Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

ATTIC,kaip yr taip ir sakau😎Ledas figūra👌 nei atimsi,nei pridėsi😊


Tikiuos KATES kleckas atsikels ryt sveikutėlis❤🎈👌

Vakaroju su arbata.Play-Doh su mažu žaidėm.Reiks miegui jau ruošt.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 01 31, 22:05)
<p>Užstebėjau temą,pasakykit man esančios Lietuvoje ar tikrai taip...atseit,auklytės ir auklėtojos,negali vaiko prausti,nes bus liečiami lytiniai organai,ir neprivalo išpurtyti ar skalauti vaiko prikakotų kelnaičių,nes neleidzia higiena,tokiu atvėju visa"dovana" yra padedama i vaiko spjntutę,tėveliams...tikrai?!</p><p></p><p></p>

Dar tikių bajerių negirdėjau

Katees šaunuoliui-mamos miego saugotojui sveikatos!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 31 sausio 2017 - 21:12
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 01 31, 22:05)
<p>Užstebėjau temą,pasakykit man esančios Lietuvoje ar tikrai taip...atseit,auklytės ir auklėtojos,negali vaiko prausti,nes bus liečiami lytiniai organai,ir neprivalo išpurtyti ar skalauti vaiko prikakotų kelnaičių,nes neleidzia higiena,tokiu atvėju visa"dovana" yra padedama i vaiko spjntutę,tėveliams...tikrai?!</p><p></p><p></p>

blink.gif Niek nežinau.....
Atsakyti

Mrs - visiska tiesa!

Jau 3 metai kaip sis istatymas yra. Pamenu, kaip per susirinkima apie tai pranese pirma larta. Ale ES istatymas toks. Dar tevai klause, o gal ES ives istatyma, kad aplamai vaikai darze kakoti negali?

Zodziu, pagal ta istatyma, vaikas turi pats nusivalyti po didelio reikalo. Nesvarbu, kad ismaliavoja per visa uzpakali, bet pats! Marazmas ir debilizmas.

Be abejo, reikia mokinti vaika valyti paciam. Bet ar 3-ju metu vaikas taip gerai jau nusivalys? Berniukai tai berniukai. O kaip mergaites? Bakterijos visokios ir pan. Kosmaras.

Bet manau, kad cia nuo aukletoju zmogiskumo priklauso daug kas. Viena plos katuciu, kad pagaliau pagaliau jai to nereikes daryti ir su ramia duse uzdes tam vaikui triusikus. O kita pavalys, nes nu kaip gi...

Mano vaikas nei karto nera grizes su murzinais triusikelias. Manau, kad padeda nusivalyti. Bet..... "Turta"  ivyniota i maiseli kartu su triusikelais padeta i spontele buvau radus 😃 Nei as skalbiau tu triusiku nei ka. Ismeciau ir tiek. Bet buvo taip viena vieninteli karta, praeitais metais. Nespejo vaikas i WC. Tiesiog netycia jam taip gavosi viena karta.

Atsakyti

gaily - dekui☺

Sakiau, sportininke augini😃

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 01 31, 22:32)
<p>gaily - dekui☺</p><p></p><p>Sakiau, sportininke augini😃</p>


biggrin.gif reik skiepyt gerus įpročius nuo mažens smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 01 31, 20:18)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="71405628" data-time="1485886389"><div><p>As meldziuosi kartais. Tai labiau, kaip apsiraminimo forma gal, nzn...

Anila, laukiu pazymėjimo. Jis gaminamas, tikiuosi kita savaite gauti. O dabar lomkės vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O kam melstis, jei netiki? 😮 Juk maldoje Dievo vardas minimas. Keista.</p><p></p><p>As maldu nemoku. Ir taip pat manau, kad nebutina moketi. Galima savais zodziais ar net mintimis dekoti/prasyti ir pan.</p>


Savais žodžiais labiausiai mėgstu.
Keista-nekeista, bet taip yra. Nusiraminti padeda. Nors dabar daugiau kvėpavimą naudoti.

QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 01 31, 21:05)
<p>Užstebėjau temą,pasakykit man esančios Lietuvoje ar tikrai taip...atseit,auklytės ir auklėtojos,negali vaiko prausti,nes bus liečiami lytiniai organai,ir neprivalo išpurtyti ar skalauti vaiko prikakotų kelnaičių,nes neleidzia higiena,tokiu atvėju visa"dovana" yra padedama i vaiko spjntutę,tėveliams...tikrai?!</p><p></p><p></p>

Dirbu metai virš.
Vaikus (trydos atveju) visuomet prausiam. Yra pusvonė, ja naudojamės. Penktadienį kaip tik vienam bėda atsitiko.....

Niekada su visu turiniu nededu spintutėn, bet neskalbiu. Auklytė tai skalbia. Ir kita auklėtoja skalbia. Kai nutinka bėdelė ir taip darbelio uztenka, dėl to aš neskalbiu. Turi gi visi skalbiankes.... Bet kad dėti su visa krūva... Taigi rūbinė prasmirstų
unsure.gif
Atsakyti

Feja - bet maldos metu kreipiesi i kazka juk (dekoji, prasai ir pan)? I ka? 

Nes malda juk ir yra kreipimasis, o ne siaip sau "bred sumašedšego".

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 31 sausio 2017 - 22:15

Rubinej nesmirdejo. Gerai suvyniojo😂 I kelis maisus. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 31 sausio 2017 - 22:14
Nusipirkau bilietą https://tickets.pays...is-pajuriu-2017

Su būreliu moterų iš sporto, nusprendėm pabandyti smile.gif 25 km ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 31 sausio 2017 - 22:32

Nu nesugalvociau skaityti/sakyti malda (ta pacia, kur maldu knygoje), bet nesikreipti i Dieva. 
Bet kai meldies savais zodziais, o ne malda is maldaknyges su kreipiniais, tai gali dekot tiesiog apskritai kazkam, kuo tiki. Nebutinai tas kazkas turi tureti varda.. Yra zmoniu, kurie tiesiog tiki kazkuo ir tai jiems padeda judet pirmyn :) Nebutinai yra tik tikejimas i butent Dieva arba netikejimas

 

As pvz. Tikiu, kad mane a.a. Seneliai saugo is virsaus. Tai kai buna prastai arba kaip tik labai gerai - paprasau ar padekoju jiems. Tai tikiu, bet nebutinai i butent Dievo varda, jo israiska :)

 

nors aisku tikejimas - sunki tema diskusijoms, nes kiekvienas turi savo nusiteikima ir mintis tuo klausimu..

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost.: 31 sausio 2017 - 22:47
QUOTE(Fėja* @ 2017 01 31, 23:30)
Nusipirkau bilietą https://tickets.pays...is-pajuriu-2017

Su būreliu moterų iš sporto,  nusprendėm pabandyti smile.gif 25 km ax.gif

Norėčiau ir aš prasieit smile.gif))
Atsakyti