Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Bet po gimdymo labai norejau sportuot tai irgi gera pusmeti kasdien sportavau ! 

Atsakyti

Kaip Kaipedoj grazu😘 Didziulem snaigem sninga!    Drauge siule eiti i Vyru Striptizo Sou. Bet jokio noro neturiu i tuos narcizus ziureti. Tai nupirkau mums bilietus i "Buvusiu moteru reikalai".

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 sausio 2017 - 13:59

Gaily, kaip sportuoji namie? As vis bandau prisiversti sportuot namie tom dienom, kai vyras vakare sportuoja o as dukra pasiimu, bet taip ir lieka planais :hmm:

 

Almost, ziuriu nesutampa musu skoniai del miestu :rolleyes: :P  Man Paryzius yra kop gero nemieliausias miestas is visu tu topiniu. Mano topas: Londonas, Amsterdamas ir Roma. Dar Stokholmas.

 

Rasytee, po gimdymo ir as labai sportuot norejau ir sportavau su trenere. Ale dabar sunkiai prisiverciu.

 

Del Attic imesto straipsnio: neperskaiciau, tik nuotrauka apziurejau. Man zinokit, kaip ne medikei, taip jau aiskiai nesimato, ar vaikas nukrito nenukrito nuo laiptu/pirstu anstpaudai ir pan. Tokiais atvejais prokurorai daug remiaisi mediku isvadom, ka tie sake??

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 30 sausio 2017 - 16:44

Almost, ziuriu nesutampa musu skoniai del miestu :rolleyes: :P  Man Paryzius yra kop gero nemieliausias miestas is visu tu topiniu. Mano topas: Londonas, Amsterdamas ir Roma. Dar Stokholmas.

Londonas yra fuiveu.  :D​ 

Atsakyti

Londonas yra fuiveu.  :D​ 

 

Cia del to, kad jame gyveni. :P

Atsakyti

Almost, ziuriu nesutampa musu skoniai del miestu :rolleyes: :P  Man Paryzius yra kop gero nemieliausias miestas is visu tu topiniu. Mano topas: Londonas, Amsterdamas ir Roma. Dar Stokholmas.

Del Attic imesto straipsnio: neperskaiciau, tik nuotrauka apziurejau. Man zinokit, kaip ne medikei, taip jau aiskiai nesimato, ar vaikas nukrito nenukrito nuo laiptu/pirstu anstpaudai ir pan. Tokiais atvejais prokurorai daug remiaisi mediku isvadom, ka tie sake??

Londone buvau tik kartą - patiko, bet turbūt labiau dėl kompanijos. Šiaip man visko per daug pasirodė, netraukia grįžti. Amsterdame buvau su šeimyna, bet jau nelabai pamenu - norėčiau vėl apsilankyt. Romoj ir Stokholme nebuvau, negaliu nieko sakyt  :) Man Paryžius visad patiko dėl bendros auros - ne dėl kažkokių konkrečių dalykų (architektūra, maistas ar pan.), o tiesiog iš esmės visa bendra aura, visuma. 

Medikai ir stebėjosi, kodėl nepripažintas kaip smurtas, nes jie teigė, kad buvo 100proc. įsitikinę, jog tai buvo smurtas.

Atsakyti

Londonas yra fuiveu.  :D 

Cia del to, kad jame gyveni. :P

Ir man. Nors negyvenu, bet ir nenoriu ten gyvent. Chaosas ir lėkimas gatvėj, baisu žėt.

Amsterdamas labai 😍

Stokholmą gal per mažai pamačiau, bet nepaliko įspūdžio.

Atsakyti

Cia del to, kad jame gyveni. :P

Be abejo.

Nors ir kai negyvenau, manęs čia net savaitgaliui netraukė.

Atsakyti

Blueta , vakar tavo vidurinioji buvo "lt talentuose" ? Lyg maciau  :rolleyes: 

Atsakyti

Rasytt, mano vidurinėlė jau daugiau nei pusmetis Amerikoj 😀

Atsakyti

Tai labai panasia mergina maciau  :rolleyes: geras galvojau 100% kad ji

Atsakyti

8pm, tai medicinos ekspertai sake, kad viskas cia normaliai, nukrito  :D  taip pat ir sio uzmusto berniuko, pries tai daryta ekspertize - niekas nemuse, viskas ok. Kai vaikas sako, mane musa, gelbekit. 

Man Barselona patiko, bet nenustelbia Paryziaus ir Romos joks Europos miestas. Dar labai myliu Koblenzo miesta Vokietijoj, ta aura ten yra kazkas tokio  :wub: galeciau vaziuot vel ir vel. 

Grizau po sporto ir i lova, akys merkias, o reikia kriaukliu ieskot internete  :sleep: 

Atsakyti