Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas...

Ir patinka ir nepatinka man tas Londonas,man tas pats...man svarbiau kokie žmonės mane supa,kokiuose namuose gyvenu...

http://www.lrt.lt/me.../irasas/157173/

Atsakyti

Kur prasapot? Lyg ne savaitgalis😕

 

Laba.

Kleckas nuo vakar su temperatura, blyn. Bet linksmas.

 

P.S. Laidos siandien ta 4-meti berniuka. Motyna atsisake dalyvauti laiduotuvese😟

Atsakyti

Turiu tokį klausimą,jis nekorektiškas gal kam nors pasirodys,bet užklausiu,ar tikite Dievu?

Atsakyti

Kur prasapot? Lyg ne savaitgalis😕

Kleckas nuo vakar su temperatura, blyn. Bet linksmas.

Dirbam  :) 

Sveikatos jam!  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos, mano mazajam irgi taip temperatura, bet linksmas zaidzia.

Patranka, taip, as tikiu i Dieva, kokiu minciu turi, kad tokie klausimai tau smalsus pasidare?

Atsakyti
Labas! Vežiau šian S į pirmą kūdikių gimnastikos pamoką biggrin.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2017 01 30, 17:42)
<p><strong>Gaily</strong>, kaip sportuoji namie? As vis bandau prisiversti sportuot namie tom dienom, kai vyras vakare sportuoja o as dukra pasiimu, bet taip ir lieka planais hmm.gif</p>
<p> </p>


Prisisiuntus programėlių. Padarau kažkokį apšilimą, tada vieną dieną iš 30 days fitneds challenge (yra 3 lygiai ir po 2 versijas) ir paskui tempimo pratimus.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 01 31, 12:31)
<p>Turiu tokį klausimą,jis nekorektiškas gal kam nors pasirodys,bet užklausiu,ar tikite Dievu?</p>

Turbut ne....
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 01 31, 13:31)
<p>Turiu tokį klausimą,jis nekorektiškas gal kam nors pasirodys,bet užklausiu,ar tikite Dievu?</p>

Turbūt kad ne smile.gif
Atsakyti

Sedziu vaiko krepsinio varzybose , ech kiek nervu kainuoja  :aggressive: 

Atsakyti

Tema apie Dieva tokia gan slidi... Dievu tikiu. Tik ne taip, kad sedi kazkoks dede ant debesies ir viska mato ☺ I baznycia kiekviena sekmadieni nevaikstau. Skaitau, kad ta daryti nebutina. Einu, kai sirdis tenai veda. Kad pasedet ramiai, pagalvoti... Tikiu, kad blogis grizta bumerangu jo siuntejui. Tikiu, kad po mirties yra kazkas...Tikiu, kad siela turi amziu ir kad atgimstam ne viena karta....  

 

 

Priguliau miegamajam siandien paguleti po pietu. Kleckas svetainej multikus ziurejo, puzles deliojo. Girdziu, ateina paziureti kur esu. Guliu uzsimerkus. Girdziu, duris uzdare ir nuejo zaisti toliau☺ Po mazdaug 20min signalas suskamba (reiskia, kad iejimo kodas buvo surinktas ir tuoj kazkas pareis i namus). Dvyniai turejo kaip tik gristi. Kleckas ta signala jau atpazista ir bega duris atidaryti. Girdziu, atidare duris. Dvyniai, kaip visada, su dideliais garsais ieina pro duris. O kleckas jiems: "Ssssss, mama apa-pa". Nu taip miela 😍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 31 sausio 2017 - 16:18

Sveikatos jam!  :4u:

Dekui☺

Atsakyti

Visai gerai kartais toki saldytuva tureti😂😂😂

https://m.facebook.c...0&id=1497711283

Atsakyti