Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

8pm - tai gal ir yra, zinoma, tokiu geru pateviu. Nesakiau, kad 100% nera. Bet man atrodo, kad maziau zymiai, nei 50/50.

Atsakyti
Labas rytas!

Attic 👍 aš taip ir nenueinu iki sporto klubo, bet sąžiningai paplušu namie 😶
Atsakyti

gaily - man tai namie sunku prisiversti sportuoti. Tai tas, tai anas. Saunuole, kad namie sugebi pasportuoti.

Vaikai isvezioti. Bet mazylis ir vel namie. Uzsikrete nuo A. Koseja. Kada tas baigsis😕

Atsakyti

Labas rytas

http://m.delfi.lt/ak...php?id=73577316

Pipiec. As puikiai zinau, kad musu teisine sistema Lietuvoj paskendusi korupcijos purve, visiskai supuvusi ir neverta jokios pagarbos. Bet, kad iki tokio lygio... kokioj saly as gyvenu?

Atsakyti

Labas rytas

http://m.delfi.lt/ak...php?id=73577316

Pipiec. As puikiai zinau, kad musu teisine sistema Lietuvoj paskendusi korupcijos purve, visiskai supuvusi ir neverta jokios pagarbos. Bet, kad iki tokio lygio... kokioj saly as gyvenu?

Baisu.

Tik idomu, kodel patikejo mamos irnpatevio versija? Nes seima, kaip raso, buvo asociali, ji buvo stebima ir lankoma soc. darbuotoju. Apie joki kysi negali buti kalbos. Keista labai.

Atsakyti

Labas rytas..

Diskutuoti galima daug,apie biologinius tėvus ir patėvis,surogatinę motinystę ir įvaikinimą,VIENOS TAISYKLĖS NĖRA.

Na ką nauja savaitė,pradedam judėti...

Atsakyti

Net dauguma sios temos moteru nenoretu auginti svetimu vaiku. O vyrai kitokie? Manau, tokiu irgi dauguma. Patevis kol su motina gyvena, tol uzsiims su tuo vaiku (jei NORMALUS), bet baigsis santykiai su vaiko mama, baigsis ir rupestis ir dovanos gimtadieniui tam vaikui.

Taisykles nera, bet bendra tendencija aiski.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 sausio 2017 - 10:20

Man apskritai nesuvokiamas teiginys "svetimas vaikas"...

Paziūrkim...gyvena ideali šeima,myli vienas kitą,ir va šeima tau skyrybos ..ir ką,išsiskiria išsidrasko,ir tam idealiam tėvui nusispjauti ant savų vaikų,argi taip nebūna?!...

Aš augau su patėviu ir po šiai dienai,jis man skambina,bendraujam...negalima taip kalbėti,kad dauguma patėvių erodai,nes dauguma žiūri ir mato TIK blogus dalykus.

Atsakyti

Man apskritai nesuvokiamas teiginys "svetimas vaikas"...

Paziūrkim...gyvena ideali šeima,myli vienas kitą,ir va šeima tau skyrybos ..ir ką,išsiskiria išsidrasko,ir tam idealiam tėvui nusispjauti ant savų vaikų,argi taip nebūna?!...

Aš augau su patėviu ir po šiai dienai,jis man skambina,bendraujam...negalima taip kalbėti,kad dauguma patėvių erodai,nes dauguma žiūri ir mato TIK blogus dalykus.

Nu tai gali sakyti kaip nori, bet jis yra svetimas.

Niekas ir nesako, kad nebuna. Rasiau jau apie tai.

As apie savo pamote irgi tik gerai galiu atsiliepti.

Atsakyti

Sveikos  :) 

Pirmadienis.. Kažkaip keista grįžt į ritmą po atostogeišenų. Ale pats metas viską susidėliot į lentynas visom prasmėm  :) 

Aš irgi šįryt mačiau tą straipsnį, kur Attic įmetė. Siaubas kažkoks, nesuvokiama man tikrai. Ant šono matosi delno, pirštų žymės ir jie čia skaito nukritimą nuo laiptų? Turbūt laiptų turėklai bandė sulaikyt vakelį..

Atsakyti

katee, o su kuriuo iš tėvų tu likai gyvent, kai tėvai išsiskyrė? Kiek tau buvo metų?

O brolis tų pačių tėvų? Pamenu, sakei, kad sesė iš antros santuokos, tik nepamenu tėčio ar mamos.

Almost, kas ten pas tave ne lentynėlese dar?  Kaip oras Barsoj? Kiek laiko buvot, ką nuveikėt?

Mišku pralėkėm, oras žvarbokas, bet koooooks gaivus! Po to terasoj presą su dieduliu padarėm, šian turiu polaisvį pusdienį, mėgaujuos ramybe namie.

labas.

Atsakyti

Almost, kas ten pas tave ne lentynėlese dar?  Kaip oras Barsoj? Kiek laiko buvot, ką nuveikėt?

Man sausis labai toks nūdnas mėnuo, kaip mano močiutė pasakytų. Sunku grįžt į ritmą su visom mitybom, sportais, su norais visokiausių daiktų, kai tarpušventy eini iš proto ir visko norisi ir reikia  :D Darbe susikaupt irgi sunku, vis tų atostogų laukiu, vis tą aną susitvarkyt reikia.. Dabar atostogos jau tik birželį nusimato, tai reik grįžt į ritmą su mityba normalia, grįžt į sportus pagaliau, nes jau pirštai beveik sugijo pagaliau. Reik su taupymais susiimt, nes šiokių tokių planų turiu tuo klausimu. Žodžiu visokių reikalų visais aspektais  :D 

Oras Barsoj pirmą dieną buvo toks šiek tiek su lietum, bet normaliai, negaliu skųstis. Antrą dieną labai gražus oras pasitaikė, lyg tyčia - leido pasigrožėt, pasimėgaut miestu. Trečią dieną lijo  :D Bet mes tą dieną į La Sagrada Familia ėjom, tai vis po stogų buvom, o paskui į oro uostą šovėm. Skrydį atidėjo kelioms valandoms, tai grįžom nuvargę pusę 3 nakties namo. Apvaikščiojom La Ramblas ir tą apsipirkimų alėją, turgų garsųjį mieste, palei uostelį prasiėjom, su turistiniu autobusu pavažinėjom, į Montjuic kėlėmės, prisivaikščiojom net nežinau kiek kilometrų  :D La Sagrada aplankėm. Bet vis tiek dar laiko pritrūko viską pamatyt, ko norėjosi, tai dar žinau, kad tikrai grįšim  :wub: Labai mus sužavėjo Barselona. Buvom nuo trečiadienio iki penktadienio, turėjom tris pilnas dienas dėl dėkingo skrydžių laiko  :)

Atsakyti