. Taip tesesi 5 menesius. Dabar ji man pasakojo, kad dukra siek tiek paaugus buvo visai kitokia, nei pirmoji. Pasakojo, kad kai atsiguldavo salia jos, glostydavo ja, kol uzmigs, ji ja atstumdavo, patraukdavo jos rankas nuo savea ir sakydavo "eik". Ir aplamai nemego apsikabinimu ir pan. Reikejo laiko, kad vaikas persilauztu. Ir negreitai tas ivyko.  Sakau, robotus augina, blyn.

 

Idomu. Nes mano ispudziai apie kelis draugiu, kurios taike si metoda, vaikus yra lygiai tokie pat. Jos visad man pakomentuoja, kaip mano dukra itin meili, mane apsikabina, atlekia, pabuciuoja, o stai ju - asmenybes, kuriu nepaliesi ir jos pacios to svelnumo nenori... Kazkaip maniau, gal cia asmenybes tipas ir tiek... Idomu kazi kaip yra.

Atsakyti