Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Man atrodo, ir iš to, kiek skaičiau supratau, kad tas nevisprotis daužė tiek ją tiek vaiką, abu kaip obuolius. Bijojo gal jinai keršto, kad nebego, nesigelbėjo. Gi raše, kad sedėjęs, kad narkotikais prekiavo, matyt, žiaurus žmogus. O kad ją irgi mušė, tai net močiutė matė. Nesuvokiu, ko jie visi tą smurtą kente.

labs. 

Atsakyti

As irgi ta pati skaiciau. Tai nesuprantu, kaip reikia ibauginti, kad bijotum begti nuo tokio. Vardan vaiko. Aisku, musu istatymai tokie, kad smurtautojas po kelių valandų gali laisvej atsidurti. O tada jau laikykis...Nes visi sneka ir raso, kad ji butent ibauginta buvo. Nzn, nzn, kaip reikia matyti kaip musamas tavo vaikas. Jis gi verkia, guli susirietes, paskui melynas vaiksto, bijo gristi namo ir pan.... Man tokie vaizdai pries akis, kad asaros kaupiasi tuoj pat.

As tiesiog neisivaizduoju. Nakti ta isgama papjauciau, tikriausiai, uz tai. Jei diena nesusidorociau.

Atsakyti

Ir kaip moteris turi galvoti, koki b.... i namus isileidzia. Juk niekada tavo vaiki niekas nemyles kaip sava. Kiek jam gali tekti isgyventi. Man vaikai pirmoj vietoj...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 sausio 2017 - 21:18

Ir kaip moteris turi galvoti, koki b.... i namus isileidzia. Juk niekada tavo vaiki niekas nemyles kaip sava. Kiek jam gali tekti isgyventi. Man vaikai pirmoj vietoj...

Žinok, aš tą pati pagalvojau. Išsiskirčiau, tai musėt vien dėl šitos rizikos, negalėčiau ne vaiku tėvo į namus įsileist.nes vaidentųsi, kad skriaudžia, muša arba tvirkina .

čia būna, tikras tėvas nubaudžia, it karttais atrodo, kad gal per griežtai, o jei svetimas taip tai iš kart dygliai pasistotų. 

Žo, baisu. Kai šiais laikais šitiek išsiskyrusių šeimų,nežinai ką atsivedi savo vaikams. Matyt, susižavi, įsimyli, o kai realybę pamato, gal vėlu būna....nžn.

šitas tai ir su priešistore jau ne kokia....

Katee, tu aš kita, gal kaip tigrės šoktume į akis už savo nuskriaustą vaiką. Bet yra lėtesnio būdo, gal lengviau įbauginamų, palaužiamų moterų, va tokias ir valdo.

Atsakyti

Geriausia vaikams augti su savais tevais , kokie tie pateviai bebutu. Su mama snekejom apie tai , ji uzaugus su pateviu , aisku jis nei vieno nebuvo net pirstu palietes , bet mama visad sako , kad jausdavosi ne jo vaiku

Atsakyti

Tai va, kad praeiti jis nekokia turejo. Nemanau, kad ji to nezinojo. Man tai butu signalas ir didelis minusas. Nesusideciau su tokiu. As i kiekviena smulkmena atkreipdavau demesi visada. 

Pamenu, Terezza kazkada cia pasakojo apie Soprano prarastas teises (dabar tiksliai net nepamenu, del ko jas prarado), bet tada man iskarto susivaideno, kad reiskia neatsakingas zmogus ir pan. Ir vat taip i kiekviena smulkmena atkreipdavau visada demesi. Vargas vienas.

O cia su tokia "istorija" tipelis. Nu naciort. Neprileisciau prie savo vaiko ne uz ka..... 

Atsakyti

Bet jo, moterys skirtingos. 

As, pamenu, stebejau savo koleges situacija. Ji buvo atejus su savo antru vyru ir savo dukra is pirmos santuokos pas mane i svecius. Nu ir kazka tas jos vyras uzveme tai dukrai. Kolege mano tokia rami, kazkaip nuleido viska. Tada pagalvojau, kad as jau buciau sokus i akis. O ji taip ramiai sureagavo.

Net jei mano vaikas neteisus butu, as neisivaizduoju, kaip svetimas diedas galetu ji barti.

Atsakyti

Mano tevai irgi issiskyre. Man neteko nuo pateviu kentet (fiziskai), bet siaip buvo priedurniu visokiu ir cirku. Todel zinau, kad neisileisciau jokio chahalio i namus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 sausio 2017 - 21:46

Fėja - sveikinimai Tau su pagaliau išlaikytu egzaminu!! Šaunuolė Tu, ne veltui turbūt sako, kad nors ir trečias kartas nemeluoja, bet ketvirtas - garantuoja! Lėksi dabar su savo mašiniuku visa laiminga ir rami  :wub: Kad kelelis nedulkėtų!

Attic - jeigu Tu iki savo sportų buvai diva tikra, tai dabar iš viso super liuks!  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Geriausia vaikams augti su savais tevais , kokie tie pateviai bebutu. Su mama snekejom apie tai , ji uzaugus su pateviu , aisku jis nei vieno nebuvo net pirstu palietes , bet mama visad sako , kad jausdavosi ne jo vaiku

Tai taip, bet pažėk į statistiką, kas antra šeima skiriasi. Čia oficialiaai, o neoficialiai gi dar daugiau, kurie kartu jau negyvena, bet dokų netvarko.

Tai ir bando moterys būt laimingos iš antro ar trečio karto.

o kur to vaiko biologinis tėvas, kažin? Niekur nemačiau info. Kažin, gyvas? Nebendravo su sūnum, nieko nematė?

Atsakyti

Mano tevai irgi issiskyre. Man neteko nuo pateviu kentet (fiziskai), bet siaip buvo priedurniu visokiu ir cirku. Todel zinau, kad neisileisciau jokio chahalio i namus.

Aš 5 metus pragyvenau su antru. Mano vaikui jis buvo daug geresnis, nei nuosavas tėvas.

Atsakyti

Tas tevas buologinis uzsieny dirba ir gyvena jau senokai. Skaiciau. O ar bendravo, nerase.

Atsakyti