Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee , jau didelis vaikas ! Saunuolis 

Gaily , o kaip tavo sportininke atlaike ?

apie religija ir politika stengiuos nediskutuoti 😉

Atsakyti

apie religija ir politika stengiuos nediskutuoti 😉

 

dar apie vaiku auklejima :D :rolleyes: gal LT ir nelabai, bet cia tai tokiu patarimu sulaukiu, kad vaje vaje.. :blink:

 

Sveikos.

 

galva antra diena is eiles skauda.

 

Katee, vaikas - saunuolis :4u: linkiu pasveikti.

Atsakyti
Labuka😉

Pati saves kazkada klausiau ir bandziau issiaiskinti ar tikiu....bet taip ir nesuprantau☺turbut,kad nelabai...
Tikiu,kad kazkas TEN yra...tikiu,kad pasaulis nesibaigia tik su mumis,bet i baznycia einu lb lb lb retai...Nu labai retai....mano net vaikai ne krikstyti...net nezinau.Sunku suprasti man save siuo klausimu,PATRANKIUK.🎈

Iseiginiauju 😎tai kuiciaus virtuvei😂dariau zemaiciu blynus.Nu i nafik kiek darbo😂bet gavos👌👍

ATTIC,atrodai wow!Kito zodzio neparinksiu.Net nebenoriu savo Oreo sausainio prie arbatos blink.gif biggrin.gif

RASYT,kas kase laimejo?

FEJA,tai ar jau skraidai su masiniuku?😉

KATE,tikiuos tavo grazuoliukas nesusirks❤ 4u.gif

Atsakyti

Raganaite..šiaip užklausiau,smalsumo vedama..įdomu į ką žmogus kreipiasi kiap jam sunku,kam dėkoja už sėkmę..kokiomis dogmomis remiasi gyvenime...aš asmeniškai tikiu,nors i bažnyčią irgi nelakstau kiekvieną savaitgalį,taip namie yra kelios ikonos,tikiu šventinto vandeniu galia ir t.t...kai sunku man,man padeda malda,malda ne tik kaip prašymas o savaanalizė...

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 01 31, 18:29)
<p>Katee , jau didelis vaikas ! Saunuolis </p><p></p><p>Gaily , o kaip tavo sportininke atlaike ?</p><p></p><p>apie religija ir politika stengiuos nediskutuoti 😉</p>

Labai patiko, lankysim smile.gif kartą per savaitę vyksta, grupė 0,6-1,5 m mažiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 31 sausio 2017 - 19:44
As meldziuosi kartais. Tai labiau, kaip apsiraminimo forma gal, nzn...

Anila, laukiu pazymėjimo. Jis gaminamas, tikiuosi kita savaite gauti. O dabar lomkės biggrin.gif
Atsakyti

Labas vakaras, damutes.

Siunciu baliona karstom galvytem, kad ryt jau butu sveiki  :4u: 

Pas mus darbe kokia 40% iskrite, tai del to sestadieni reik keliaut padet projektus baigt. 

Anila, kai sovei cia  :D  nieko cia as ne vau, as sau tai tokia keista atrodau, nes 52kg nelabai kada sveriau, tai man tie +4,5kg idomiai jauciasi. Bet as juk labai norejau uzpakali turet. Tai va ir uzauginau. Duok man ta oreo. Gali ir visa pakeli  :D 

Mrs., kazkada cia kalbejom ta tema, as tikiu aukstesne jega, kas tai bebutu. I baznycia netikiu.

Savaitgali pasiimsiu drauges shi-tsu suniuka savaitei paziuret, nes lekia slidinet. Kaip laukiu sio svecio namie  :yahoo:  

Atsakyti

As meldziuosi kartais. Tai labiau, kaip apsiraminimo forma gal, nzn...

Anila, laukiu pazymėjimo. Jis gaminamas, tikiuosi kita savaite gauti. O dabar lomkės biggrin.gif

O kam melstis, jei netiki? 😮 Juk maldoje Dievo vardas minimas. Keista.

As maldu nemoku. Ir taip pat manau, kad nebutina moketi. Galima savais zodziais ar net mintimis dekoti/prasyti ir pan.

Atsakyti

O kam melstis, jei netiki? 😮 Juk maldoje Dievo vardas minimas. Keista.

As maldu nemoku. Ir taip pat manau, kad nebutina moketi. Galima savais zodziais ar net mintimis dekoti/prasyti ir pan.

Jeigu maldoje nesikreipi i Dieva, tai ir nebus minimas jo vardas :)

Atsakyti

Jeigu maldoje nesikreipi i Dieva, tai ir nebus minimas jo vardas :)

Nu nesugalvociau skaityti/sakyti malda (ta pacia, kur maldu knygoje), bet nesikreipti i Dieva. 

Atsakyti

8pm, Anila - dekui☺

Uzmigo jau mazylis su 38,6C. Daviau vaistu ir atsijunge. Nu nieko, praeis.

Bernai tai kosuliu atsipirko. Nors daugiau nei puse klases serga. Nei pirmoj, nei 2-oj klasej dar nesirgom. 3×tfu.

Atsakyti

Užstebėjau temą,pasakykit man esančios Lietuvoje ar tikrai taip...atseit,auklytės ir auklėtojos,negali vaiko prausti,nes bus liečiami lytiniai organai,ir neprivalo išpurtyti ar skalauti vaiko prikakotų kelnaičių,nes neleidzia higiena,tokiu atvėju visa"dovana" yra padedama i vaiko spjntutę,tėveliams...tikrai?!

Atsakyti