Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sutinku. Nereiskia. Statistikos nera. Procentaliai niekas nieko neirode.

Bet gal ne siaio sau pasakos apie pamotes (tas pats ir patevis) kuriamos. Liaudies ismintis biloja. Svetimas vaikas nebus mylimas kaip savas niekada. 

Tai todėl, kad įprasta kalbėti apie blogus dalykus. O geri tiesiog nepastebimi.

Juk niekada nepranešama, kiek lėktuvų šiandien nusieido sėkmingai. Bet kai vienas nukrenta, visos informaciojs priemonės tai praneša. Tačiau juk tai nereiškia, kad lėktuvai krenta dažniau, nei nusileidžia sėkmingai.

Atsakyti

Pasakose visa tiesa atsispindi. 

Net knyga "Begancios su vilkais" prisimink.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 sausio 2017 - 22:32

Pasakose visa tiesa atsispinti. 

Net knyga "Begancios su vilkais" prisimink.

Be abejo, tiesos yra. Tiek toj knygoj, tiek liaudies pasakojimuose. Tačiau tai nėra visa tiesa. T.y., jei jau pamotė/patėvis, tai tikrai ne 100proc. garantija, kad jie bus blogi.

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2017 01 29, 21:47)
<p><strong>Fėja </strong>- sveikinimai Tau su pagaliau išlaikytu egzaminu!! Šaunuolė Tu, ne veltui turbūt sako, kad nors ir trečias kartas nemeluoja, bet ketvirtas - garantuoja! Lėksi dabar su savo mašiniuku visa laiminga ir rami  wub.gif Kad kelelis nedulkėtų!</p><p></p><p><strong>Attic</strong> - jeigu Tu iki savo sportų buvai diva tikra, tai dabar iš viso super liuks!  wub.gif  wub.gif​ </p>

Ačiū 4u.gif

Oj laukiu pažymėjimo... Taip smalsu išvažiuoti VIENAI ax.gif

Ir į nevažiuotas vietas. Planuoju maršrutus wub.gif Kelsiuosi savaitgalio rytą ankstų ir važiuosiu biggrin.gif
Atsakyti

Be abejo, tiesos yra. Tiek toj knygoj, tiek liaudies pasakojimuose. Tačiau tai nėra visa tiesa. T.y., jei jau pamotė/patėvis, tai tikrai ne 100proc. garantija, kad jie bus blogi.

Nesakiau, kad 100%. Rasiau, kad moterys labai jau turetu GALVOTI, ka isileidzia i savo gyvenima. Nes yra dar vaikai salia, kurie gali kenteti. 

Atsakyti

Nesakiau, kad 100%. Rasiau, kad moterys labai jau turetu GALVOTI, ka isileidzia i savo gyvenima. Nes yra dar vaikai salia, kurie gali kenteti. 

Be abejo. Galvoti yra privaloma. Tik kartais sunku tai padaryti, kai hormonai užpila akis.

Atsakyti

Dabar pagalvojau, kad kiekviena is savo patirties sprendziam juk. Kadangi as pati turejau labai gera teti, ir dabar turiu gera teva savo vaikams, tai man atrodo, kad joks kitas svetimas vyras negali buti geresnis ir tai neimanoma. Bet jei tureciau koki isgerianti, vaikais nesirupinanti vyra ir teti, tada gal sakyciau kitaip - kad buna geresniu, labiau mylinciu ir besirupinanciu pateviu. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 sausio 2017 - 22:52

Dabar pagalvojau, kad kiekviena is savo patirties sprendziam juk. Kadangi as pati turejau labai gera teti, ir dabar turiu gera teva savo vaikams, tai man atrodo, kad joks kitas nebutu geresnis ir tai neimanoma. Bet jei tureciau koki isgerianti, vaikais nesirupinanti vyra, tada gal sakyciau kitaip - kad buna geresniu, labiau mylinciu ir besirupinanciu pateviu.

Net ir už gerus tėčius gali būti geresnių. Ar bent tokių pačių. O ir kai kurie išgeriantys būna geresni už blaivininkus. Pasaulis margas, jame visko yra. 

Atsakyti

Net ir už gerus tėčius gali būti geresnių. Ar bent tokių pačių. O ir kai kurie išgeriantys būna geresni už blaivininkus. Pasaulis margas, jame visko yra. 

Nu zinai. Jei vaikas jauciasi mylimas, tai jau gerai. Budama vaiku, niekada negalvojau, kad gali buti kazkas geresnis, nei mano tetis. Tai daug ka pasako. Tuo tarpu Rasytes mama jautesi svetima, nepaisant to, kad patevis jai geras buvo. 

Atsakyti

Nu zinai. Jei vaikas jauciasi mylimas, tai jau gerai. Budama vaiku, niekada negalvojau, kad gali buti kazkas geresnis, nei mano tetis. Tai daug ka pasako. Tuo tarpu Rasytes mama jautesi svetima, nepaisant to, kad patevis jai geras buvo. 

Va, čia ir yra esmė - kad vaikas jaustųsi gerai. O tikras tai tėvas ar netikras, jau tik nereikšminga detalė.

Atsakyti

Biologinis NORMALUS tevas (jei jis ne degradas visiskas) vis tiek myles savo vaika labiau, nei NORMALUS patevis. Todel ne tokia jau ir bereiksme ta detale - tikras tevas ar ne. As tuo tikra.

Nes tikrai, pvz, ir reta moteris myles svetimus vaikus kaip savus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 sausio 2017 - 23:11

Katee, gal mes visos per savo prizmę vertinam... Aš žinau, kad išsiskyrus jokių savo pasimatymų/meilužių vaikui neafišuočiau ir laikyčiau po 9 spynom užrakintus, kad tik ji nesužinotų. Taip pat žnau, kad man labai sunku būtų auginti ne savą vaiką (aš su savo vaiku dažnai plaukus raunuos, tad man visad sunku būtų tą ribą nubrėžti su svetimu).

 Bet turiu savo aplinkoj žmonių, kur žmogus yra patėvis berniukui ir turi kelis vaikus su ta žmona. Ir niekad nepasakytum kad yra skirtinga meilė, elgesys ar pan. (su mama artimai pasišnekam). Visus vaikus vienodai čiūčiuoja, myluoja ir elgias, vaikai visi ji irgi dievina. Yra tų vyrų tokių  :4u:  

Attic, nuotrauką pagaliau parodė:  wow wow wow  :blink:  :wub:  :4u: 

Grįžau nusikalus po visokių šventimų. Ryt į darbą... rrrrr

Atsakyti