Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Koki kosmara futbolo komandai teko isgyventi unsure.gif
http://romashka-smil...hapekoense.html
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2016 12 02, 03:34)
Sudžius tas pyragas, kam taip ilgai laikyt  biggrin.gif


Nesudzius... ryt bus suvalgytas... biggrin.gif

Labas...
Atsakyti

Labas rytas,

Vyresnioji perėmė estafetę, visą naktį pravėmė, dabar miega, karščiuoja  :unsure:  

gaily - pabandyk tu pirma, tada aš bandysiu  :D 

Fėja, pamiršau pasveikinti, išlaikysi ir važiavimą, nepergyvenk  :4u: 

tigriau, kiek kg numetei jau? :4u: 

Atsakyti

Labas rytas, damačkos  :4u:

 

Rasytee - aš irgi manau, kad tos suvalgomos, suvartojamos dovanos tikrai bus geriausias reikalas. Ir, aišku, kaip darbuotojams, tai manau va kaip Blueta rašė, administracijai po vokelį duoda. Nu suk nesukęs - pinigėlius dovanai visi mėgsta  :rolleyes:  :D

 

Tigriau - kapok tą tortą ir baigtas kriukis  :D

 

kalbėjot apie tuos antakius, tai aš pritariu irgi tai minčiai, kad gerai atlikto darbo nu neatskirsi iš toli, nebent tikrai visiškai natūralistas esi ir bet kokį pakeitimą, net ir makiažą, pastebėsi  :) bet gerai atliktas darbas džiugina to darbo turėtoją, atlikėją ir aplinkinių tikrai negąsdina  :)

Tiesa, aš irgi čia jūsų įkvėpta pradėjau plaukais daugiau rūpintis. Tai pastebiu, kad vis mažiau man veliasi, tokie minkštesni kažkokie, švelnesni, lengviau pasirūpinti jais, neblogai auga. Tik aš neperku priemonių rekomenduotų čia - naudoju savo. Pagaliau naudoju, o ne tik turiu  :D  :D

 

 

Mūsų dovanos jau beveik supirktos, reikės dar kelias užsakyti gal šiandien internetu, kad spėtų atvykti laiku. Paskui paieškosiu idėjų gal Pinterest'e dėl pakavimo - nenoriu pirkti tų visokių standartinių spalvotų dovanų popierių, kur parduotuvėse yra.. Noriu kažko įdomiau šįmet  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost.: 02 gruodžio 2016 - 10:59
Aciu aciu, merginos 4u.gif

Drugeli, nu tai vakar mokyklinis vaziavimo buvo. Siaip toks tarsi Regitros imitacinis egzas. Gera patirtis. smile.gif

Man plaukai irgi krenta, bet ai... Daug yra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 12 02, 08:41)
<strong>tigriau</strong>, kiek kg numetei jau? 4u.gif </p>



8 kg... ax.gif

QUOTE(Almost. @ 2016 12 02, 08:59)
<p>Tigriau - kapok tą tortą ir baigtas kriukis  biggrin.gif</p>


Nea... ugdau valia... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2016 12 02, 12:42)
8 kg...  ax.gif
Nea... ugdau valia...  biggrin.gif

Teisingai. Napasiduok provokacijoms biggrin.gif


Skaitet? Pasaka, o ne kelione wub.gif
http://www.15min.lt/...lese-3-719926#_
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 gruodžio 2016 - 11:55

Aciu uz patarimus ! Bandysiu kazka sukonstruot  :rolleyes: del administracijos tai taip kalba kita . Dovanas jiem jau turim

Atsakyti
Aš gi sau išsikėliau Advento iššūkį iki Kalėdų nevalgyt saldumynų bigsmile.gif

Drugeli, ok! Pirma reakcija buvo - 30€ už antakius?! Nee.. Bet paskui pasižiūrėjau, nu jei ilgai išsilaiko, tai faina.. Ar kas kelias savaites mokėt po 7-10, ar kartą per mėnesį ar 1,5 mėn 30.. Tas pats išeina.
Dukrai 4u.gif

Fėja, nu ne iš pirmo karto, tai gal iš penkto, o jei ne, iš dešimto tikrao išlaikysi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 02 gruodžio 2016 - 12:28

As pradejau pati dazytis antakius , daug naturaliau pasidarau  :rolleyes: . Seniau atrode tai misija neimanoma , bet drauge pamokino  :angel2: 

Atsakyti

Aš irgi antakius nusidažau jei reikia. Bet jei reik ir papešiot/paformuot, tai tada kosmetologė sutvarko.

Katee, nors patarimo neklausei, bet aš sakyč, tu nemaišyk dviejų priemonių. Ypač, kurios va tokios, gydymui skirtos. Nes kartais, gali gaut atvirkštinį rezultatą dėl skirtingų veikliųjų medžiagų.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2016 12 02, 16:44)
Aš irgi antakius nusidažau jei reikia. Bet jei reik ir papešiot/paformuot, tai tada kosmetologė sutvarko.

Katee, nors patarimo neklausei, bet aš sakyč, tu nemaišyk dviejų priemonių. Ypač, kurios va tokios, gydymui skirtos. Nes kartais, gali gaut atvirkštinį rezultatą dėl skirtingų veikliųjų medžiagų.

Na, reik taves paklausyt. Nes blogai nepatari. Pabaigsiu savo, tada prie to aliejaus pereisiu.
Atsakyti